Kaybedilen bebiş

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU1 tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

24 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar acil tecrubelerinize ihtiyacim var...biraz üzücü bi konu ama ne olur affedin beni... Ben 3,5 aylik hamileyim bu zamana kadar hep düşük tehlikem vardi ilaçlar kullandim bebeğimin sağliğinda bi problem olmadi şimdiye kadar.geçtiğimiz sali günü dr.a gittiğimde bana senin ağrilarin olmuş dedi doğruydu ama ben umursamamiştim dr.sa ağri olursa düşük olur dedi bana iğne verdi o gün vurundum geçmesi gerekirken aksine o gece sancilar beni uykumdan uyandirdi karnim firt firt atti sanki bişeyler patladi...dr.umu aradim sanci geçmedi diye yarinda geçmezse yine vurun dedi ertesi gün sanci olmadi hiç şimdi çok korkuyorum acaba bebişime bişey oldumu karnimda... Bebek anne karninida ölürse kadin bunu nasil anlayabilir bildiğim kadariyla kanama falan olmuyo

2. 24 Ekim 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    canım ben anlayamamıştım..
    kontrole gitiğimde iki hafta önce durduğunu öğrenmiştim kalbinin..
    sen kötü şeyler düşünme lütfen..
    hem bence doktoruna git tekrar gör bebeğini ve güzelce atan kalbini..

4. 24 Ekim 2008
  5. EU1

EU1 Guest

teşekkür ederim yarin gidiyorum dr.a umarim iyi şeyler duyarim 9 ay kalkmadan yatmaya raziziyim bir düşük daha yaşamak istemiyorum çünkü

6. 24 Ekim 2008
  7. denef72

denef72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım aklına kötü şeyler getirme...ama malesef bebegin küçük oldugu için anlayamazsın bişey olup olmadıgını.ancak doktora gidersen ultrasonla belli olur bebeginin yaşayıp yaşamadıgı...umarım herşey yolundadır.kalbini ferah tut.ALLAH BEBEGİNİ SANA BAGIŞLASIN....SEVGİLERİMLE

8. 24 Ekim 2008
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bende ilk başlarda çok korktum aynı şeyleri yaşıyacak mıyım diye..
    Allahım yardımcın olsun..:teselli:
    iyi haberlerini yaz bize olur mu:Saruboceq:

10. 24 Ekim 2008
  11. EU1

EU1 Guest

tamam yarin inşallah iyi haberleri yazarim... Internet zararli diye onu bile kullanmiyordum ama dayanamadim

12. 24 Ekim 2008
  13. sonuyok

sonuyok özlem kokan kızım Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    eğer kalbi durusa gögüslerin iner canım acısı ve sertliği geçiyor ondan anlayabilirsin çünkü ben ondan farketmiştim inş yaşamazsın fakat kalbini ferah tutman gerek allahın dediği olur herzaman yinede dr unla sık sık irtibata geçki sürekli kontrol altında kalmaya çalış cnm bişi olmaz inş allah kucağına almayı nasip etsin inş

14. 24 Ekim 2008
  15. EU1

EU1 Guest

İNŞALLAH ÖLE BI BELIRTIDIR.ÇÜNKÜ GÖĞÜSLERIMDEKI ŞİŞLİİKTE ACI DA DAHA GEÇMEDİ...:Saruboceq:

16. 24 Ekim 2008
  17. myhope

myhope Umudum çiçek açtıııı:))) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    ilk bebeğimi 2.5 aylıkken kaybettim önceleri sadece hafif pembe leke vardı herkez normaldir dedi inandım önümüz bayramdı malum nedenlerden doktora gitmeyip inanmayı seçtim ara ara lekeler devam etti ve bayramın 4. günü tamamen kana dönüşünce hastanenin yolunu tuttuk kalbi durmuş bebeğimin aldırın dedi doktor dünyam yıkıldı sanki ama bundan daha büyük bir acı yaşayacağım aklıma hiç gelmezdi kızımı biricik azramı 10.5 aylıkken tamda bayrama ki ikiside kurban bayramıydı 4 gün kala kaybettim tesadüf mü bilemiyorum umarım sen bunların hiçbirini yaşamazsın canım bebeğin doğuma kadar da doğumdan sonrada tüm hayatın boyunca yanında olur inşallahhhhh Allah bütün hamişlerimizin yanında olsun bebeklerini onlara bağışlasın inşallahhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

18. 24 Ekim 2008
  19. rahime64

rahime64 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl bir iğne verdi düşük olmaması için falanmı benim 7 aylık bebeğim karnımda öldü gece uykumdan uyandıran hareketleri birden durdu ben ordan anladım panik yapma zamanda kaybetme doktorunu sık sık ara üç aylık olmuş zaten korkma inşallah sağlıkla bebeğine kavuşursun