Kayınvalidemden nefret etmeye başladım..çok üzdü beni..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve CekiLinBenDoktorum tarafından 4 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : CekiLinBenDoktorum
  1. CekiLinBenDoktorum

CekiLinBenDoktorum Doktor geldi Haaaaanım Pro Üye

Beğenildi:
    9.771
    Ödül Puanları:
    238
    Kızlar nereden nasıl başlasam bilemiyorum, Büyük kaynımın nişanı için daha dogrusu kız tarafının evindeki hem söz hem nişan bir aradaki tören için kayınvalidem 1 gün öncesinden haber verdi onlarında 2 gün yada bana haber verdikleri gün haberi olmuş ikisinden biri ama hangisi tam emin değilim.. Benim eşim özel şirkette çalışıyor haritacı müh. olarak ve ogün ki işleride çok önemliydi, nişandan da haberi olmadıgı için gitti 3 gün manisada kalacaklardı...Buraya kadar herşey tamam.

Beni aradı kayınvalidem gelin dedi nişana tamam anne dedim ama oglun manisada dedim, bir böyle dediğimi biliyorum mutlaka gelin dedi araba lazım hem kaynımın tek arabası birşeye yetmez dedi. Anne dedim eşime diyeyim bir olmazsa ben gelirim o gelemezse dedim. Bana gelirsen sen seni kim götürücek dedi araba felan yok dedi, o zaman ben nasl geleyim götürmeyecekseniz anne gelemem dedim tamam gelme dedi..Birdaha telefon açtım evde annem yoktu o ara babam çıktı annen evde yok dedi aradan zaman geçti birdaha aradım açtı telefonu bir sürü şeye sinirlendi kapadı dedim ki suç bende degil ki siz ben geleyim diyorum gelmeyin diyorsunuz hasan nerede diye bagırıp duruyorsunuz iyide dedim oglunuz gittigi gün manisaya bize haber geldi bu devlet dairesi degil ki ha dedimi izin alasın ve üstelik manisada bizde izmirdeyiz..telefonu homurdanarak suratıma kapattı..

akşam oldu bu sefer yine aradım ne diye arıyorsam habire yüzsüz gibi bu sefer annem çıktı telefona oglu için bir sürü şey söyledi ''Abisinin onda emegi çok, o okuttu onları adam etti, o sizin dügünüzde 1 hafta izin aldı herşeye koşturdu abisinin nişanına gelmeyecekseniz birdaha burayada gelmeyin'' dedi durdu sanki suç bendeymiş gibi

araba yok anne bana gelmeyin diyorsunuz hem de kızıyorsunuz ben ne yapayım dedim ama iyice sinirlendim...hasana aç böyle dedigimi tek tek söyle dedi ben de dedim ki sen annesisin aç sen söyle beni araya katma dedim kapattık yine öyle

sabah oldu kayınvalidem beni aradı bir sürü laf birsürü sinir edici şeyler artık neler dedi bilmiyorum sinirden duymadım hepsini..eşimi aradım söyledim dedim izin al yada işini yarıda bırak çık gel annen köpürmüş tamam dedi oradan o yola çıktı bende evden kayınvalidemlerin eve dgru gdiyorm

