Kayınvalidesiyle aynı yerde oturanlar buraya...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve meleyi tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : meleyi
  1. meleyi

meleyi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    --------------------------------------------------------------------------------

Kayın validemle aynı apatmanda oturuyoruz aynı yerde görümcem ve diğer akrabalarımızda.Aslında kötü insan değildir ama evlat ayırımı ve torun ayırımı yaptığı için (ve tabi arada lafını sözünü bilmediği için) fazla girip çıkmam çünkü çok kırılıyorum .On beş yıldır evliyim son on yıldırbeni çok üzdü ve yaraladı.Bizi hep komşu gibi gördü bizdende anne gibi görmesini bekledi.Bu yüzde bende onu kırmamak için ondan uzak durdum.Şimdide her yerde benim pek gelmemden bahsediyor.Benden dert yanıyor Görümcemle aramıda açtı oysa biz görümcemle evlenmeden önce samimi arkadaştık. Bana yardım edin artık bir gün patlıyaca ve ipler kopacak.
    :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 30 Kasım 2008
  3. derman

derman Gökkuşağı istiyorsan ;yağmura katlanmalisin. Üye

Beğenildi:
    1.560
    Ödül Puanları:
    163
    Bende kaynanam ve eltimle beraber yaşayacağım aynı evde üzüldüm durumuna 15 yıldır evliymşsin üstelikte evin ayrı ne konuşurlarsa konuşsunlar sen kafana takma görümceler kıskanır biraz gelinleri sana tavsiyem sen saygını koru ellerine koz verme.

4. 30 Kasım 2008
  5. livaza

livaza rabbim sana emanetizz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende aynı apatmandayım eltim ve kayınvalidemle illaki oluyo bazı şeyler ama en güzeli kapınızı örtünce onlar dışarda kalıyor kayınpederimde emekli devamlı evde ben calışıyorum eşimle birlikte marketimiz var 3 yıldır fazla ilgilenmiyorum onlarla 2 yıl aynı evde oturduk yaşadım tabikide sorunlar yaşamıyorum diyen yalan söyler kızken evimizdede oluyodu anne kardeş arasında ama onlar batmıyodu bunlar batıyo sonucta el .ama eşimizin hatrına katlanıyoz yaklaşık 1 aydır benla ugraşıyolar cocugum olmuyo die ama off neler neler rabbbim herşeyi kendimize versin kimseyi kimseye muhtaç etmesin ne olursa olsun saygıyı elden bırakmadan söyleyeceklerimizi kılıfına uydurarak veya duymayarak da bildigimizi okuya biliriz allah yardımcımız olsun

6. 30 Kasım 2008
  7. livaza

livaza rabbim sana emanetizz Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çok kırıldıgım yerler oldu kalbimin karardıgı oldu ama küsmedim elin mehkum bi yerde büyükten zarar gelmiyo faydaları bile oluyo olmazsa olmaz bunlar herkeste var tuzu bibri artık diyorum onlara sorsak neler anlatırlar acaba herkes özünde tabikide iyi insan benimkilerde iyi ama en iyisinin kuyruguna basınca nasıl sesi cıkar benim bile. bu konu daha önce olsaydı bişe yazmazdım herhalde ama bemimkli şimdi kuyruk acısı

8. 30 Kasım 2008
  9. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bende kayınvalidem ve eltilerimle bitişik oturuyorum.görümcem var ama çok uzakta..vallahi ben kayınvlidemle hiçççççççççççççç konuşmuyorum çünkü türkçe bilmiyor bende onun dilini:)) o yüzden iyiyiz.)))

Son düzenleme: 30 Kasım 2008
  10. 30 Kasım 2008
  11. meleyi

meleyi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    süper valla ama davranış dili varya onu neyapalım tuttuğu takıma (elvatlarına)her hangibir yorum yaptığın zaman yüzünün şekli varya.:dilcikar::dilcikar::dilcikar:

12. 30 Kasım 2008
  13. nesrin111

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    vallahi 65 yaşında falan ama 15 doğum yapıca kadında hal kalmamış ki beden dilini konuştursunkaydirigubbakcemile3

14. 30 Kasım 2008
  15. meleyi

meleyi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bazen onunla konuşurken bakıyorum beni dinlemiyor sanki ben arapça konuşuyorum obaşka cevap veriyor bende çıldırıyorum:bbo:

16. 30 Kasım 2008
  17. nesrin111

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    vallahi böylelerine ne yapsan yaranamazsın..size gidin arada bir , az biraz oturun dönün

18. 30 Kasım 2008
  19. meleyi

meleyi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    doğru söylüyorsun canım CİPRALEX içip inmeli .Uyuşuk uyuşuk oturup hı hı demeli.mirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmirmir

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.