Kayınvalidem tutturmuş altlı üstlü oturalım :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU1 tarafından 20 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Aralık 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar akıl verin ne olur. ben nişanlıyım çok kavgalar ettik. yeri geldi nişan atacak duruma geldim. ama her sorunu çözdük tam herşey iyi gidiyoken. benim kayınvalide oğluyla konuşmuş kendi evini bize verecekmiş kendisi alt kata kiraya inecekmiş. yeme içme bir olacakmış. bizim kendi evimiz olurmuş borç harç olmadan birlik dirlik yaşar gidermişiz.
    nişanlım bana anlattı yüz yüze konuşalım bunlar telde konuşulmaz dedim.
    ardından annesi aradı aman kızım şöyle böyle sen onu kandır beni dinlemez yaparsan sen yaparsın gelin burda oturun ne olur falan. napmalıyım yardım edin. lütfen senağlama

2. 20 Aralık 2008
  3. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben kendı fıkrımce kabul etmme sonda kıradakı evden vazgecer sızın yanınıza tasınırr solımmm sonrada cok cok huzursuzluklar cıkarr tabı kısden kısıye degısr durunm anlasmanıza baglı kaynananla

4. 20 Aralık 2008
  5. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bencede etme canım daha sonra kira olayından vageçip kayınvaliden yanına yerleşebilir ve çok pişman olursun

6. 20 Aralık 2008
  7. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ya bu ne iş anlamadım.hani 2 ev olsa birisini size verse ,altlı üstlü otursanız anlarım da , 1 tane ev var.kendisi kalıyor.size veriyor .kenisi kiraya çıkıyor.ne alaka..çok saçma..bence sizden ayrılmak istemiyor.
    siz istediğiniz yerde kiraya çıkın..olmaz mı yanii..
    ya birde yeme içme bir demiş ya...ben sana söyleyeyim , o işte çok zorlanırsın..aynı birlikte yaşıyormuş gibi olur..bir tek yatmadan yatmaya evine gidecekse eee ben ne anladım ayrı yaşamaktan..değil mi?
    mantıksız bir fikir gibi geldi bana..

8. 20 Aralık 2008
  9. NAZ__24

NAZ__24 Semih ve Duru*nun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.017
    Ödül Puanları:
    188
    arkadaşımıza sonuna kadar katılıyorum aman ha kayınvaliden geçimsiz ise
    istemiyorsan oyuna gelme derim bena.s
    ama eğerki iyi insanlarsa sorun yaşamayacaksan bir kere düşün derim
    ailene aç onlarla paylaş sonuçda büyükden insana zarar gelmez ama iyi büyükden
    hayırlısı olsun canım öpüyorumŞeniz

10. 20 Aralık 2008
  11. EU1

EU1 Guest

Sağol arkadaşım ama inan bende istemiyorum.
    bakma öyle kızım falan demesine kendine hizmetçi arıyo tabi yapacak edecek yıkıyacak.
    oda rahat edecek. ben 27 yaşında çalışan okumuş etmiş biriyim ya ne bu oğul ve gelinde hüküm sürme anlamadım. ama istemiyorum

12. 20 Aralık 2008
  13. EU1

EU1 Guest

ya nişanlım telefonda sanki olacak gibi konuştu.
    bu tek onun kararı olmamalı. kesin yine gireceğiz birbirimize yok çocuğum olunca o bakar büyütürmüş.
    ben işe gider edermişim. offff ya offf

14. 20 Aralık 2008
  15. EU1

EU1 Guest

hemde ne mantıksız al ailemin evinde aynı durum söz konusu şort giyemem istedeiğim gibi yatıp uzanamam. ben neden evlencem peki dimi ama.
    kaldı ki menfaat ya bizi düşündüğünden şüphe ediyorum. oğlu kazancak hala avucuna koyacak eee gelinde getirecek.

16. 20 Aralık 2008
  17. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    istemiosan bile nişanlına ben istemem olmaz falan diyip kaprisli bi şekilde söleme
    annenler rahatsız olmasınlar onlara masraf çıkartmayalım kira parası ödicekler koskoca evi taşicaklar zaten yaşlı insanlar o kadar düğün derneğe para harcıolar buna gerek yok de
    eşinin iş yerine en yakın size en makul bi semtten ev alıp daha karlı çıkacağınız fikrini kafasına sokmaya çalış

18. 20 Aralık 2008
  19. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bencede kabul etme
    ama politik ol
    deki onlar yaşlılar kiralarda sürünmesinler biz genciz önümüzde uzun yıllar var evimizide alırız arabamızıda de gibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.