Kayınvalidemle yaşam???

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve bey-za tarafından 4 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Nisan 2008
    Konu Sahibi : bey-za
  1. bey-za

bey-za Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba kızlar benim kayınpederim yok biz evlendikten sonra kayınvalidem görümcemle yalnız kaldılar. Bu sıralar aklıma takılır oldu görümcem evlenince tek başına nasıl yaşayacak evimizde yakın değil. Acaba diyorum ilerde onunla aynı evde oturabilir miyim? Hem o yalnız yaşamamış olur, hem bizde kiradan kurtuluruz. Bilemiyorum iyi mi olur kötü mü olur? fisfisfis Ne dersiniz??????????

2. 4 Nisan 2008
  3. * KapRiS *

* KapRiS * Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kayın validenmle görümcem Diyosun Yanlız değillerki???

Eşin ne düşünüyo?

4. 4 Nisan 2008
  5. bey-za

bey-za Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

Şu an görümcemle yaşıyorlar problem yok ama görümcem 20 yaşında 1-2 sene içinde evlenicek. İlerisini düşünüyorum canım. Eşim çok ister ve çok memnun olur tabiki. Ben annemin tek başına yaşamasını hiç istemem mesela.

6. 4 Nisan 2008
  7. * KapRiS *

* KapRiS * Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kaynananı Sen tanıyosun AnlaşıyormuusnzYumuşak huylu birimi. Yanlızlık çok kötü Tabiki ama....

8. 4 Nisan 2008
  9. bey-za

bey-za Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

Ebosh cum kayınvalidemle bir problemimiz olmadı şimdiye kadar. Ama aynı evin içinde nasıl olur bilemiyor insan :1no2: Sonradan kötü olmaktan korkmamın sebebi etrafımdaki örnekler acaba bizde böyle olur muyuz? diyorum.

10. 4 Nisan 2008
  11. bey-za

bey-za Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

Bir çok kaynanaya göre iyi dir Allah şükür. Yalnız bazen çook konuşup sıkılma sebebi olabiliyor. :1closedeyes:

12. 4 Nisan 2008
  13. papatya16

papatya16 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Beyzacim Merhaba Canimm
    Bende Kayinvalidemle Ayni Evi Paylaşiyorumm.
    Biz Evlenmeden 13 Sene önce Kayinpederim ölmüş....
    Bana Seçenek Sunuldu Tabiki Ama Ben Hereşeye Rağmen Kayinvalidemle Birlikte Oturmyi Tercih Ettim.
    Nişanlilik Döneminde Biraz Sikinti Yapmiştim Kendime
    çünkü Etraftaki Insanlar Sürekli Farkli şeyler Söylüyorlardi.
    Yok Ev Ev üstüne Kurulmaz,sonradan Ayrilacağiniza şimdiden Ayri Olun
    Falan Filann Bir Sürü şeylerr.
    Tabikiii Kayinvalide Ile Oturmanin Hem Iyi Hemde Kötü Taraflari Var
    Ama Bence Iş Insanlarda Bitiyorr.herkes Kendi Yerini Bilir Kendine Hakim Olursa Ortada Sorun Falan Olmuyor.
    O Yüzdenn çok şükür Diyorum Ve Allah Herkese Benim Gibi Bir Kayinvalide Verse Keşkee...diyorumm..
    Biz Evde Onun Varliğini Hissetmiyoruz Bileee.o Kadar Düşünceli Sağolsun...

14. 4 Nisan 2008
  15. EU1

EU1 Guest

canım belki yeni evli olduğum için böyle düşünüyorum ama ben yapamazdım ama tabi kadıncağız yalnız kalcakmış onada yazık ona düşünceli biriyse zaten diğer çocuklarındada kalır ara ara bide sen anlaşabiliryon iyi olabilir ama tabi şuda var ara ara görmekle hep beraber olmak farklı olur şimdi alttan aldığın bişey o zaman gözüne batar ama şu da var ki çok sevap ve sen bunu temiz kalplilikle düşündüğün sürece Allah'ta mükafatını verir bence ne mutlu sana böyle düşünebildiğin için....

16. 4 Nisan 2008
  17. EU1

EU1 Guest

canım belki yeni evli olduğum için böyle düşünüyorum ama ben yapamazdım ama tabi kadıncağız yalnız kalcakmış onada yazık oda düşünceli biriyse zaten diğer çocuklarındada kalır ara ara bide sen anlaşabiliryon iyi olabilir ama tabi şuda var ara ara görmekle hep beraber olmak farklı olur şimdi alttan aldığın bişey o zaman gözüne batar ama şu da var ki çok sevap ve sen bunu temiz kalplilikle düşündüğün sürece Allah'ta mükafatını verir bence ne mutlu sana böyle düşünebildiğin için....

18. 4 Nisan 2008
  19. EU1

EU1 Guest

canım belki yeni evli olduğum için böyle düşünüyorum ama ben yapamazdım ama tabi kadıncağız yalnız kalcakmış onada yazık oda düşünceli biriyse zaten diğer çocuklarındada kalır ara ara bide sen anlaşabiliryorsan iyi olabilir ama tabi şuda var ara ara görmekle hep beraber olmak farklı olur şimdi alttan aldığın bişey o zaman gözüne batar ama şu da var ki çok sevap ve sen bunu temiz kalplilikle düşündüğün sürece Allah'ta mükafatını verir bence ne mutlu sana böyle düşünebildiğin için....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.