kayınvalidemden gerçekten nefret ediyorum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kaybolan tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : kaybolan
  1. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anlamıyorum anlayamıyorum neden insanlar bukadar bencil bir anne nasıl olurda oğlunun huzurunu mutluluğunu kıskanır.yuvasını yıkmak için bu denli çaba gösterir...kafayı yiyecem artık..yetmmedimii tamm birbuçuk yıl ayrı yaşadık cümle aleme rezil olduk maddi manevi zarara girdik..sonunda herkesin karşı çıkmasına rağmen tekrar birleştik..bazan keşke tekrar evlenmeseydim eşimle diyorum..çünkü ailesi bize asla rahat vermeyecek...ne zaman onlara gitsek oturur oturmaz bana evime işime kıyafetime ve en acısıda zavallı babama aileme hakaret ederler..yediğim lokmayı sayarlar..kaynanam önümden ekmek çeker..çok yedin der..evet açık açık çok yedin der..allahım çıldıracağğım..aslında kocam iyi bir insandır..beni sever bende onu seviyorum yada seviyordum..ama artık kocama saygım kalmadı..ona defalarca anlatmaya çalıştım..bana aileme işime evime hakaret etsinler bu benim için sadece onların karaktersiliği görgüsüzlüğüdür beni üzen bu değil..beni üzen senin yanında gözlerinin önünde kocamın önünde beni küçük düşürmeleri dedim..sana saygım kalmıyor..ben saygı duymadığım bir adamla aynı yatağı paylaşamam dedim hala anlamıyo..soruyorum size bi insan duygularını daha açık nasıl anlatabilir...kötü söz sahibine aittir...kesinlikle buna inandım hayat boyu..ama biri kocamın yanında beni aşağılayıp bana hakaret ediyorsa ve kocam olacak adamda susup yalakalık yapıp korkuyorsa ben onunla nasıl bir ömür geçirip evlat doğurup bakın yavrum babanızla gurur duyuyorum diyeyim..diyemem.ve korkarım sırf bu sebebten bu yuvayı yıkacağım...kocam gözümde okadar küçükki...karısını savunmaktan aciz bir adam..ve ailesinin bu hastalıklı düşünceleri davranışları yüzünden tam 1.5 yıl ayrı yaşayıp tekrar birleştik..keşke birleşmeseydim...kimse değişmemiş...herşey aynı..dayanamıyoruum artık..hayatımızda ilk kez tatile gittik ben sevinçten uçuyorum fotoğraf çektirelim bi anımız olsun herşeye yeniden başlayalım diye..kadın sabah akşam arayıp siz adam olmazsınız para harcıyosunuz diyerek deli etti beni..eşime dedim kapat teli, yok kapatmadı tatilimiz zehir oldu..düğünüm nişanım herşyim kursağımda kaldı..nasıl yapıyor bilemiyorum ama hayatımıza uzaktan kumandayla yönetiyor ve huzursuz ediyor..eşime söyledim annen menepoza girmiş zaten kocasıyla anlaşamıyor benimde psikolojimi bozuyor diye...anltamıyorum..ve biliyorumki böyle devam ederse ayrılacağım..çünkü kendimden ödün veriyorum..ailemle görüşmem yasaklandı onlar tarafından..neymiş babam bizi huzursuz ediyormuş..garibim bbir yıldır ne arar ne sorara..memleketime gidemem hemen küfür ederler aileme..ooff offf..kocamdan nefret ediyorum bunlaraı bana yaşattığı için..onunla evlendim diye mi bukadar işkence..ohalde sendende onlardanda kurtulma için ayrılacağım..kaynanam evime gelir mutlaka bişey alıp götürür..sandığımı karıştırı..2 liralık pijama alır sonra pişman olur geri ister....ona giderken tatlı alırız bi moka benzemiyo bidaha getirmeyin dder..daha nelr neler...eşimin aannesinin hırsız olduğunu düşünmek beni delirtiyor..nasıl bi aileye gelin gelmişim diyorum..allahım...bilerek yapıyorlar..eşime saygımı kaybedeyim kavga hakaret edeyim eşimde bana etsin diye ve korkarım başarılıa oluyorlar....yeter artık çıldıracağım..morale ihtiyacım var......desttteeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkk

2. 10 Ağustos 2010
  3. mirka

mirka hayattan tek dileğim var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayat kısa.ÇEKMEYECEKSİN.yada hayatın şikayet yakınma üzüntü ile geçecek.
    nefret duygun seni çok yıpratmışyazdıklarını okurken sıkıntın bana geçti bukadar yoğunlaşma hayatının kayınvalidenin ekseninde gölgesinde geçiyor ve buna bir son vermelisin.
    nefret önce sahibini yakar, sonra kıvılcımı düşmanına ya varır ya varmaz

4. 10 Ağustos 2010
  5. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.649
    Ödül Puanları:
    463
    kaynanan ne kadar kötü olursa olsun iş eşinde biter ama anlaşılan oda senden yana değil, en azından sana ya da ailene hakaret etmemelerini sağlayabilirdi, bunu bile yapmıyorsa ne denebilir ki,
    keşke aynı hatayı 2 kez yapmasaydın, ama olan olmuş, pek içinden çıkılabilcek bi durumun yok gibi

ailenle görüşmeni yasaklamaları korkunç zaten, bir an önce kurtul diyebilirim ancak

6. 10 Ağustos 2010
  7. FxixnFxixk

FxixnFxixk PüFFF Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Yazık sana ya vallahi:teselli:

Bırak Allah aşkına o sümsük kocanıda, arsız, yüzsüz, çirkef annesinide..

Herkes bir kere dünyaya geliyor kimsenin hatta kendi annenin babanın bile sana bunları yaşatmaya hakkı olamaz ki mevzu kayınvalide pes yani..

8. 10 Ağustos 2010
  9. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çeyizimde aldığım kaşıkları çarşafları kumaşalarımı elbiselerimi herşeyimi alıp gitmiş..evimdeki çiğ köfte leğenimi arıyordum ona gittimki mutfağında duryor..eşime söylemek istemiyorum nede olsa annesi gururnunu rencide etmek istemedim ama kadın iyice aştı kendini....kayınpederim iyi bir adamdır kalbi temizdri aslında beni sever ama kadın onuda doldurur adam durduk yere bana çatar sonrada utancından hiç konuşmaz neden yaptım diye...çevremizdeki herkese benim dedikodumu ayapar..komşularıma rkadaşlara...sırf beni yalnız bırakmak işçin..bazan onun insan kılığına girmiş bir şeytan olduğğunu düşünüyorum..sadec bir ttek kardeşi var eşimin ve onu çok scerriz bende severim kardeşim gibi...izine gelecekti ben bir ay önceden ne pişireceğime falan karar verdim seviniyoruz eşimle...kayınvalidem onuda doldurmuş çocuk bikere uğramadı bile evimize maksadı beni tüm aileye dışlatmak..bana defalarca sen gelme oğlum gelsin dedi..eşimde istersen gelme diyor ama ben onun niyetini biliyorum..beni tamamen dışlatıp sonrada huzursuzluk çıkaracak..bende eşimle kavga ettim en ufak bir sıkıntıda birileri benden huzursuz oluyor diye elimi bırakacaksan şimdi terkederim seni dedim..anlamıyorum diyor belkide gerçekten anlamıyor...ama neden bizden ikimizden huzursuz oluyor diye bizi ayırmasına izin vereceksin diyorum..sen annenlere gidersen ben nerde kalacağım yapayalnz evde oturacağım çünkü ailemlede görüşmem yasaklandı küsler bana...haksızmıyım...eşime patlıyorum hep..artık kaldıramıyorum bukadar yükü..zaten bebeğimiz olmuyor...doktor tamamen stres dedi....işim çok zor ve uzak günlük 100 km gidiyorum...bide bu sıkıntılar yeteeerrr

