Kayısım geloree 2. Bebeğim yolda :)

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve cikolata86 tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : cikolata86
  1. cikolata86

cikolata86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Eşim askerde kızımla birlikte yemin törenine gittik döndüğümden bi süre sonra henüz regl tarihim gelmeden bulantılarım başladı şüphelenip test yaptım hemde erken dönem gebelik testi. önce yok dedim attım çekmeceye sonra bi baktım böyle hayalet gibi bi çizgi şok oldum inanamadım göz yanılması felan heralde dedim. ama akşama kadar 100 defa durup durup baktım tabi içim rahat etmedi. bi gün bekledim sonra 2 tane normal test aldım. birini akşam yaptım gene çift çizgi bu defa hayalet gibi değil bakınca görünüyodu. sabah gene yaptım ilk idrarla, regl olmam gereken güne gelmiştim. çift çizgi ikiside gayet net ve koyu
    epey bi ağladım sonra güldüm şaşakın duygularla eşimi aradım söyledim :) çok çok sevindi

eşimin gelmesine 3,5 ay var. kızım 31 aylık ve yeni bebeğimle birlikte 3 kişi olarak babamızı bekliyoruz :)))
    c.tesi dr a gittim kesemizi gördük bu c.teside kalp atışını duymaya gidicem inş sorunsuz şekilde gümbür gümbür duyarım :lepi::CüvCüv:hihoyyythihoyyyt:dance::teytey:

2. 2 Şubat 2010
  3. cikolata86

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kayısı dememin nedeni ise eşim malatyada asker bebekte orda oldu o yüzden :ecrin_bebek:

4. 2 Şubat 2010
  5. backwood

backwood Sakin ol şampiyon!!! Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    hayırlı olsun inş. sağlıkcakla doğar kayısınız:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

6. 2 Şubat 2010
  7. cikolata86

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler amin inşallah

8. 2 Şubat 2010
  9. yesilim