kayınbabamla kavga ettik agla agla nereye kadar........

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve nazixsx tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : nazixsx
  1. nazixsx

nazixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    okul sebebıyle kayınbabamlarda kalmaya baslıcam nısanlımın baskısı bırde maddı yetersızlıklerden herneyse çogu kişi bılır gorumcemle anlasamadıgımı neyse sımdı nısanlımın tarafı çogu konuda benı haklı buluyo neyse nısanlımın dayısının kızları ıle aram gayet ıyı bende bıtanesı ıel herseyı paylasıyodum oda agzıbosmus bende sınır oldugum için agzımı tutamadım soledımde soledım bugun gorumcemle kavga ettım sesımız acayıp yukseldı kayınbabamda ıcerı gırdı bana bagırdı çagırdı ben bıras anlatınca kızınıda haksız buldu bana kızmalarının tek sebebı benım buyuk olmam neymıs ben buyukmusum olgun davranmalıymısım gorumcem bendn 2 yas kuçuk ama bana çatır çatır saymasını bılıyo dedım bende yok neymıs nısanlımın dayısının kızı benden 6 yas kuçukmus ne ben onunla dedıkodu yapıyomusum kzı ıle ben dedıkodu degıl sadece dertlesmıstım hatam sukı çok ıyı tanımadan dertlesmemlı ıdım neyse kızları harıka bunların sımdı hungur hungur aglıyorum....
    sız olsanız maddı yetersızlıklerde olsa buyuk sehırde bır eve yerlesır yada yurta okula gıderdınız yoksa duygussal davranmayıp evde bunlara 1 sene katlanıp bu arada gorumcem 1 ay sonra evlenıyo gıdecek evden okulunuza devam mı ederdınız
    nısanlımlada ayrılsaım var kızgınım ondan mı acaba neyse çok aptalım ıdare edıp yalakalık yapamadım sunlara dogrucu davutuzya basıma gelenlere bakın

2. 9 Eylül 2008
  3. kedijik

kedijik CüMLe_-_MüHeNDiSi Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Uff ya durumun cok garıp.Bız ewlıyken tahammul edemıyoruz bı cok nedenlerden dolayı kayınvalıde kayınpeder gorumce uclemesıyle aynı ewde yasamaya.Sen daha sımdıden offf nası basedıceksın ılerıde.Cnm muhakkak vardır baska bı yolu.Belkı ew ortamı olmaz ama bı cok ınsan kolayla okumuyo guzelım.Bence aılenle bırlıkde daha mantılkı bı cozum bulun senın kalabılecegın yer konusunda.Allah yardımcın olsun...

4. 9 Eylül 2008
  5. sema0642

sema0642 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allah yardımcın olsun:1no2:

6. 9 Eylül 2008
  7. nazixsx

nazixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet okadar kotuyumkı nısanlım çok ıyı ama aılesı kayınvalıdem çok ıyı ama gorumcem ıle kayınbabamdan nefret ettım artık vallahı bırakıp gıdıcem herseyı okucam dıye katlanıyorum ben bunlara uvenıp paramı ozel okula verdım bu sene sımdı parada yok allahım sen buyuksun tek suçum dayısının kızları ıle dertlesmem oldu bunu dedıkoduya cevırıp kendılerını haklı buldular allah buyuk tamam bende konusmamalıydım ama dayanamadım onlarda dertlı ıdı bu gorumcemden bende konustum dedıkoducu damgasıda yedım ya

8. 9 Eylül 2008
  9. yexsxil erik

yexsxil erik Kamille Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anlattiginiz kadariyla durumunuz cok zor..
    maddi sorunlariniz oldugunuzu yazmisiniz ama keske iyide kötüde olsa okulun yurtlarina yerlesseniz daha iyi olur sizin icin...bu sekilde ister istemez sorunlariniz olur hatta dahada sorunlar artabilir..Allah yardimciniz olsun..

10. 9 Eylül 2008
  11. EU2

EU2 Guest

Okulun yurtlarına yerleşebilirsiniz.Fazla pahalı değillerdir...
    Nişanlının evinde evlenmeden kalman gerçekten zor bir durum gördüğüm kadarıyla ki şimdiden ufak tefek sorunlar çıkmış.
    Sna tavsiyem,nişanlının akrabalarından kimseye -güvensen bile- sırrını verme.Olur ya birgün aranız bozulur,gidip yetiştirirler büyüklere.Dikkat et...

12. 9 Eylül 2008
  13. nazixsx

nazixsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet o konuda saflık yaptım anlattım ama dertlesme içindı kı solıceklerını sanmam çunku onlarda farkında ıdı ılıskıler çırkınmıs ne bılım ben ya hergun canım cıcımler ama bırbırlerının arkalarından konusyolar kayınvalıdem hakıkaten ıyı kadın ama gorumcem ıel babam çok fesatlar adam ben sınavı kazanamasam atanamassam benı oglu bakıcak dıye korkudan oluyo ama kendı kızı ev hanımı guya daha ıyı gecınmemız ıçınmıs tamam olede ne korkutugunu bellı edıyon aslında o adamda safta georumcem bır fıtlıyo yok dayısı ona kotu kotu bakmıs konumamıs onunla acaba ben bırseymı demısım kı hıç bırsey demedım kendılerı dedıkoducu oldugu için korkuyo kendı gıbı sanıyo ınsanları konustugum basıt konulardı dayısının kızları ıle sırf onlerla daha samımıyım dıye kıskançlıktan oldu benım gorumcem benım aldıgım ayyakkabıyı alan elbseyı aln gelınlıgımı çalan bı ınsan bole olunca paylasıyorsunuz ıster ıstemes ama ben okulu bıtırıp atanacagım gıdecegım nısanlım vede kayınvalıden çok ıyıler gerısını allaha saldım kendılerını yıcekler fesatlıkları yuzunden

14. 9 Eylül 2008
  15. tale

tale ben sana küsüm aslında... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evlenmeden nasıl kalabiliyorsun ailen izin veriyor mu? nasıl rahat edeceksin orda ?? paramı özel okula verdim diyorsun sonrada maddiyattan yakınıyorsun. tam olarak ne okuyacaksın anlayamadım yüksek lisans mı yoksa üni. mi?

16. 9 Eylül 2008
  17. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    daha şimdiden cok samımi olmaya gelmez
    evleride ne işin var anlamadım :uhm:

18. 9 Eylül 2008
  19. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    bende kesinlikle onlarin evinde kalma neden dersen şöyle düşün.. Evlenmeden önce genelde aileler çok ilimli sicaktir ama evlenince araya gelin kaynana kayinpeder durumlari çikar.. Sen nişaliyken o konuma geleceksin tartişma olay muhakakki çikacaktir .. Bana sorarsan hiç gerek yok u durumlari yaşamaya nekadar aranda resmiyet seviye olursa okdar iyi olur sizin onlarla ilşkiniz için..
    Yurtlar çok pahali değil bence orada kal aradada onlara misafir olarak kalirsin..

Nişanlinla ayni evde kalmak sana hoş gelebilir cazip gelebilir ama sonun da bir aksilikten ayrildiginizi düşün..
    Evlerinde 1 sene kalmişsin ..
    Düşün bence.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.