gittim kapıdan girer girmez ellerini öpüp dedim ki sana çok küstüm anne dedim bana
    hep patlıyorsun dedim küsersen küs dedi iyide dedim senin derdin oglunla ise ve sen bana gelme bizim tek araba var götüremeyiz diyorsanız ben napabilirim dedim öyle böyle derken az sesimi yükselttigimin farkına bile varamadım görümcem indi aşagı ne bagırıyorsun dedi utanmıyor musun felan dedim ben bagırmıyorum sabahtan beridir bana yükleniyorsunuz dedim bu sefer bana dırdırcısın sen saygısızsın sen utanmıyorsun senden büyük kadına bagırıyorsun felan gibi konuşmaya başladı bende haddini bil dedim senin öz be öz kardeşin degilim istedigini diyemezsin dedim kaynanamda ne dese begenirsiniz Bırak kızım bırak o buraya dırlamaya gelmiş HAVLAMAYA gelmiş demesin mi bunu defalarca tekrarladı ve bu olay olurken onun komşusuda vardı yanımızda dönderip ona ikide bir diyorki senin gelininde sana bagırıyor mu böyle ediyor mu ama ikide bir elalemde ne gelinler var diyor kaynanasıyla birik oturuyor felan falan BU SEFER sizi götürmem kolu komşuyu araba tutar götürürüm demez mi gelde delirme ya anne dedim madem araba tutacaktın onca yaygaraya gerek varmıydı ? madem böyle edecektin niye bu kadar şeyin olmasına meyil veriyorsun sen geldinde biz seni kapıda mı koyduk diye agız degiştiriyor hem gelme yok olmaz diyor hemde böyle deli divane oldum sinirden gözüm döndü resmen...

açıkçası kızlar bizim kayınvalidemle aramız öyle çok çok iyi degildi ama kavgada etmezdik ikide bir bana laf sokar ben şaka ediyoum sana derdi ama ben bir laf desem edepsiz saygısız insan oluyordum hç anlam veremezdi bu işe

meger birkaçdakika sonra onun asıl derdi açıga çıktı ben ona hiç yardım etmiyormuşum hiç evini temizlemiyormuşum yemek yapmıyormuşum kısacası beklentilerini karşılamıyor muşum bende kızların var dedim gelsin yapsın bana iyilikçe desen kızım desen ki birkere bana kızım dahi dememiştir yapardım ama işi inada bindirdi hep sürekli homurdandı

daha birkaç aylık geliniydim yüzünü öpüyorum diye öpme ben yagcılıgı sevmem dedi,
    okuldan aldıgım bursu git baban ödesin niye ogluma ödetiyorsun dedi benim kızım akıllı dedi gel de bogazlama !

Son düzenleme: 26 Ocak 2016
    sensiz_olmazki bunu beğendi.
  2. 4 Temmuz 2010
  3. zynpkvsr

zynpkvsr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    nası kadn yaq bu sen onun hizmetçisi misn ki temizligni yapacksn kendi kızı yapsn ben yapıordm ama yapmam artk kıymet bilmiorlar nefret ediyorm kaynanalardan kötükedihüso eşinz ne dedi bu olaya tartışırken yanınızda deglmiydi ağzının payını verseydi bari ona

4. 4 Temmuz 2010
  5. NilCeren

NilCeren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    286
    Ödül Puanları:
    113
    kadın bi garip yahu...
    peki eşiniz ne dedi bu yaşananlara??

6. 4 Temmuz 2010
  7. CekiLinBenDoktorum

Beğenildi:
    9.771
    Ödül Puanları:
    238
    yok be canım eşim ben oradayken gelebildi anca oglunu görünce hiçbirşey demedi ama hiçbirşey herşeyini bana kustu resmen sanki ama en çok zoruma GİDEN komşusuna dönüp HAVLIYOR bana demesiydi beni resmen köpek ettti

HA BİRDE DİYORKİ BANA SUS BAGIRMA BANA OGLUMA EŞİM DEGİL HAA NİŞANLANACAK OGLU BU OLAYI DUYARSA BENİ DUMAN EDERMİŞŞŞŞŞŞŞŞŞ LAFA BAKAR MISIN? LAFA GEL LAFA DİYESİM GELDİ ama eşim beni seviyor annesiyle konuşmak istedi sırf üzülmesin diye yok dedim birdaha böyle bir olay olursa tepkini o zaman koyarsın dedim 5 senelik gelinleriyim ben usandım artık y laf vurmalarından...şaka niyetine vurdukları laf bile beni incitiyor

suan aldıkları gelin benden 10 cm uzun benim boyum 1 55 işte bana diyor ki senin gibi kısa degil beim eltimin birisi şişman diyor ki onada senin gibide şişman degil şaka dermiş gibi di,yor ama resmen lafı vuruyor

bana sen karasın dedi herkes o gelini neden aldı dedi oda ben almadım oglum aldı demiş bunu kalktı bana evliligimin 1..5 senesinde söyledi utanmaz kadın benneyaptımki

