Kayınvaldesiyle sorun yaşayıp eşinin arada kalmasına üzülenler :(((

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve avciecrin tarafından 5 Haziran 2010 başlatılmıştır.

5 Haziran 2010
    Konu Sahibi : avciecrin
  1. avciecrin

avciecrin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    78
    ASLINDA KAYINVALDEMİ SEVMİYOR DEĞİLİM BANA ARA ARA KIRICI KONUŞMALAR YAPSADA.AMA HERŞEYE KARIŞIYOR AİLEMDEN BUNA ALIŞKIN DEĞİLİM VE ÇOK RAHATSIZ OLUYORUM.BOZULDUĞUM ZAMANDA BU HEMEN YÜZÜME YANSIYOR ONU KIRMAMAK İÇİN BİŞEY DEMEDİĞİM ZAMANLAR ÇOK SİNİRLENİYORUM VE O GİDİNCE BUNU EŞİME AKTARIYORUM.HER DEFASINDA BUNU BİDAHA YAPMİCAM DİYORUM KENDİME ,AMA DAYANAMIYOR YİNE EŞİME SÖYLÜYORUM.SONRA ONUN ÜZÜLDÜĞÜNÜ GÖRÜNCE BENDE ÇOOOK ÜZÜLÜYORUM...KENDİMİ FRENLEMEK NASIL MÜMKÜN?ESKİDEN BÖYLE DEĞİLDİM AMA ÇOK ŞEY BİRİKTİ İÇİMDE ELİMDE OLMADAN YAPIYORUM.BENİM GİBİ OLAN VARMI?:1no2:

2. 6 Haziran 2010
  3. ancl

ancl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ahhhhh canım olmazmı aynı dertten muzdaribim bende kayınvalıdeme gorumceme bişey diyemiyorum sonra eşime patlıyorum al sana evde kavga yanlış oldugunu biliorum ama heralde gucum eşime yetiyor,aşkımda bana yansıtma onlara cevabını ver ezdirme kendini diyor bennapıyım annem kardesim diyor ben bişiy yapsın demiyorumki bana sen haklısın aşkım idare et dese o yeter.:eek:klava:

4. 6 Haziran 2010
  5. empatik_

empatik_ .Evli Mutlu Çocuklu Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    Ben nişanlıyım kayınvalidem uzakta öyle karışacak bi durumları olmuyor, ama sanırım kayınvalidenin karışıp karışmaması eşlerde bitiyor eşiniz size sahip çıkıp sizi ezdirmiyorsa sorun çıkmıyor, en güzeli eşe yansıtmamak bence ,çünkü evlilikten önce anne babasını takmayan pek çok erkek için evlilikten sonra anne baba kardeş daha kıymetli oluyor eşe yansıtmamak lazım haklıyken haksız duruma düşülüyor

6. 6 Haziran 2010
  7. ancl

ancl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aynı dediğin gibi canım önce ailenin dedigini takmayan sevgilisinin etrafında fır donen adam gidiyo tam tersi bir adam geliyor.:içelim:

8. 7 Haziran 2010
  9. mujum

mujum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    153
    henüz evli olmasamda bende son zamanlarda sorunlar yaşamaya başladım...

agustosta evlenicem ve evimi boyatmışlar kendi zevklerine göre. Evi boyadıklarını bana söylüyolar ama nişanlıma sadece eski ev sahibinim boyadığını söylüyolar. pembe bi oda varmış orası yatak odası olacakmış. Çok sinirlendim ama renk vermedim hı hı deyip geçtim.Nişanlımada söylemedim. Nişanlıma bir hafta sonra kendimiz boyadık demişler. Ve benim AŞKIM evimizi tekrar boyattı...

Ben zamana bırakıyorum galiba. Gerçi benim en büyük şansım nişanlım.

10. 7 Haziran 2010
  11. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    aynen cnm benimde kaynanam şeker gibi bi kadınnnn çok sevorum ama arada fazla karışıyorrrrrr üzeimde hakimiyet kurmaya çalıştıgının farkındayımm yada bana öyle geliyor..sonucta kaynana adı büyük:)belki 4-4 lüktür ama benim herzman kaynana ismine karşı takıntım vardıı..
    ne ezcem nede ezilcem...nslki annem babam evlendim artık bi yuvan varrrrr herşeyi sen bilirsin artık diyorlarsa kaynanamlarda aynısını yapmalıı..kalp kırmadan orta yolu bulmak iyi..

12. 7 Haziran 2010
  13. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    mujum benimdeeeeee evimi boyattılar kaynanamgil bizde kayınbabam dedigim dedik ..neyse evin kirli olan yerleir boyandıı falan..benim yatak odam lila renginde bende lilayı rengi hiç sevmem orada boyansın dedim boyamamışlar..şimdi kalkıppp sorun etsem büyütürümde ondan geçiştirdimm..mesela tablo takılcak duvara ben koltuktan 2 karış yukarda diyorum kayınbabam 5 karış yukarda diyorrr..son halini görmedim umarım tavana yakın asmamıştırrr:):):))
    düğünüme iki hafta kaldıııı vallaaaa evlendikten sonra herşeyi istedigim gibi koycammm şuanda müdahale edemiyorum şehir dışında oldugum için:)

14. 7 Haziran 2010
  15. mujum

mujum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    153
    :) hayırlısı olsun bakalım neler olacak...

şu güne kadar tatsızlık çıkmasın aman sussam ne olur dedim.
    Aynen devam edicem bakalım gelecekte ne gibi süprizler bekliyo beni.

16. 9 Haziran 2010
  17. hazel82

hazel82 Rabb'im mucizemi koru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ben 3 yıllık evlıyım ve benım yasadıklarımı rabbım kımseye yasatmasın

18. 11 Haziran 2010
  19. balbocugu_85

balbocugu_85 Kaderini seveceksin!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Başlığı görünce bana yazılmış gib hissettim :KK43: aynı sorun bendede var. Nasıl geçer ömür bilmiyorum. Allah yardsımcımız olsun... :çok üzgünüm: