Kayınvalidenin eşimden sürekli para istemesi:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve flowersgarden tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

13 Eylül 2009
    Konu Sahibi : flowersgarden
  1. flowersgarden

flowersgarden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar daha önce de yazmıştım foruma. Kayınvalidem eşim ona para yatırsın diye hesap açtırdı. şimdide parası bitince arayıp para istiyo. ya ben hamileyim yakında doğum yapacam artık masraflarımız o kadar ağırlaştı ki ama bunu eşime anlatamıyorum bir türlü:KK43: Annesinden nefret eder oldum. Valla yüzünü görmek istemiyorum kadının artık. Siz olsanız benim gibimi hissedersiniz??? Açıp telefon konuşacam artık bu böyle devam edemez diye. Eşim kayınvalidem yüzünden yüzünde kızıllar döküyo. Canı bir şeye sıkılsa yüzü kızarıyo:KK43: doktora gittik bir torba ilaç verdi. Stresten dedi. geçen kızarmıştı yüzü anladım birşey var yine canını sıkan dedim. Annesi aramış para istemiş. Oda veremem masraflar ağırlaştı diyemiyo yok diyemiyo yüzünde kızarıklarla geziyo içine atıyo. dün tartıştık yine bu konu yüzünden. bana ister 200 ister 500 veririm dedi. Ben kim oluyorum ki zaten? benim fikirlerimi önemsemiyo. annesi yüzünden böyle tartışmak çok canımı sıkıyo...Offff bunaldım:KK43:(

2. 13 Eylül 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım hamileymişsin bu şekilde olmaz ki valla eşinle konuş.arada olur ama sürekli de olmazki.kayınvaliden düşünmez ki, nasıl olsa her istedğin de oğlu veriyor. eşinle konuş her ay belli miktar verin, kafasına göre olmaz ki.para işini hiç sevmiyorum.

4. 13 Eylül 2009
  5. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    durumu çok mu kötü kaynananın.eşi yok mu, başka çocuğu ?

6. 13 Eylül 2009
  7. gulumsee

gulumsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim cok uzuldum senin adina boyle annelerde oluyor iste kayinbaban falan yokmu yani yanliz ve ihtiyacimi var eger oyleyse destek olmasi lazim ama gecimini sagliyorsada size yuk olmamasi lazim zaten oglu gerekeni yapar yani bizim kayinvalidemden oyle bisey gormedim oda bizden cikacak diye uzulur umarim en kisa zamanda bu sitresten kurtulursunuz esinlede kotu olma senin ihtiyacini karsiliyorsa tabiki bos yere baskasini yuzunden kocanla kotu olma sende hassassindir pozitif olmaya gayret goster hamileligine bebisine hissettirme annesi yerimseniben

8. 13 Eylül 2009
  9. flowersgarden

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Eşide var. Emekli şı anda çalışıyo. Evde çalışan bir kızı daha var. Eşim bekar ikende hep parasını almış çocuğun elinden .Bunuda kabul ediyo. Ben hep oğlumun parasını aldım diyo beni deli ediyo. Bu alışkanlığı hala devam ediyor. 3 yıllık evliyim bu hep böyle. şimdid doğacak çocuğumuzu düşünelim diyorum konusuyorum ama ben diyorum ben dinliyorum. ha duvarla konuşmusum ha eşimle hiç fark etimiyo:KK43:

10. 13 Eylül 2009
  11. gulumsee

gulumsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu hic hos degilmis kayinvalidene pes dogrusu sasirdim :bbo:

12. 13 Eylül 2009
  13. MaviEge

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    hımmm o zaman durum değişti valla canım konuşacaksın bu şekilde olmaz ki . çok kızdım eşine.eşinle konuş , anlat , mutlaka ikna et ben de durumu kötü sandım.hesabı falan iptal etsin.sen de müsaade etme. bunun başka yolu yok.eşinle konuşacaksın, baştan müsade etmeseydin keşke, şimdi önüne geçemiyorsun. bekarken ayrı canım artık evli barklı insan.kayınpederin de maşallah yani nasıl müsade ediyorsa kaynana.

14. 13 Eylül 2009
  15. MeLaNqOliqH

MeLaNqOliqH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm dier konuyu hatırlıorum ama bu kadar ileri gitmesi bence çok yanlıs
    sonuçta hamilesin we masraflarınız artıcak bu şekilde eşinin annesinin sürekli para istemesi çok yanlıs
    kadın cok düşüncesizmiş
    benim oglumun cocugu olcak yardım edeyim die düşünmesi gerekirken daha cok para istio
    garip gercekten :eek:lmaz:
    destek olması gerekirken köstek oluo resmen
    eşinle yada annesiyle konus bence
    sonucta kocası war isteyiversin cnm
    bunca yıllık kocası ondan para istemicek de kimden isticek

16. 13 Eylül 2009
  17. flowersgarden

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kayınpederimin hiç birşeye karıştığıı yok. para istendiğinde benim param yok der. hesap açtırma dedim o kadar konuştum ama beni hiç dinlemedi bile. bende ecburen açtırr dedim ama çok yatıramayız dedim. mecburen kabullendim. zaten heaap açtırmasada eşim sürekli annesine elden para veriyordu.

18. 13 Eylül 2009
  19. samyeli34

samyeli34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    sızın yapacagınız bırşey yok sanırım..
    eşiniz her şekılde vermeyı kabul etmış kendınce...
    bırakın versın...
    zamanı geldıgınde sız sıkıştıgınızda (umarım olmaz) arar ıstersınız...