kayınvalidem bayramımı zehir etti......

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve feryalcan tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

10 Eylül 2010
    Konu Sahibi : feryalcan
  1. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkdaşlar bu kayınvalide ve görümcelerle ben bu şehirde yaşarsam ölüp gidcem bayram günü bile zehir oldu bana bayramın ilk günü kayınvalideme gittim kayınpederimle bayramlaştım kayınvalidemin yanına gittim elimi uzattım bana ben konuşmuyorum byramlaşma benimle dedi neye uğradığımı şaşırdım nedenide bir haftadır bize gelmeyişi gelmek istemiş bir gün bayrama iki gün var eşimde anne demiş siz işlerinizi halldedin zaten bayram günü geliceğiz demiş...ki zaten aramız kötü evimi taşıdım gelip bana bi yardım etmedi ailemde çok uzakta tek bşıma her şeyi yaptım....bahanesi de küçük kardeşi illaki abimlere gidelmi demiş küçük dedğim 20 yaşında bizde kabul etmemişmz ya bu 60 yaşındaki bi kadına yakışrmı küstüm öpmeyin elimi diye....eşime de öptürmemiş ama zorla öpmüş....yrn eşim annmi çağırcam dedi bende hoşgeldin demiyecm diyecem madem bana küstün evimde ne işin var o gün konuşmadım kendimi tuttum kayınpederim çok iyi ayıp olmasın diye.....bana akıl verin bu kadına nasl davranmam lazım...

2. 10 Eylül 2010
  3. maeves

maeves Hayat Öpücüğüm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım kırılmış naz etmiş işte.. o gün çok gelmek istedi belkide.. eşinde nasıl olsa biz gelicez sen gelme deyince bozulmuştur. büyükler böyle şeyelere alınırlar. gerçi biri bana nasıl olsa biz gelicez sen gelme dese bende bozulurdum.. bence evine geldiğinde sen ona gayet iyi davranmalısın. iyilikle savaşmak zordur. oda yaptığı hareketin yanlış olduğunu o zaman anlar ancak..

4. 10 Eylül 2010
  5. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım inan bu bi kerelik bi şey olsa büyük dediğin biraz yapıcı olur büyük gibi davranır sürekli oğluna küsüyor bana küsüyor oğlu çeker ama ben çekmek zorunda değilim birde çok iyi bi kayınvalde olsa tek kötü ölzellği bu olsa takmıcm kadının hiç bi iyi davranışı yok
    yani allah korusun kayınpederime bi şey olursa bütün çocuklarına birbrini düşürür bilimyorum ama nefret ediyordum zaten şimdi bin kat nefret ettim.....

6. 10 Eylül 2010
  7. temmuzz

temmuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.305
    Ödül Puanları:
    238
    sen üstüne düşeni yap ilerde KÖTÜ sen olursun canım bırak büyüklük sende kalsın

8. 10 Eylül 2010
  9. sonsenabd

sonsenabd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Naz etmis yaa . ne olucak siz de zorla elini opseydiniz

10. 10 Eylül 2010
  11. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım keşke öyle kolay olsa içime kendisine karşı o kadar çok şey büyüttü ki anlatamam ama susmanın hiç bi şekilde faydasını görmedimartık aynı şehirde olmasak belki nede olsa gidicem der sineye çekerdim yok hep böyle olucak öyle pişmanım ki evlendğime şimdi geri dönsem o güne hiç düşünmeden hayır derdim.....

12. 10 Eylül 2010
  13. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    Bende 17 yıldır hep alttan aldım hep beni beğenmemezlik ,eşime şikayet sende hep alttan al tepene çıksın o gelin olsun sende kaynana

14. 10 Eylül 2010
  15. merve90

merve90 aşkımsınn senn:)) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bence büyüklük sizde kalsın surat falan yapmayın sonuçta büyük tamam bayram günü size öyle yapmaması lazımdı ama yaşlı insanlar alıngan oluyolar naparsın akannehir

16. 10 Eylül 2010
  17. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

canım zaten alltan almayı düşünmüyorum benim artık ne eşime nede kayınvalideme yaranma gibi derdim yok çünkü çok bunalıyorum eşimn sürekli beni yalnız bırakmları arkdaşlarına daha çok zaman ayırması üzerine kayınvalidemn davranışlarını eşim bende kredi bırakmadı ki beni bu şehirde yapayalnız bıraktı hiç kimsem de yok sürekli evdeyim evde ve yalnız bi iki saat dışarda geçirse problem değil ama zamann çoğunu dışarda geçirmesi artık beni boğuyor bu yüzden ailesinde hiç bir tiribini çekemiyorum.......

18. 10 Eylül 2010
  19. yazdan

yazdan zehra'm:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sana neden trip atıyo ki?
    anladığım kadarıyla zaten oğlunu arayıp gelmek istediğini sölemiş,senin haberin yok kii dimi?
    hep öyle olur zaten bu kayınvalideler,görümceler,oğullarına kardeşlerine kızarar,sonra sana bana patlarlar.
    boşver gitsin,Allah biliyor...