Kaybetmeyi beklemeyin

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve fulya1982 tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : fulya1982
  1. fulya1982

fulya1982 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    İnsanlar sahip olduklarının kıymetini neden bilmez neden kıymetini bilmek için kaybetmeyi bekler ısrarla !! Kimseyi eleştirmiyorum Aynı şeyi bende yapıyorum sonrasında hep pişmanlık hep acı Çok istediğim birşeyi bile elde ettikten sonra umursamıyorum ilgilenmiyorum En son nişanlımı kaybettim bu şekilde davranarak Arkadaşlar ne olur siz yapmayın Kaybetmeyi beklemeyin!!!!

2. 20 Temmuz 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    insan elindekinin kıymetini bilmiyor. doğanın kanunu bu sanırım:bbo:

4. 20 Temmuz 2010
  5. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    haklısın canım bende okaybetme korkusunu çok ii yaşadım akıllandım kaybettim kıyısından döndüm hayta yeniden ders oldu bana şimdi daha ılımlıyım herşeye allah bozmasın ii bir ders oldu bana

6. 20 Temmuz 2010
  7. Florisa

Florisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kaybetme korkusu cidden çok korkunç bişey aslında, ilk sevdiğimi kaybetmiştim şimdi birini seviyorum henüz kazanamadım belki ama şimdikten ya onu kaybedersem diye korkmaya başladım :KK43:((

8. 20 Temmuz 2010
  9. upriz

upriz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende hep benden soğudumu beni artık sevmiyo mu acaba başkası mı var sorularıyla hem kendimi hemde onu bunaltıyorum... bugünün değerini bilmek lazım onunla geçirdiğim her saniyenin her dakikanın.. biliyorum onu kaybedersem bugünkü hissettiğim karışıklığa birde üzüntü eklenicek... ayy pişman oldum şimdi sevgilimin bugün başının etini yedim diyee :gitme: arıyım bariii kaybetmeden öncce bayanssulusmile