Kaybetmeden acele et...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve selin_as tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

28 Şubat 2009
    Konu Sahibi : selin_as
  1. selin_as

selin_as mutluyum :) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Kaybetmeden Acele Et

Neden mutlu olmak varken mutsuzluğu seçelim..
    Neden huzura kavuşmak varken huzursuzluğun peşinden koşalım.
    içindeki duyguları artık hayata geçirmenin zamanı geldi diye şöyle bir söylen kendi kendine..
    istediğini yaşa, hayata, kendine sinir koyma. Duygularını yasamak için zamanı bekleme, onları hapsetme yüreğine, içinden geldiği gibi yaşa...
    Bazı şeyleri yapmak için bekleme,belki gecikebilirsin.
    Mutlu olmak için mücadele et, mutsuzluğun hayatına girmesine izin verme. ondan her zaman uzak dur,sakın yaklaşma!
    Eğer bir şeyler yapmak istiyorsanız, karsınızdaki insandan ya da yapmak istediğiniz şeyin sizi kötü karşılamasından korkuyorsanız size diyebileceğim tek şey korkma yaşa ve gör! yasamadan ve yaşatmadan hiçbir şeye karar verme. Dediğim gibi her şey için çok geç olabilir.
    Ve fazla vakit geçirmeden her şeyi olduğu gibi kabullenmeye hazırsan bekleme hemen hayata geçir düşüncelerini.
    Hadi!.. ne bekliyorsunuz, belki sizin telefonunuzu bekleyen birileri vardır. Ya da yapmak istediğiniz şeylerin zamanı gelmiştir. Çabuk ol!..

alıntı

2. 28 Şubat 2009
  3. fulyaselen

fulyaselen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevdiğim insana sudan sebepler öne sürerek ( ben senle yapamicam ayrılmak istiyorum,doğru insan değilsin dedim ve bitirdim ) çok üzülmesine rağmen oda saygı gösterdi kararıma...çok gururlu biriydi ,bu şekilde bitirmem ağırına gitmişti...aramadı bir daha..

evlilikten korkan ve erkeklere kolay güvenmeyen biriyim... zaten sevgimdende emin değilim iyi oldu ayrılık diyordum..

aradan zaman geçtikçe onu özlemeye,ne kadar sevdiğimi anlamaya başladım...unutamıyordum... artık daha mantıklı bakıyordum,bitirmek için sorun olarak gördüğüm şeyleri aslında kendim büyüttüğümün farkına vardım..ve büyük pişmanlık..

çok ta gururluyum..kendim bitirdim geri adım atamam diyordum..

sonra düşündüm gerçekten mutluluk onunla olmaksa,onunla mutlu olacağımdan eminsem gururum bana engel olmamalıydı.. ve küçük bir mesaj attım...

bu mesaj benim mutluluğa attığım bir adımdı..hayatımla ilgili en doğru kararlardan biriydi..

şu an evliyim ve çok mutluyum...

4. 28 Şubat 2009
  5. hazirann

hazirann Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet yazı gercekten cok güzel ama önünüzde aşamadığınız kalın duvarlar varken bu sözler birsey ifade etmiyor...
    Yani hayat her zaman insana hareket etme şansı vermiyor...
    Sabretmekten başka çareniz olmayan durumlar oluyor hayatta...

6. 28 Şubat 2009
  7. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    gerçekten sevdiğim insanlara
    sevdiğimi söylerim
    ille karşıdan beklemem.
    ama işte yılların verdiği yaşanmışlıkların verdiği
    olumsuzluklardan
    acaba hak ediyormu
    güvenebilirmiyim diye düşünüyorum

eşimden ailemden hiç esirgemem sevgimi.

8. 28 Şubat 2009
  9. EU3

EU3 Guest

guzel ertelemeyelim ve sevgimizi yansıtalım
    ama
    ya kimse yoksa etrafta?

10. 1 Mart 2009
  11. EU3

EU3 Guest

evet katılıyorum
    malesef hersey fimlerdeki gibi degil
    dalga bile gecebilirler insanla veya kullanmaya da kalkabilirler
    saflık yok artık

12. 1 Mart 2009
  13. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    bu yazı benim son zamanlardaki ruh halimi yansıtıyo.... gözümün içine bakan, ilk gördüğü andan beri beni bekleyen biri var ama ben korkularım yüzünden kaçıyorum benneyaptımki korkağın tekiyim belkide yada gerçekten istemiyorum bunları bahane ediyorum bende anlayamıyorum ki kendimi artık :çok üzgünüm:

14. 1 Mart 2009
  15. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Keşke içimizden geldiği gibi yaşayıp kendimizi ortaya koyabilsek.Hayatta duygularımızı içimizden geldiği gibi yaşamak için kişinin sonuçlarına katlanacak kadar da gücünün olması gerekir.Eğer her sonuca dayanacaksak tabiki acele etmeliyiz ertelemeden.................