Kayınvalidesi ile anne kız Görümce ve eltisiyle kız kardeş gibi arkadaş gibi olanlar?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve limongirl tarafından 10 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

10 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : limongirl
  1. limongirl

limongirl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar genelde eşinin veya evleneceğiniz kişinin ailesindekilerlerözellikde görümce ve eltisiyle kardeş gibi arkadaş gibi olan görmedim yada bana denk gelmedi dayımın kızı evlendi gelin görümce kavgası teyze kızımda öyle hala duyuyorum uğraşıyorlarmış çekemiyorlarmış herşeye onlarıda katmaya devam ediyorlarmış ve bende şuanda nişanlıyım nişanlımın ailesinde gördüğüm farklı birşey görümcem ve eltim kızkardeş gibiler dahada öteler birbirlerine öyle tutunmuşlarki anlatamam şaşırdım kayınvalidemlede aynı şekil anne kız gibiler hiç farkı yok görümcemden aslında doğru olanda budur hep bende istemişimdir ailesiyle iyi geçinmek bnm gibi olurlar diye inşallah ve aynı şekildede bana iyi davranıyorlar sadece bazen eltimden kötü elektirk alıyorum ama ya alışamdığımdan çok fazla bir arada bulunmadığıman baznen imalı konuşmları var gibi ama ben hep sabreden bir insan olduğum için ilerde farklı olablir düşüncesiyle pireye kızıp yorgan yakmıyorum ama hep birlikte olmamızı yanayana olmamızı çok isitiyor hevesli sizce ilerde bu durum değişirmi inşallah gördüklerim yanlış ve hayal değildir...boshayallersmile

2. 10 Temmuz 2010
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    kayınalidemle hergün telefonlaşırım görüşürüm. gözümün içine bakar. çok severiz birbirimizi..
    ama ne o beni kızı gibi görür ne ben onu annem gibi..
    herkes olması gerektiği yerde dursun.
    eltim ve görümcemle de iyiyizdir. ama abartmam samimiyeti.
    güler yüz tatlı dil yeterli. her hatalarını yüzüne vurup kavgada çıkarmam.
    gerektikçe görüşürsün olur biter. çok görüştüğünde olur ama samimiyetin dozunu kaçırmamak gerek.

4. 10 Temmuz 2010
  5. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    benım hepsi benı kabullenemedı
    eltım hep kıskandı ben ne yaptıysam benımlen muhattap olmadı
    bnde evlendıkten sonra hıc bırını koymuorum evıme
    kayınbabam cok sever
    kaynanam ısı dusunce arar
    hayattta aramaz
    gormcem domuzun tekı
    allh onu bıldıgı gıbı yapsın

6. 10 Temmuz 2010
  7. speedy-gonzales

speedy-gonzales Ömrüm Ömrüne Annem !! Pro Üye

Beğenildi:
    1.268
    Ödül Puanları:
    338
    kayınvalidem ile anne kız gibiyizdir. yanında çok rahatım..
    Görümcem 2 tane birisi evli onunla da çok samimiyizdir biriside benden küçük bekar aynı şekilde onunlada öyleyim. 7 aydır ailelerine girdim ama ilk girdiğim günden bugüne hep öyleyiz. :nazar:

8. 10 Temmuz 2010
  9. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    maşşşşş sana

10. 10 Temmuz 2010
  11. kirmizicilek16

kirmizicilek16 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    253
    Ödül Puanları:
    163
    eltim şimdilik yok.
    kayınvalidemlede iyiyiz şimdiye kadar hiç bir sorun çıkmadı..hatta bana iş bile buyurmaz kendi işini kendi yapar..çok samimi değil çok resmi de değiliz tam arayı bulmuş durumdayız.çok şükür allahıma
    :Saruboceq:

12. 10 Temmuz 2010
  13. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kayınvalidem le de her gün görüşürüm hemen hemen. ama herkes yerini bilmeli bence de. görümcem var.çok üstüme düşer hepsi allah razı olsun. ben de öyle ama her zaman bir sınır vardır. benim kendi annemle de aramda her zaman bir sınır vardır.ben yapı gereği böyleyim belki ama hiç zararını da görmedim.çok samimiyeti pek onaylamıyorum.

14. 10 Temmuz 2010
  15. krizantem20

krizantem20 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bendede su anda eltı yok ınsallah yakın zamanda olmasını ıstıyorum ama eltı degıl arkdas dost ıstıyorum
    kayınvalıdeme gelınce onunlada aramızda barız sorunlarımız sıkıntılarımz yok ama kendıısı bıraz kaprıslıdır bır gunu bır gununu tutmayabılır yıne ne oldu dıye otururu kara kara dusunurum neye bozulacagı bellı olmaz eften puften.
    hanı bırbırımızı sevmıyor degılız tabıkı ama nedense bırbırımıze tam ısınamadık kaynasamadık yanımızda bırılerı varken ıyı konusuruz yanlız kaldıkmı hıc konusamıyoz ıletısımımız bıraz zayıf neden ole bılmıyorum cozemedım.
    ama onun dısında gıttıgıme geldıgıme gıyındıgıme karısmaz ben ararsam arar 3-4 gune bı gorusuruz
    bellı bı sorunumuz yok ama en barız huyu herseye hemen bozulmasıııı............

16. 10 Temmuz 2010
  17. zuzu_88

zuzu_88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    198
    kayınvalidemi çok severim o da beni.gelinim lafını hiç duymadım ağzından ,kızım diye dolanır etrafımda. 3 senedir bu böyle.yeni evliyim ve çalışıyorum aynı apartmandayız her akşam yemeğim hazırdır iş buyurmaz.oturup sohbet ederiz hiç bizaman canım sıkılmadı yanlarında kayınpederim desen o da çok sever beni bende onu bide ilk gelinleri olduğum için çok hevesli kızım da kızım der.eltim şimdilik yok inş onunlada bu şekilde geçiniriz hepimiz.Allah kimsenin ağız tadını bozmasın :nazar:

18. 10 Temmuz 2010
  19. limongirl

limongirl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah hepimiz için öyle olur arkadaşlar bu sevgilerinden korkuyorum ilerde beni şaşırtmazlar hiçbiriyle şuan bir sorun yok aşırı bir sevgi seli var umarım bozulmaz dediğim sadece eltimle yada olacağız ilerde öyle söyleyim bazen imalı konuşmalar kendisi bana ne oluyorsa onada o oluyormuş gibi konuşmaları ve benim hiç birşey söylediğim imada bulunduğum yok tersine gayet sakin ve anlayışlıyım o benden büyk diyerek susuyorum belki yanlış anlıyorumdur acaba aramızdaki sorun eğitim iş ve benim ondan daha çok tutulur olmammı ailemde ve çeveremde tutulan sevilen biriyim yani öyle düşünüyorum öylede söylerler Allah hepsinden razı olsun?..inşAllah ilerde herşey daha iyi olur..