Kayınpeder,kayınvalide,görümce,elti.bunlardan çekenler...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Akasia tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

11 Mart 2010
    Konu Sahibi : Akasia
  1. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    merhaba arkadaslar ben 3 yillik evliyim. 9 ay nisanli kaldik hersey cok guzeldi. ama evliligimizin ertesi gunu hersey basladi. size dugun gecesi olanalari anlatayim: dugun sonrasi eve geldik haliyle .............. oldu. benim cok iyi bir eltim var o bana dedi ki "anahtari dedi kapinin arkasindan cikartma bizim kaynana eve girer dedi" bende aynen onun dedigini yaptim anahtari cikartmadim. ve o gece inanmazsiniz kaynanam kapiyi acmaya calisti ( bu arada ayni evde yasadik 3 ay boyunca) ama anahtar arkasinda oldugu icin tabi giremedi. ve sabah oldu saat 9 ziirrrrrrrrrrrrrrrrrr telefon kim olabilir kaynana "uyandiniz mi" evet uyandik dedik ama yatyoduk. bu ust komsuda kalmis gece. neyse geldi esim ertesi gunu calisacakti ve cok yorgunduk ikimizde tabi. odamiza gidecektikki kaynanam ne dersede begenirsin "sen benim odama gec oglum yalniz yatsin o cok yorgun:1shok:.tabi bu uc sene icerisinde daha neler oldu neler bizi evden kovdu, sonra etrafa gelin benimle yasamak istemyo demis daha neler neler. ve 1 hafat oncesine gelelim, esimin anne ve babasi turkiyeye gitmislerdi ve gecen hafta kayinpederim 4-5 gunlugune buraya geldi. bende dedim ki esime babani yemege cagiralim oda tamam dedi , neyse gittik buna hos geldine "baba" dedim "yarin bize yemege gel" oda ne desin gidilecek yer var gidilmeyecek yer var" al sana tokat gibi cevap. gecenlerde annesi gelmisti onu cagirmadik firsat olmadi bize etmedigin birakmadi esimi doldurup bana gonderdi senin karin beni yemege cagirmadi diye. simdide cagiryorum gelmyo. yani cagirsam suc cagirmasam suc. YANI ANLIYACAGINIZ BIKTIM BUNLARDAN ESIMI COK SEVIYORUM AYRILMAK ISTEMIYORUM AMA DAYANAMIYORUM. DAHA 21 YASINDAYIM HAYATIM SONDU ONLARIN YUZUNDEN. bu anlattiklarim daha hic bisey deil hangi birini anlatayim. gorumcelerim ortaligi karistirp koselerine cekilyolar olan bana oluyo....... bir baska eltim var ondan neler cekiyorum...... gercekten cok yoruldum dayanamiyorum artik:gitme:

2. 11 Mart 2010
  3. gmzgmz86

gmzgmz86 Ne Kadar Şükretsem Az.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok üzüldüm ve yazdıklarının karşısında gerçekten şoktayım :KK43:
    hangi devirdi yaşıyoruz artık bu nedir böyle..
    senin bana göre yapman gereken tek şey eşinle açık açık konuşman..
    buna ancak eşin bir son verebilir.. o göz yumduğu sürece sana yüklenmeye devam edeceklerdir.
    umarım en kısa sürede çözüm bulunur ve sende mutlu mesut evliliğini devam ettirirsin tatlım..

4. 11 Mart 2010
  5. caldion78

caldion78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bi kaynana mağduru daha cnm eşin ana kuzusu her gün annesiz yapamıyosa işte o zaman problem yap bence benimki öle mesela herşeyde annesi haklı ben haksız boşver cağırma yemeğe falanda ben olsam zıkkım yesin derdim içimden dert edindiğin şeye bak

6. 11 Mart 2010
  7. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Okudukça korkuyorum valla,bende böyle kaynana olurmuyum diye:1shok:
    ınsan kaynana olunca içindeki canavarmı uyanıyo acaba:jeyyar:
    Lafa bak ya
    Sen geç içerde uyu,oğlum yanlız yatsın yorgun çocuk:1shok:
    Sanane hanım,sanane
    O senin kundaktaki bebeğin değil artık
    Belki çocuklar dahada yorulmak istiyorlar,sen baksana işine sabahın 9 unda ne ararsın yeni evli insanları
    Ay delirmemek elde değil vallahi

8. 11 Mart 2010
  9. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Kadına bak ya, o gece eve girmeye çalışmış. Bir de oğlu yorgunmuş, yuhhh yani. Nasıl insanlar var valla okudukça şaşıyorum, kayınvalidemi de sevmeye başladım.

10. 11 Mart 2010
  11. sutlu kokolin

sutlu kokolin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    139
    Ödül Puanları:
    93
    canım kocan seni destekliyor bu anlattıklarına hak veriyorsa problem yapma derim ama öyle değilse bunların kahrı çekilmez inan.benimki de hep beni suçluyor ben haklı olsamda.o yüzden boşanmayı düşünüyorum.

12. 11 Mart 2010
  13. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    off yaa..anasinin o lafina karsi hayir ben karimsiz uyumam diyemiyorsa bi koca, ne yapiim ben oyle adami... walla allah boyle kocadan korusun once. cunku koca isini bilince kaynana,kayinbaba,gorumce elti istedigi kadar kotu olsun. islemiyor......

14. 12 Mart 2010
  15. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    ben hiç böyle şeyler yaşamadığım için yorum yapamıyorum, ama aklıma takılan bişey var, herkes neden sana tavır almış durumda?? kendini sorguladın mı? belki de gerçekten hatalı davranıyorsundur.. açık açık konuşmayı denedin mi? dertleri neymiş anlasaydın, için rahat ederdi, ona göre davranırdın

tek başına kaynanayla sorunun olsa ya da tek başına görümcenle sorunun olsa anlayabileceğim ama senin kocan dışında herkesle problemin varmış,şaşırdım.

16. 12 Mart 2010
  17. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    kizlar hepinize cok tesekur ediyorum yazdiklariniz icin. esim evliligimizin ilk aylarinda hep annesini hakli goryodu, ben hep anlatirdim "bak bu yalan soyluyo , oyle deil boyle...." ama bana inanmazdi ama simdi oyle deil oda artik annesinin ablalarinin ne oldugunu cok iyi biliyo ALLAHIMA COK SUKUR. ama genede annesinden gelecek laflardan korktugu icin karsisina gecipte sen susun sen busun demiyo. onu anliyabiliyorum annesi sonucta ama bende karisiyim. ben mesela "annen yine bana laf soktu, ablan beni sinir etti........." felan dedigimde haklisin dyo beni destekliyo ama gidipte niye boyle yaptiniz demiyo. bende kendime sordum acaba hata bende mi diye ben mi yanlis bisey yapyorum diye ama yok ne yaparsam yapayim mutlu olmuyo illa herseye bir kulp buluyo. ben son gelinim benden once 3 eltim daha var zaten ikisi kaynanamla kusler onlarda benden daha kotu seyler yasadilar" iftira, yalan, dolan......". yemek yaparim inek gibi yerlerdi ne bi eline saglik ne saol. temizlik yapardim ayni. size bir olay daha anlatayim: ben uc senelik evliyim ama cocugum olmuyo ve tedavi goruyorum. 1 sene once felan 100 kilo idim 74 kiloya dustum. bizim mahalleden bir kadin benim gorumcemin yanina gelmis demis ki " sizin kucuk gelin ne kadar guzel zayiflamis" demis oda oyle bisey demis ki duydugumda sinir krizi gecirdim" o zayiflayacagina bize torun dogursun". yaawwwww zaten 13 tane torununuz var onlardan bile anlasamiyorsunuz. onun amaci sadece beni rezil etmek. inaninki yatin kalkin allaha sukuru edin. ufak tefek sorunlari buyutmeyin. ALLAHIMA cok sukur gene beterin beteri var dyorum isyan etmiyorum. ama gercekten cok zor. evimdeyim esimle beraber ama beni o kadar etkilemiski kaynanam sanyorum ki evin bir kosesinde beni izliyo.eyvahedigeldismile oooooooooooffffffffffffffffffffff

Son düzenleme: 12 Mart 2010
  18. 12 Mart 2010
  19. blush

blush Beriliçe ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    108

Neden ciddi anlamda bir şeyler yapmıyorsunuz? Neden kendinize bu lafları söyletiyorsunuz? Neden gururunuzu onurunuzu ezip geçmelerine müsaade ediyorsunuz? Ekonomik özgürlüğünüz elinizde olsaydı ve yaşınız daha büyük olsaydı böyle davranamazlardı size. 18 yaşında daha adam gibi okul bitirmeden koşa koşa evlenecek ne var anlaması çok güç gerçekten..