8. 4 Temmuz 2010
  9. CekiLinBenDoktorum

Beğenildi:
    9.771
    Ödül Puanları:
    238
    eşim benim dünya iyisi bir insan bir dedigimi ki etmez sagolsun ama işte oglunun hatrı için ben o kadına birşey demiyorum yoksa ben canımı sokakta bulmadım herkes kendi annesinin birtanesidir zaten yaşadıgımız maddi sıkıntıların yükü bende çok agır birde bu kadıın saçmalamalarıı duymak iyice beni deli ediyor

ya kızlar beni istemeye geldiler istemeye geldikleri gün bz hiçbirşey yapamayacagız ne yaparsa oglumuz yapacak dedi durdu yani birşeyimizi almadılar dügünde işte bir mutfak perdesi birtanede naylon halı fii tarihinden kalma göreniz gülerdiniz birtanede fii tarihinden kalma yolluk dügünde de 2tane bilezik taktılar işte birde 100 tl para bundan 5 sene önce tamam yapmasınlar etmesinler gözüm yok ama bu aldıkları geline neler neler ne çiçekler ne çikolatalar ama ben bunları görmedim..

üstelik geline aldıkları gondolda gidecek olan çikolatalar erir diye buzdolabnına koyun dedim o ara lafımı dikkate bile almadı diyor ki komşusuna sen koy birileri şimdi koyarken eger büker bir taraflarını beni kastediyor yani sani çocugum ben :çok üzgünüm:

10. 4 Temmuz 2010
  11. zynpkvsr

zynpkvsr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kaynım nişanlandıgnda kaynanam yeni gelinle beni kıyaslıyordu ben çalısıyodum o calısmıodu o tam ev kızıymıs ne güzel benm gibi dısarlartda deglmş ama sonra kız herseyn en pahalısını istedi evlenincede calısmam siz ödeyn deyince ayırdı nişanlısndan kaynımı delikafadulden

12. 4 Temmuz 2010
  13. zynpkvsr

zynpkvsr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    banada bişey yapmadılar bence uzak dur onlardan ben öyle yapıyorm artık yoksa cok üzüyorlardı beni ne desem alay ediyorlardı bende yanlarnda hiç konusmuorm neyaparsanz yapn diorm delikafadulden

14. 4 Temmuz 2010
  15. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ay canım nasıl gıcık oldum okuken varya:kızgın: ne diyim ben bu kayınvalidelere. ama eminimki iki gün sonra yeni gelinide delirtir o. ve herkes sen gibi anlayışlı olmaz alır ağzının payının payını oturur aşağıya.:dilcikar:
    benimkide bugün geldi deli etti beni. şimdi ben hamileyimya kızım olcakya bide derdi o. bayılır kız bebeklere. bugün bana bebeğe onun kayınvalidesinin ismini koymayı önerdi-tatlicadiarzu- kendi iki çocuk doğurmuş. görümcem ve eşim yani. ikisinede modern isimler koymuş. banada kayınvalidesine jest olurmuş adını koyalım dedi. kendisine çok şık ve kibar bir cevap verdim. cesedimi çiynemen lazımkötükedihüso

16. 4 Temmuz 2010
  17. palpo

palpo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyyy hepsimi aynı olur Allah ımm.. nefret ediyorum..
    bugünde benimki beni dellendirdiialsanaalsanasmile

18. 4 Temmuz 2010
  19. zynpkvsr

zynpkvsr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Cok yasa emi delikafadulden