Kayınvalideniz çocuklarını durmadan anlatıyor mu?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve AskKirintisi tarafından 24 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Ekim 2007
    Konu Sahibi : AskKirintisi
  1. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Sizin de kayınvalideniz sürekli çocuklarını anlatıp durur mu? Sanki bi onun çocukları temiz, dürüst, sadık, çalışkan....
    Benim kayınvaliem kızını oğullarını anlatıp durur. Bıktım artık. Dün akşam yemeğe çağırdı biz ordan ayrılıncaya kadar kızını anlatıp durdu.Sıkılıyorum bu konuşmalarda, bizi de bi ana doğurdu bizde insan evladıyız dememek için kendimi zor tuttum. Sizinde başınıza böyle bi şey geldiyse tepkiniz ne oluyor?:çok üzgünüm:

2. 24 Ekim 2007
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Tatlım ben kayınvalidemle çok iyi anlaşırım evet o da kızını çok över ama ben rahatsızlık duymuyorum bundan..Sen neden rahatsız oluyorsun bırak övsün..

4. 24 Ekim 2007
  5. AskKirintisi

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Beni değersiz buluyor kendi kızı öğretmen maaşıda iyi ben özelde çalıştığım için 2. sınıf insan muamelesi yapıyor. Hayır bide kızını değil oğlunuda anlatıp duruyor onları ben doğurdum diyor benim sütüm sayasinde öyle oldular diyor. Bıktım ya nasıl söylerimde ağzını kaparım yaaaaaaaa tatsızlık çıkmasın istiyorum.

6. 24 Ekim 2007
  7. Claries

Claries O bir anne:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    benimkide sürekli çocuklarını över ne kadar soylu bi aile olduklarını dedesi şöyle soyları taaa şuradan geliyo terbiyesini böyle verdim vs. vs. bi süre sonra sıkıyo gerçektende

8. 24 Ekim 2007
  9. melissa78

melissa78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benimki bazen kaynimi över ama cok nadir,benim annem neden bizi hic övmez,ben niye öveyim el görüp övsün der hep

10. 24 Ekim 2007
  11. AskKirintisi

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    İşin kötüsü biz 6 aydır küstük yeni barıştık. e bende 4 aylık gelinim şimdi desem olay çıkar, ne yapacağımı şaşırdım, duymamamzlıktan geliyorum tv nin senini açıyorum anlamamazlıktan geliyor oda sesini yükseltiyor oğluna söylüyor ama bana duyurmaya çalışıyor, sanki oğlu kardeşlerinin ne olduğunu bilmiyor.

12. 24 Ekim 2007
  13. BEYAZ MELEK

BEYAZ MELEK Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    BENİM KAYINVALİDEMDE HEP KIZINI ÖVER NEDENDİR BİLİNMEZyasakkelime
    ÖNCELERİ PEK TAKMIYORDUM AMA BAKTIM HERŞEYDE ONDAN ÖRNEK VERİYOR HEP ONU ÖVÜYOR VE HEP ONU KOLLUYOR.KIZI EVLİ AMA SANKİ HEP BİZİMLE YAŞIYORRRRkafamçokkarıştı AMA İNAN UMRUMDA DEĞİL.BENİM UMRUMDA OLAN TEK BİR İNSAN VAR EŞİM GERİSİ BOŞVERİN GİTSİN:sm_cool:

14. 24 Ekim 2007
  15. AskKirintisi

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Benim görümcem de uzakta taaaa İstanbulda bizde Konyadayız ama yanımızada yaşıyor sanki. Yani kadın benimde onun gibi olmamı istiyor. Herşey görümcem var. Bıktım artık ya. Başlarda çok sordum bu soruyu kendime acaba onu kıskanıyormuyum diye ama yok daral geldi. Kaynımdanda bıktım iyiki bi okul kazandı 7 yılda bitiremedi okulu ama onu bile anlatır.Bir gün bi patlycam bizi sığır s.ç.madı bizi de ana doğurdu diye...benneyaptımki

16. 24 Ekim 2007
  17. babuba

babuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim kaynanam çocuklarını anlatıp durmaz, hiçbişey anlatmaz. sadece memnuniyetsiz bir suratla geçer bir köşeye oturur. sadece son zamanlarda kiracılarına takmış. hiç ama hiç susmadan onları anlatıyor. psikolojisinin bozulduğunu, tedavi görmesi gerektiğini düşünüyorum... oğluna da söyledim anneni doktora götürün diye.

18. 24 Ekim 2007
  19. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    insanın çocuklarını övmesi neden tepki alıyor anlamıyorum, bende överim, hiçbir anne çocuğunun kusurunu görmez her ne olursa olsun insan evladına kusur yüklemez. Bir anne olarak bende sık sık överim, kayınvalidemde, annemde aynısını yapar ben bunu oldukça normal görürüm. Ama kayınvaliden benimkiler iyi senin annenin yetiştirdiği çocuklar kötü derse o zaman durum değişir tabiki. Böyle bir durumda cevabını verirsin olur biter.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.