kayınvalidem eltimi kullanıyor.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lidya81 tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

6 Eylül 2009
    Konu Sahibi : lidya81
  1. lidya81

lidya81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Merhaba aranıza yeni katıldım uzun süredir sizleri takip ediyorum şimdi de kendi sorunumu sizlerle paylaşmak istedim. Kaynım geçen ay nişanlandı biz uzaktayız o nedenle yeni gelinle nişanda tanışabildim çok tatlı ,çok iyi bir kız, çalışıyor, işi iyi kaynıma tapıyor ama gelin görün ki bizimkiler çok farklı kayınvalidem çok sorunludur 3 yıl bana kan kusturdu, esimi sinir hastası yaptı ,iki dünürü ile küs bunlarla nasıl geçinecek çok merak ettim ve bu kızı çoook sevdiğini gördüm buraya kadar her şey çok güzel ...

İşin içyüzü şu kayınvalidem bu kız maddi anlamda sömürüyor kendine mutfak robotu ,cep telefonu ,yatak örtüsü ,üst baş aldırmış, sürekli kız onu gezdirsin istiyor, nişanda kayınvalidenin giysisini bile gelin almış. Damada aldıklarını saysam sayfalar yetmez öyle bir nişan bohçası yapmışki kız odaya sığdıramadık ,üstüne üstlük nişanda takılan bütün parayı kaynanam bankaya kendi adına yatırmış şimdi alan memnun veren memnun sana ne diyeceksiniz ama kayınvalidem kendini çok muhtaç gibi gösteriyor ve bu muhtaçlığın nedenini de bize bağlıyor yani bizi evlendirmek için çoook masraf yapmış hiç parası kalmamış numarası yapıyor bu da benim kanıma dokunuyor bize evlenirken bir nevresim takımından başka şey vermediler çıkardıkları kavga gürültü cabası şimdi o kızı sömürmek için bizi kullanıyorlar ne yapacağımı şaşırdım her fırsatta biz evlenirken kimseden kuruş görmedik diyorum ama uzaktayız kaynanam geline kimbilir ne yalanlar uyduruyordur. Kayınvalideme dedim kızdan bu kadar şey isteme aldıklarını kabul etme aa ben istemiyorum ki diyor geçiştiriyor beyaz eşyayı kıza aldırma planları kuruyorlar kızı ailesinin haberi yok sizce ne yapayım çok iyi saf bir kız benim gibi üzülmesini istemiyorum çünkü bu kadını çok iyi tanıyorum...

2. 6 Eylül 2009
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bence karışma canım..
    er yada geç o da anlar gerçeği eğer senin anlattığın gibiyse durumlar..
    şimdi sen herhangi bir şey söylersen hiç olmaz,bırak kendileri tanısınlar birbirlerini..
    karışmamak en mantıklısı bu gibi durumlarda..
    :teselli:

4. 6 Eylül 2009
  5. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bence hiç bulaşma sonra hepsi senin üstüne kalır..
    aramızı bozdun olur.benimde kayınvalidemin bende iğnesi yoktur.hiçbişey vermedi..
    bizden para koparmak için hep düşkün gibi gösterir,konuşur
    bizim tarafın düğününde 5 kuruş harcamadılar ama gel görki düğün için o kadar borç yapmışlar ki hala borç ödüyorlardır..
    bide biz uzakta oturuyoruz..
    şimdi küçük oğluna yakınlardan kız bulma peşinde.çocuk daha okuyor..çok merak ediyorum bende nasıl davranacak acaba küçük gelinine???

6. 6 Eylül 2009
  7. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    en iyisi karışmamak,
    böyle durumlarda hep araya girene olur olan.

8. 6 Eylül 2009
  9. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Bırak allasen yaaa, saf kız alsın dursun, sonradan anlar gerçeği...Şimdi o da öyle yaranırım sanıyor zavallım :1no2:

10. 6 Eylül 2009
  11. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    kaydirigubbakcemile3:roflol:

12. 6 Eylül 2009
  13. lidya81

lidya81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    Doğru söylüyorsunuz karışmamak en iyisi zaten şimdiye kadar başıma ne geldiyse bu saflığımdan ve doğrucu davutluğumdan geldi .

14. 6 Eylül 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Aslina bakarsan bende senin gibiyim....sadece kendime yapilan haksizliga degil baskasina yapilanada sessiz kalamiyorum...

Lakin eltigiller dedigmiz tür acayip bir cinstir güzelim...sen iyligi icin konussanda yarin öbür gün adin kiskanc elti olur.....kaynanamla benim arami bozmak istiyor diye konusur arkandan....:kahve:

Sonra bosu bosuna esinle kötü olursun...bosver....

Bazi hatalari insanoglu yapmak zorunda galiba.....er yada gec oda anlar anyayi konyayi....:nazar:

16. 6 Eylül 2009
  17. summerarabian

summerarabian İdilim güzel bebeğim. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eltinin yerinde olsaydım bana bilmediklerimin söylenmesini beni nelerin beklediğini bilmeyi isterdim ama eltin içinden gelerek isteyerek hediye alıyorsa sorun yok ama eğer kayınvaliden istiyorsa eltine biraz çıtlatmakta fayda var canım bence doğrulardan zarar gelmez sadece kayınvalidene karşı biraz daha tedbirli olmasını önerebilirsin.

18. 6 Eylül 2009
  19. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Alan razi satan razi hic karisma derim,
    ilerde anlar heralde ne teraneler dondugunu,
    amaan bosveer:içelim: