kayın validesiyle birlikte yaşıyan arkadaşlarnasıl bişey bu memnunmusunuz

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve annecik82 tarafından 21 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : annecik82
  1. annecik82

annecik82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    cevap yazın kızlar

2. 21 Ağustos 2007
  3. Evin Kedisi

Evin Kedisi Guest

15 gün yaşadım cehennem gibiydi eve kendimi zor attım hatta evin kapısından içeri girince eşiği öptüm:))

4. 21 Ağustos 2007
  5. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    ben yaşamadım yaşamak da istemem her ne kadar iyi olursa olsun iki tarafta yinede herkes kendi evinde huzurlu oluyor.

6. 21 Ağustos 2007
  7. Evin Kedisi

Evin Kedisi Guest

bir evde iki ev hanımı olmuyor mutlaka problem yaşanıyor o diyor böyle yap ben diyorum ben böyle biliyorum böyle yapıcam temizlikten tutta yemeye kadar hep problem yaşadım.zaten bir daha eşim iş için gitse bile evde tek başıma kalmak istedim.ama herkes bir değildir ne kayınvalideler var gelinini kendi kızı gibi sarıp sarmalayan.

8. 21 Ağustos 2007
  9. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    ben hala beraberim:KK43:inanki çok zor..ikimiz kara ve beyaz kadar farklıyız..bu yüzden hep sorun yaşıyorum..bu yüzden kimseye tavsiye etmem..en iyiside olsan bence iki taraftanda uzak durulacak..

10. 21 Ağustos 2007
  11. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    kesinlikle katılıyorum canım...bir yere kadar idare etmeye çalışıyorsun ama bakalım daha ne kadar devam edecek...orasını hiç bilmiyorum ben...:1hug:a.s.

12. 21 Ağustos 2007
  13. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    kader arkadaşım benimmmm:1hug:a.s.:1hug:a.s.

14. 21 Ağustos 2007
  15. Evin Kedisi

Evin Kedisi Guest

tatoş sende bendensin ben kurtuldum bereket 1 yıldır rahatım.uzağız ama telefon denilen meret varya ondan bile yönetmeyi başardı uzun süre:) sonunda pes etti yada ben öle sanıyorum.bana hep iyi gelinleri örnek verir durur ama kendi nedense iyi kayınvalideleri örnek almak istemez hep kendi dediği doğrudur en temizi odur en iyi yemeği o yapar.mükemmeldir o.yatıp kalkıp dua etmem lasımmış onun oğluyla evlenmişim:)

16. 21 Ağustos 2007
  17. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    yüce rabbimden bende bunu istiyorum.inşallah birgün bende evimde rahat ederim..evi olduğu halde rahat bırakmıyor bizi...seninkiyle benimki ikiz anlaşılan..hiçbir şeyimi beğenmez..tek kadın tek anne o başkası kadın değilmiş...yakında çıldıracagım valla sabret sabret nereye kadar...a.s.

18. 21 Ağustos 2007
  19. Evin Kedisi

Evin Kedisi Guest

evin üst katı boş dayalı döşeli beklerim senide:)) kafanı dinlersin.valla ikizler kesin kaybettiği ablası yada kızkardeşii olabilirmi acep:) çıldırma rahat ol dicem yalan sölemiş olucam.inşallah en kısa zamanda ayrı bi eve çıkar kafanı dinlersin insan bazen yalnız kamak istiyor huzur arıyor evde özelin falan kalmıyor adamla oturup başbaşa bi muhabbet edemezsin onlarda içlerine dahil olur hemen bi pazar kahvaltı edemezsin eşinle yada bi plan yapamazsın allah herkese sabır versin:1hug:a.s.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.