kayınvalidem beni delirtmeye kesin kararlı..........

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve feryalcan tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : feryalcan
  1. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkdaşlar kayınvaldiem ve yandaşları(görümcelerim biraz da eşim)beni sinir hastası ettiler ama tımarhaneye götürene kadar devam edicekler belli.....beni eşimn parasını aileme yedirdğimi,annemler bize evlendiğmidem beri bi kere geldi eşim annmler geldiğinde parasını yediğmiz söylemesi ilk başta beni çıldırtı ki benim annm babam kimseni parasına tenezzül etmezler(ki maddi durumlrıda iyidr)...ben aileme gittğidmde başka şehre benim geliş gdiş paramı ailem verir..sürekli para para demesinden bıktım...birde üzerine sen çalışmıyosun oğlum para kazanıyo ne derse tamam diyeceksin kayınvalidem görümcem de bize çalışcağım dedin (bende iş bulursam çalşıcağim dedim ama bulamadım)ama geldin evde oturdun demeleri sanki ben çok memnunum işsiz omaktan ama bunu direk yüzüme söylemesi çok zoruma gitti..üniversiteyi bitiren ama işe giremeyn bi insan içn n kadar zor sürekli söylenmesi(hiç biri okuma yazma bile bilmez)....
    eşim rahatsızdı geçen hafta burda bi hafta kaldı evide yarım saat mesafede ona bakacak kimse yokmuş..gitti bu seferde aradı ablan gelsin sana baksın diye...eşimde tabiii ağzını açmıyor...
    evlenmeden önce size bi ev vereceğiz dediler şimdide vermiyolar istemiyorum onların hiç bi şeyini ama eşim git işte iyi davran iyi ol sırf ev için dedim istmiyorum evlerini de kendilerinide gelin oturun ama size vermeyiz diyolarmış kayınvaldemin kendi eviyle karşı karşıya diğer evi amaçları iyice beni delirtmek ben eşime gitmek istemiyorum diyorum sobalı ev ben hayatımda hiç sobalı evde oturmadım yapamam diyorum versinler evi vericeklerse bizde kendi paramızı koyup (bi miktarvar)kaolriferli yeni bi ev alalım eşimide ben haziranda gidiyorum ister gel ister gelme diyor....eşimi de onların yaradılışnda....artık yalnız başıma mücdele etmekten bunaldım,sıkıldım,yoruldumsadece 8 aydabunları yaşadıysm bütün ömrümü düşenemiyorum..eşim beni sevdiğini söyler sürekli ama ben çok soğudum hepsinden....

2. 30 Mart 2010
  3. burberry87

burberry87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok zor bir durum, yorum yapmak bana düşmez ancak aileleri anlayamıyorum gelinlere kızları deilde kumaları gibi bakıolar:S
    Tanrı yardımcınız olsun...

4. 30 Mart 2010
  5. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok zor bir durum, yorum yapmak bana düşmez ancak aileleri anlayamıyorum gelinlere kızları deilde kumaları gibi bakıolar:S
    Tanrı yardımcınız olsun...

tşk ederim...

6. 30 Mart 2010
  7. mors

mors cantanem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ne bicim insanlarmis.esinin parasini yiyorsun diyen kadin size kendi evini daha da zindan eder..cok zor bir durum..ustelik esinde onlar gibiymis..Allah yardimcin olsun.

8. 30 Mart 2010
  9. Derin__Su

Derin__Su derin sular ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    118
    Ödül Puanları:
    163
    Onlar artik iyi bi hamlede yapsalar gözünden düstükleri icin her davranislari batar..
    Kendi kendini yiyip bitirmekle kalirsin, bence gözlerini korkut ki bi adim geri atmayi bilsinler..

Suan bulundugun ortamdan bi süre uzaklasman senin icin en hayirlisi gibi gözüküyor..
    Böylece herkes kendini sorgulamis olur,özelliklede esin..
    Esinle iletisim kopuklugunuz var sanirim, zor gözüküyor gelecegin..

10. 30 Mart 2010
  11. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    cok cok zor bir durum seni cok iyi anliyorum cunku aynilarindan bende de var :KK43: bence sen al esini karsina "yeter artik de,boyle devam ederse ben yapamam" birde arkadasin dedigi gibi gozlerini korkut git annenin evine kimseden habersiz o zaman gorsunler bakalim bakan var mi yokmu ogullarina.

12. 30 Mart 2010
  13. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    erkek kısmını hep maddiyatla kandırmak kolay kaynanada bunu yapıyor ,aslında tamamen huzurunuzu
    bozuyor artık bilmiyorum sen ne karar aldın ama derim ki böyle devam edemezsin bir yerdede sen
    ne istiyorsan senin dediğin olmalı hiç birşeyi yarine erteleme otur düşün senin hayatını kaynana
    planlamasın artık hem eşin hem ailesine bir ders vermen gerekecek artık o nasaıl olur onu bilemem

madem kaynana ile geçinemiyorsun onun burnunun dibindede oturmayı hemen engellemelisin

ilerisi senin için cehenem ateşi gibi olcak artık sende harekete geç , ve geç kalma

14. 30 Mart 2010
  15. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    alkisalkisalkis

16. 30 Mart 2010
  17. _CandaS_

_CandaS_ Çok şükür seni bana verene ... Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    Canım bu yaşadıkların zor gerçekten, tahmin edbiliyorum kayınvalideyle anlaşamamnın huzursuzluğunu.
    Ama şöyle yapsann; eşininde anlayacağı bir dile vardır, kimi tatlı dilden anlar kimi sert, kimi cilve kimi mert.
    Hangi dili anlıyorsa ondan konuşsan, ortak bir karara varabilirsiniz balki ozaman.

18. 30 Mart 2010
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.628
    Ödül Puanları:
    363
    Bence eşinizle konuşup ne kadar üzüldüğünüzü söylemelisiniz..
    Sizi bile bile üzüyorlar insanlar..
    Ya kendiniz sert bir şekilde bu konuyu konuşmaktan hoşlanmadığınızı belirtin ya da eşiniz anne ve ablasıyla görüşüp sizi üzmekten vazgeçmelerini söylemeli..
    Susarak bir yere varamazsınız..