Kayınvalidemle sorunum var... Fikir verin lütfen

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ben_istanbul tarafından 28 Mart 2009 başlatılmıştır.

28 Mart 2009
    Konu Sahibi : ben_istanbul
  1. ben_istanbul

ben_istanbul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ..................................................

Son düzenleme: 26 Kasım 2011
  2. 28 Mart 2009
  3. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nisanlinizla konustunuz mu? annesinin soylediklerini biliyormu

4. 28 Mart 2009
  5. Kalemdarbesi

Kalemdarbesi cαяρє Đίє&#3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    güzelim çok üzüldüm ya Allah sabır versin kadın senin dediğin tek kelimeyle bu hale gelmişse demek ki sana ya da bir sorun olmuş patlamış madem sen görkemli nişan yapmadınız dediğinde siz istemediniz hatta oğlunda deseydin bilmiyorum bu derece doğru bir davranışmı ben ne olursa olsun herkesin herşeyin yüzüne sölerim belkide bu yüzden çok kayıplarım oldu bnmde ara ara k.validem sorun olmuyor değil aahh yaşadıklarımı yazsam roman misali olur bu konuya sevgiline açtınmı ? tepkisi ne oldu ya da onun bu konuda düşüncesi çok önemli çünkü hayatını birleştiridğin insan eger şimdiden anne ağzına bakarsa evlendiğinde en küçük bir sorunda sen üzülürsün güzelim :KK43:((

6. 28 Mart 2009
  7. nehir61

nehir61 gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu kadin kayin validen yani bence cok ben benci bir hanim, zannediyorki ben ne dersem o olur... böyle kisilerden nefret ediyorum ya... tek cocuk ya nisanliniz oglunuda seviyor bence ve oglunu kimseyle paylasmak istemiyor vede bu sizi bence cok üzer cok... ALLAH yardimciniz olsun ne diyeyim...

8. 28 Mart 2009
  9. nurayin

nurayin prenseslerin annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Eğer nişanlında kayınvaliden gibi düşünüyorsa işin gerçekten zor.Nişanlınla uygun bir dille konuşup(annesini suçlar tarzda değil) fikrini öğrenmeni isterim.O da aynı fikirdemi öğren.
    ona göre tavrını belirle çünkü ilerki yaşantında bu insanlarla daha yakın yaşayacaksın.Sorunu asla kapatma ve çözmeye çalış üstü kapatılan her sorun zamanla dahada büyür ve işin içinden çıkamazsın.

10. 28 Mart 2009
  11. ben_istanbul

ben_istanbul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayir nisanlima bahsetmedim henuz.kendisi yurt disinda,haftaya gelecek.telefonda soylemek istemedim.kayinvalidem bana bunlari soylerken ve soyledikten sonra agzimi acip tek kelime etmedim.
    acikcasi ne soylersem soyleyeyim adil bir cevap vermeyecekti.bu sekilde dusunup konusan biriyle konusup kendimi hakli cikarmaya calismamin veya bir seyler ispat etmeye calismamin manasiz oldugunu dusundum ve sustum..fakat resmen ruh gibi oldum kac gundur..gururum kirildi,cok agrima gitti ve bunu bir turlu kafamdan atamiyorum

12. 28 Mart 2009
  13. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Slm, cnm sen de ona o sırada siz istemediniz hatta ısrarcı oldunuz bile neden demedin ki? O her istediğini sölemiş ama sen terbiye gereği susmuşun. Seviyeli bir şeklde cvp vermelisin bence. Bir de nişanlona derhal bahsetmelisin. Bir arkadaşın dediği gibi annesinin lafına bakma huyu varsa işin çok zor gerçekten. Benim eşim de böyledir ve ben yıllardır mücadeleden bıktım. Her şey gönlünce olsun...

14. 28 Mart 2009
  15. sewal84

sewal84 rüyalar gerçek olsa...... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    offf ne bu kaynana kaprisleri yaa bıktım niye insanların en güzel dönemlerinin içine .....lar anlamadım.sen takma kafanı sonuçda kendileri demişler nişan sade olsun diye.kına gecesine gelince nerde yapıcağını bilmiyorum ama küçük ayrıntılarla güzelleştirebilirisin:) walla bak

16. 28 Mart 2009
  17. nurayin

nurayin prenseslerin annesi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Doğru düşünüyorsun nişanlın gelene kadar sabret ve hazırlıkları yavaşlat hatta biraz soğuk davran (kayınvalideni telf. falan arıyorsan bir süre arama }ki birşeylere kırıldığını anlasın.Hiç karşılık vererek muhatap olma nişanlını bekle...

18. 28 Mart 2009
  19. Kalemdarbesi

Kalemdarbesi cαяρє Đίє&#3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    peki o olaydan sonra k.validenin sana karşı tepkisi nasıl yani az çok hissedersin değilmi o olayı güdüyor gibimi yoksa bşy yokmu gibi belki başka bir olaya sinirlendi sende öle konuşunca tersledi yani ben inş.lah böledir diye umuyorumda