kayınvalide problemi olanlar

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve bebixsxim tarafından 16 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Ekim 2007
    Konu Sahibi : bebixsxim
  1. bebixsxim

bebixsxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kayınvalidenizlemi problem yaşıyorsunuz yoksa eşinizin davranışlarımı kayınvalidenizle problem yaşamanıza zemin hazırlıyo

2. 16 Ekim 2007
  3. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kayınvalidemle hep problemliyiz ama eşimin davranışlarınında etkisi yok diyemem çünkü ailesine istemediği birşeyi söyleyemen bir insan hayır demiyor baştan oyalıyor sonra şöyle olduda ondan ben böyle yaptım diyor bu sefer ailesi onu yalnış tanımış olduğu için beni suçluyorlar gelin istemiyordur yada işte gelin istiyordur benim oğlum öyle şey yapmaz falan filan tabi bende çok açık sözlü olduğum için batıyor onlara alışık değiller

4. 16 Ekim 2007
  5. bebixsxim

bebixsxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tek benmiyim diye düşünüyodum sanırım eşlerde tetikliyor bu sorunları ne olur sanki eşi eş gibi anneyide anne gibi ayırt etseler ama nerde onların yapısı bu heralde herşeyi birbirine karıştırmak nerde adam gibi adam demi ama...

6. 17 Ekim 2007
  7. NEXSXELXIX:))

NEXSXELXIX:)) Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten ya eşime bazen çok bunalıyorum ailen üstüme çok geliyor diyorum oda zamanı gelince konuşurum diyor yok anacım o zaman susuyor sonra onlar bişey demeden uyarıyormuş ailesi beni kötü gelin ilan ediyor ozaman.vallah ne zamandır tek gitmiyorum onlara ama evime gelip yine yapıyor yapacağını canı kaynana ve görümce allah bizim hakkımızda ne düşünürse başına 2 katını versin...AMİN...

8. 18 Ekim 2007
  9. bebixsxim

bebixsxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısın canım nedense eve gelin gelince oğulları daha bi kıymetli oluyor anacım yok onu yemez ona ayrı yapalım aman üşümesin benim annemde bitane ama bren annemi bırakıp eşimle yaşama kararı alıyorum ama o annesinden bir türlü vazdeçemiyor ne hikmetse bazen öyle canım sıkılıyoki al annenle bir ömür yaşa diyesim geliyor allah allah ya sabır

10. 18 Ekim 2007
  11. nuran

nuran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    neşe sana katılıyorum doğru konuştuğun kıskançlıktan hep beceriklileri kıskanırlar ama anneler hiç bir zaman atılmaz benimde burcum yay size mutluluklar dilerim baye canım

12. 18 Ekim 2007
  13. baytar

baytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende de aynı dertler var hep ben kabahatli oluyorum kayınvalideme göre,eşimde olaylara hep sessiz kalıyor bence herşey eşimde bitiyor ama kırılırlar düşüncesiyle hiçbirşey yapmıyor olan hep bana oluyor fatura hep bana kesiliyor...olayların tek iyi yanı eşimin bazı şeyleri kabul etmiş ve bana itiraf etmiş olması tek tesellim.bana annem bizi kıskanıyor ne yapabilirim dedi hiç olmazsa bunu kabul etti...

14. 18 Ekim 2007
  15. baytar

baytar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu benim kaderim neşe arkadaşım aynı temennileri ben de yapıyorum ilk gelinleriyim ve en büyük çocukları ile evliyim,bende eşim olmadan gitmem evlerine istemem de zaten allahtan çok uzaktalar ama telefonlada yapacaklarını yapıyolar..neyse...benimde tek duam arkamda bekar bir kaynım ve görümcem var allah bana ne yaşattılarsa iyi yada kötü aynısını kızları da yaşasın,arkamdan gelecek gelinde inşallah beni aratsın...diyor Allah'a sığınıyorum...eşlerimiz anlayışlı olsun gerisi vız tırıs.......

16. 19 Ekim 2007
  17. NEXSXELXIX:))

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    baytar canım bende ilk gelin ve evin büyüğü ile evliyim benimde 2 kaynım ve görümcen bekar vallahhi bende hep aynısı düşünürüm allahım bize ne yaşattılarsa onlara aynısı yaşatsın,dediğin gibi gelecek gelinde aratsın beni inşallahhhhhhhhhhhh bakalım nasılmış vallahi allah bize sabır versin şahsen bunların yanında sabır taşı bile dayanmaz ama neyse:))kendine iyi bak...

18. 19 Ekim 2007
  19. NEXSXELXIX:))

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ablacım zaten onlara hiç bir zaman saygıda kusur etmiyorum ama beni sessiz gördüler ezdiler.burda böyle yazıyorum ama gördüğümde yine terbiyemi bozmam ben sadece allah a havale ettim onları. a.s.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.