10. 10 Ağustos 2010
  11. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen bende bunları söylüyorum bu hayata bikere geliyoruz gençlik gidiyor kendi aileme bile ezdirmemiken kendimi size neden yamulayım sebeb ne diyorum anlamıyo..eve gelince unutmuyosun unut gitsin diyo..el yarası geçer ama dil yarası yıllarca bile geçmiyo...ya bana hakaret etsinler tamam binebze ama aileme zavallı babama....ooff offf

12. 10 Ağustos 2010
  13. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    yaa ne demek ailenize hakaret etmesi falan. mantar mısınız siz, ağaç kovuğunda mı bittiniz?
    bırakın Allah aşkına alsınlar -afedersiniz ama- karaktersiz oğullarını da gül gibi otursunlar.
    o nasıl bir koca karısını yerin dibine sokarlarken el pençe divan oturuyor.
    yere batsın onun kocalığı..

14. 10 Ağustos 2010
  15. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inanınki sabrım taştı..bundan sonra en ufak bi sıkıntı hakaret aşağılamada evlerinden gözlerinin önünde terkedeceğim kocamı...inceldiğiyerden kopsun..kaldıki bunlar bikereaynı şeyi yaptılar ayırdılar bizi daa nekadar acı çekmemiz gerek...yemin ederim normal bi kadın değil..ah bir psikoloğa gitmeyi kabuletttirebilsem parasını kendim verecem....ama yok eşime göre ben deliyim...düşünün bana bunca şey yapılıyo ve ben biraz bağırıp ağlayınca ben deli oluyorum...artık bitti bu evlilik eşime ara ara duyurup hala bişansı olduğunu ima ediyorumama umrunda değil..şimdi son damlayı bekliyorum.benim giibi olan yokmu..yoksa ben tekmiyim şu dünyada...eşim evden çıkar çııkmaz kadın başlar bağırmaya kıpkırmızı olur odama girer kapıyı kapatır arkasına bişey dayarım korkuyoryum..geceleri odama taak diye girer bende anne yavaş ol deyince başlar bağırmaya...eşim horultudan duymaz bunları..ben zaten korkağım.sonrada gündüz gece çok korkunmu diye sorar sinsi sinsi....

16. 10 Ağustos 2010
  17. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.649
    Ödül Puanları:
    463
    kafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı delimisin divanemisin şekerim ne işin var böyle insanlarla, ben bu lafı çok nadir kullanırım ama boşan yahu, öncesi, sonrası bi daha yaparsası mı var, tabii ki aynı şeyler tekrar tekrar olmaya devam edecek
    demekki hayırlısı çocuğunun olmamasıymış, allahtanda olmamış, çocuğun olsaydı sorunlar 3-5 e katlancaktı

18. 10 Ağustos 2010
  19. kaybolan

kaybolan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kocam aslında çok iyi biridr...sözümden çıkmaz evine bağlıdır bensiz biyere gitmez bensiz boğazından bişey geçmez...kötü sözü hakareti şideti aşırı bi harcaması masrafı olmaz..borclarımızı düşünür geeçim,nin derdinde haramda gözü olmayan dürüst temiz bir adamdır....işte buyüzden susuyorum....benden habersiz bi lira harcamaz..herşeyi danışır birlikte karar veririz hayatımıza...dışarda bi yemek yese bile arar açıklar izin ister...ama ailesinin budenli çirkefleşmelerine inanamıyo olamaz bukadar kötü olamazlar diyo hep iyi düşünmeye çalışıyo..ona acıyorum bazan ..insanın öz annesi babası tarafından dışlanması çok kötü bişeydir ama bivakitten sonra kabullenip kendi hayatına bakmak gerek...işte kocamın iyi huyları çok olduğu için bırakamıyorum onu..ee bunlarsa beni bezdirip kaçıracaklarını biliyorlar...eskiden yaptıkları gibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.