Kayınvalidem kıyafetim hakkında öyle bir yorum yaptı ki!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve MelisaMelisa tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

20 Haziran 2009
    Konu Sahibi : MelisaMelisa
  1. MelisaMelisa

MelisaMelisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar merhaba, hemen konuya gireyim. dün akşam eşimin bir aile dostunun nişanına davetiydik. nişan için kızın evi ve yan komşunun evi ayarlanmış. kadın erkek ayrı yani. neyse bende elbise giydim. elbise kısa kollu, göğüs dekoltesi yok. kolsuz falanda değilde sadece dizlerimdeydi. ama diz üstü değil. benim boyum biraz uzun olduğundan sanırım sanırım diz altı elbise bulmam pek mümkün değil. neyse eşim hiçbişey söylemedi. kadın erkek ayrı neticede. sadece eşim bunun sakın ben yokken giyme dedi. ok.dedim. neyse gittik geldik. bugün sabah kayınvalideme geçtim. kayınvalidem yan dairemde. bana sabaha kadar uyuyamadım, o elbisen ne kadar kısaydı dedi. sabaha kadar sağa döndüm sola döndüm gözüme uyku girmedi. benim oğlumun aklı gitmiş. sana nasıl o elbiseyi giydirdi. az eğilsen popon gözükecekti dedi. hem kendini hemde namazlı oğlumu günaha soktun.oğlum senle başedemeyince izin vermiştir gerçi ama yinede günah dedi. benim birde kızım var. 2 yaşında. onun içinde dediki. bu yavruyuda günahkar yapacaksın. senden böyle görürse ileride oda senin gibi olur dedi.
    kızlar söyleyin ben gerçekten çokmu hatalıyım. inanın elbise kısa mini filan değil. sadece dizlerde. böyle bir konuşma sonrası kendimi çok suçlu hissettim. lütfen fikir verir misiniz bana??

2. 20 Haziran 2009
  3. forga

forga Guest

sen ne dedin

4. 20 Haziran 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Elbisenizin kısalığını uzunluğunu bilemem.
    Demek ki onlara göre kısaymış..Eşiniz bile yalnızken izin giymenizi istemediğine görekaydirigubbakcemile2
    Ya benim tarzım bu deyip giyiminizi hiç kimseye karıştırmayacaksınız ya da yakında oturan kayınvalidenizin suyuna gideceksiniz.gamyoncuiremsu

6. 20 Haziran 2009
  7. glsh85

glsh85 Guest

:enbuyukkk: düşünecek baska derdı yoksa ne sanslıymıs

8. 20 Haziran 2009
  9. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Elbıse boyutunu görmeden yorum yapamıycam .Ama ne olursa olsun bu kadar sert tepkı vermemek lazımmıs ona öle gunaha soktun felan şaşırdım.... Hem sadece bayanlar varmışş biraz ağır qeldi sanki bana uslüp ..

10. 20 Haziran 2009
  11. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    eşin bile ben yanında olmadan giyme diyebiliyorsa ,onlara uygun değil ki öyle söylemiş...
    bir de şu var eşin karışmadıktan sonra kaynananıza düşmez...

12. 20 Haziran 2009
  13. akidem

akidem KUZEYİM... Pro Üye

Beğenildi:
    2.987
    Ödül Puanları:
    238
    Hani karışamaz da zaten kötünün iyisini diyeyim kadın erkek ayrıysa bu ne yobazlıktır ya.. Bizde de haremlik selamlık var isteyen istediği gibi giyinir soyunur aaa ne kadar ayıp yaa.

14. 20 Haziran 2009
  15. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    smdi orda kadinin teki senin gelin de minicik giyinmis dediyse kaynanin donup donup uyuyamamasi normal aslinda.
    peki dikkat ederim de gec,
    sana gore ve esine gore dogrusu neyse ona gore giyin gitsin.

16. 20 Haziran 2009
  17. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yok artık dıyorum!!! boyle sacmaa seymı olur. kıyafet gıyerken bırıne danısacagınz yası gecmıssınızdır herhalde. ben olsam verırdım cevabını hem esıme hem kayınvalıdeme.

18. 20 Haziran 2009
  19. elif32

elif32 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    boşver arkadaşım ya oturduğunuz muhit köy değilse bu kadarınada ses çıkarmasınlar ne sanki hangi devirde yaşıyoruz çok açıkta değilmiş gençliğinde tabiki giyineceksin insanın kalbi güzel olsun,ülkemizde o kadar çok insan varki görüntüye önem verip gizli gizli yasakları delen,zaten çoğunuda tv haberlerinde izliyoruz onun için takmayın derim siz kendinizi bildikten sonra