Kayınvalidemden nefret ediyorum...Daha evlenmeden hem de :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gamzeleyy tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

29 Kasım 2008
    Konu Sahibi : gamzeleyy
  1. gamzeleyy

gamzeleyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    düğün tarihim alındı 27 hazirandı taki bugüne kadar bugün saolsun 4 temmuz olarak degiştirdik kayınvalidem yüzünden neymiş almanyadan ablaası gelemiyormus .. Allahım ya .. Herseye karısıyor... Her sey onun istedigi gibi olsun istiyor ... Bıktım ya ömrümü yedi... Devamlı laf sokmaktan bıkmadı bana ne zaman bıkıcak acaba ...

2. 29 Kasım 2008
  3. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Of canım of.İnsan bu dönemlerde çok gergin oluyor.Her şey batıyor.Daha şimdiden nefret ettim dersen hiç ısınamazsın.Eşinin ailesiye yaşadığın her şey evliliğini de etkileyecek.bu yüzden bir de onun açısından düşün ve sakin ol.demmekki kardeşi de olsun istedi.Ama bu karışma ileri boyuta dayanmaya kalkarsa tavrında net olsun.Bunaltma kendini şimdiden.

4. 29 Kasım 2008
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    acaba sen mi öyle algılamak istiyorsun..ne var canım 1 hafta geç olsun..ablasıda o zaman müsaitmiş demekki...şimdiden sevmeye çalış....açıkcası aranızda geçenleri bilmediğim için çookta birşey diyemeyecem ama o da oğlunu 1 kere evlendiriyor.en iyisinin olması ister..sizinde isteklerinizi göz önünde bulundurmak sureti ile karışması normal

6. 29 Kasım 2008
  7. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    iyi de bir evlilik yapacaksın, nasıl olacak bu kadar sevgisizlikle anlamadım.

sevmesen bile saygı duyup "he "deyip geçeceksin kendi bildiğini yapacaksın...

eşine de yansıtmazsan iyi olur kızma ona, ne kadar haklı olursan ol yaradılışları öyle ailesinden taraf olacaktır.

ne diyeyim mutluluklar canım.

8. 29 Kasım 2008
  9. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    arada sadece birkaç gün var ne oludki ertelense
    nişanlının teyzesi gelemiyormuş, eminimki o ister teyzesi yanında olsun
    bukadar depresyona girecek bir durum görmedim

10. 29 Kasım 2008
  11. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    üstelik arkadaşlara katılıyorum 1 hafta değil 1 ay bile gecikse bu kadar sorun edecek bir durum değil...diğer konuları bilemiyorum tatlım.

12. 29 Kasım 2008
  13. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ya böyle ufak şeyleri takıp sinir hastası olmayın..ben zamanında taktım da ne oldu sanki...eşim , evlenmeden önce öksürse niye öksürdün diyen bir insandım :)) düşünün o kadar abartıyordum , hatta konuşmuyordum onunla..ama gördüm ki uzatmak sadece ilişkiyi yıpratıyor , sinirleri alt üst ediyor..küs küste olmuyor ki...boşuna ortam geriliyor sen de davul gibi geriliyon...en iyisi mi 1-2 surat yapıp ,nazlanıp olayı kapatmak.....valla böyle daha güzel..sonra kavga ediyon , birde suratlar 5 karış oluyor , o şekilde yaşa bakalım...sonra birde barışma derdi oluyor:))

14. 29 Kasım 2008
  15. ozlem24

ozlem24 henuz rutbeye daha var:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    alismaya calissan iyi edersin daha cok erken yoksa onunde yillar var gecmek bilmez

16. 29 Kasım 2008
  17. begim

begim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Düğün öncesi olayları fazla kafaya takmamak gerekiyor.Olumsuzluk olumsuzluğa neden oluyor.Yaşananlar da insanın içinden çıkmıyor.Gerildikçe geriliyorsun.

18. 29 Kasım 2008
  19. gamzeleyy

gamzeleyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    sadece bu degilki mobilya bakıyoruz benim istedigim alınıcak diyoracık acık ...
    Düğün salonunu tutmadan önce gelmeyecekler alındedi aldık hemen degiştirin diyor anlamadım ya .. Saygı duyuyorum he diyorum ama bir yere kadar içime atıyorum artık herseyi .. Ben esya alırken banada alın diyen kayınvalideden ne beklersiniz ..