kayınpederden çalışacak yer için izin!!!!!!!!!!acil yardım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve burnfat55 tarafından 30 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : burnfat55
  1. burnfat55

burnfat55 88.6 to 55...boy 158.ilk hedef 80...guncel 84.7 Üye

Beğenildi:
    1.867
    Ödül Puanları:
    163
    eyvahedigeldismileselam millet.benim derdim o kadar saçna ki anlatamam.eski işimden memnun olmadığım için yeni bir iş arıyordum ve sonunda buldum.şartları çok çok ii biyer değil fakat öncekine göre maddi getirisi 2 katı ve fiziksel koşullar da çok iyi.eşime eski iş yerinden ayrılmak istediğimi,çok içime sinmese de bu işyerinin maddi anlamda daha getirisinin olduğunu anlattım.yanlız iş kesinleşip,sözleşme imzalanana kadar aileden kimse ile paylaşmak istemediğimi söyledim.huylarını az çok biliyorum çünkü.Fakat benim akıllı eşim hem büyük abisi ile hem de babasına danışma gafletinde bulundu.Kayınpeder dediğim zat yaşına başına konumuna bakmadan beni aldı karşısına bir güzel azarladı.uygun bulmuyormuş,kendi işimizi yapmalıymışız,para konusunu dert etmeyin ben size her zaman desteğim(ki bu minnet altındaa bırakırım,bize mecbursunuz bizim paramızla yapıyorsunuz herşeyi havasına girdi hep:KK43:)normalde çene dalaşına girmem fakat bu olay bende filmi kopardı ve aynı eda ile çalışmak istediğimi,evde oturmanın bana göre olmadığını,onun yaptığı işi devam ettirmek istemediğimi söyledim.Adam ne yapsa beğenirsiniz ben konuşurken döndü arkasını saya saya gitti:KK43:(bu kadar saygısız olur bi insa:KK43:((sen kaç yaşında insansın.Karşındaki herşeyden öte bir fert.Azıcık buna saygın olsun değil i:KK43:((eşim de ben de yıkıldık bu tavırlara ve azarlama havasına.zaten çok hassas olan eşim büyük bi darbe yedi öz babasından.Neyse biz de mecbur o arkasını dönünce atladık arabaya.Yeni iş yerine gittik.çok içimize sinmese de anlaşmayı iyi bi maaş karşılığında yaptık.dönerken de ona"seni böyle bir sürece sürüklediğim için özür dilerim" dedim sadece.O da garibim yaşanması gereken bir süreç.Olacak böyle ağrılar dedi.Şimdi o dışarı yürüyüşe çıktı.Ben ise olayın şoku ile halsiz bi şekilde evdeyim.Kusura bakmayın uzun oldu ama burdan başka paylaşabileceğim kimse yok.Aileme anlatırsam şu süreçte bir de başka gerginlikler olacak.Ortalık biraz sakinleştikten ve herşey rayına girikten sonra ufaktan çıtlatırım sadece.
    Şİmdi benim sorum şu:bundan sonra nasıl bi tavır alıyım.Bu saate kadar ne olursa olsun hep güler yüzlü ve saygılı olmaya çalıştım.Bu konuda da hep takdir edildim eşimin ailesi tarafından.Fakat bu saatten sonra politika değişikliği yapmam lazım sanırım ama nasıl???

2. 30 Temmuz 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    sanırım yeni işe başlamışsınız kayınbabanız istemedigi halde bence en iyisini yapmıssınız bundan sonra sizin değil bence eşinizin tavrı değişmeli hatasınıda anlamıs sanırım sizin ayrı bir aile oldugunuzu bilip öyle davranmanız lazım

4. 30 Temmuz 2010
  5. burnfat55

burnfat55 88.6 to 55...boy 158.ilk hedef 80...guncel 84.7 Üye

Beğenildi:
    1.867
    Ödül Puanları:
    163
    Evlenmeden önce de çalıştığımı biliyor.Ve kendi ağzı ile defalarca bak kendine iş falan dedi bulamayacağımı düşünerek sanırım.Bir de eşimle beraber çalışıyorlar ve bunun bir kırılma ve bğımsız yaşamaya başlama süreci olduğunun farkında

6. 30 Temmuz 2010
  7. zynpkvsr

zynpkvsr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sen bak keyfine ona ne oluyormus ona mı kalmıs senin işine gücüne karısmak

8. 30 Temmuz 2010
  9. sosyal_bela

sosyal_bela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neden is iyi degil onu merak ettim

10. 30 Temmuz 2010
  11. lidya

lidya yasemin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tabikide babadır saygısızlık etmemk adına soyledıklerıne karşılık vermemişsizin ama artık szınde kocaman ınsanlar oldugunzu kendı karaalrınızı kendınızın verecegını anlaması lazım tavrınızdan hıç tavız vermeyın çalışmak ıstıyorum değil ben bu iş yerınde çalışıcam deyın tavrınızı ney koyun bı sure sonra anlıycaktır..

12. 30 Temmuz 2010
  13. LadyDelarose

LadyDelarose Atandım (09.07.2010) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu tavırda aynen devam:lepi:
    birilerine bağımlı yaşamak en kötüsü şu hayatta, kendi anne babamız bile olsa gücümüze gider..

14. 30 Temmuz 2010
  15. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    Gormeyin, duymayin, takmayin...:nazar:

16. 31 Temmuz 2010
  17. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    hay allahim yaaa sanane be adam senin basinda bir esin var zaten izin vermek onami kalmis
    bu insanlari anlayamiyorum birakin herkes istedigi gibi yasasin
    bos ver güzelim sen kafana takacagina onlar kafasina taksin beni dinlemedi diye yesin kendini
    rahat ol hic bir sey olmamis gibi davranki onu takmadigini bilsin

18. 31 Temmuz 2010
  19. nina

nina Guest

çok iyi etmişsin bu karar size ve eşinize ait bizimde buna benzer bir olayımız oldu benim değilde eşimin işi ile ilgili bizde aynen sizin gibi bildiğimizi yaptık bunlar 2 gün küstü 3. gün et tırnaktan ayrılmaz oğlum diye aradılar boşver sen bildiğin yolda git hiçte takmakaydirigubbakcemile5