Kayınvaldemin sorunu var benle ama çözemiyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve delm tarafından 6 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : delm
  1. delm

delm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar ben rizeden eskişehire gelin geldim herşey çok güzeldi kayınvaldemle aramız iyiydi insanın kendi annesi gibi olmuyo şöle anlatayım size ben fazla konuşmayı sevmeyen gerektiği yerde konuşan ama güleryüzlü biriyim çok çabuk diyoloğo girerim kaynaşırım hemen kayınvaldemse çok çeneli sinsinin biridir erken doğum yaptım 7 aylık bebişim küvezde kayınvalde sormuyo torununu bırak sormayı evimize gelmiyo dışarda karşılaşınca ben slm veriyorum görmemezlikten geliyo kaçıyo yüzüme bakmıyo benim bebşim küvezde yaşamlla mücadele veriyo hemen hemen hergün hastaneye gidiyorum ailem geldi rizeden onlara bile bakmadı neden biliyomusunuz ameliyat olmuş hanım gitmemişim haberim bile yoktu ama ben bebişim nasıl iyimi iyleşcekmi diye düşünürkken bide onamı gitcektim ufacık bebeğin ne günahıı var gerçi kendi oğlunla bile konuşmuyo allahtan eşim benim tarafımda bana hak veriyo ben ona git diyorum yine ailen ama gitmiyo bi kere bundan sebep kavga ettik gitti evde bunu görümceme dedim bunumu istiyo anan dedim kavga etmemizimi istiyo beni istemiyomu ben bilmem dedi demekki istemiyo beni..artık anne demek bile istemiyorum o kadına yüzünü bile görmek istemiyorum..dua edin arkadaşlar bebşim çıksın 40 gün oldu bugün.....

2. 6 Temmuz 2010
  3. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    iyide kadin sizinle konusmuyorr diye neden uzuluyorsunuzki o buyukluk yapmadi kendi kendine triplere girdi.. sizde onu gormemezlikten gelin.. size samimi davrandigi zamanda baska turlu basiniz agriyacak..
    bebeginiz anali babali buyusun tebrikler

4. 6 Temmuz 2010
  5. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    ne güzel işte sende konuşma onunla o halde yüz göz olmamış olucaksın ne güzel sevmiyorumda diyosun bırak ne hali varsa görsün sen eşine bebeğine bak bu arada tebrik ederim allah analı babalı büyütsün hayırlı ömür versin inşallah

Son düzenleme: 6 Temmuz 2010
  6. 6 Temmuz 2010
  7. CekiLinBenDoktorum

CekiLinBenDoktorum Doktor geldi Haaaaanım Pro Üye

Beğenildi:
    9.683
    Ödül Puanları:
    238
    Canım üzülme ben de 7 aylık bir b ebegim üstekil 750 gr dunyaya gelmişim bebegin iyileşecek annesi üzülme emi ..

kaynana gelince ahhhh keşke benimde kaynanam benle konuşmasa da bahanem olsa boşver be güzeliiiiiiiiiiim aman tın tın tın kayınvalidelerin %80 i böyledir %20 çok çok iyi olanlarıda bize denk gelmiyor :KK1:

8. 6 Temmuz 2010
  9. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    gecmis olsun canim.
    madem esim bu konuda senin arkanda hic korkma...
    kayinvaliden esim arkandayken sana zarar veremez...
    esin de annesine gitmek istemiyorsa gitmesin bosver hic karisma onlarin aile iliskisine bence canim

10. 6 Temmuz 2010
  11. delm

delm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun tşk ederim bebişimin büssürü teyzesi var...allahtan aynı evde oturmuyoz ama evimiz çok yakın eşimle çok mutluyum çekemeyenler var bunu.çekemeyenler çatlasın...

12. 6 Temmuz 2010
  13. delm

delm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama herkeze anlatıyo yalan dolan çok yakında uzak bir yere taşıncaz en azından duymam rahat olurum dimi arkadaşlar

14. 6 Temmuz 2010
  15. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah bebeğin bir an önce çıkar hastaneden ve sağlıklı bir bebek olur.

16. 6 Temmuz 2010
  17. mavera04

mavera04 Güneşin doğduğu yerdeyim:) Üye

Beğenildi:
    303
    Ödül Puanları:
    153
    allah bebişinize acil şifalar versin inş...

18. 6 Temmuz 2010
  19. nalansu09

nalansu09 çatlak patlak yusyuvarlak Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    boşver işte kıs konuşmasın eşinde senden yanaymış zaten yaptıgın herhangi bi saygısızlık olmadına eminsen salla gitsin ..bebişinede allah acil şifalar versin canım..umarım çıkar quvezden en kısa zamanda ..