Kayıt tarihi?

Konusu 'Açıköğretim' forumundadır ve gxuxlixsxxsx tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1 Eylül 2010
    Konu Sahibi : gxuxlixsxxsx
  1. gxuxlixsxxsx

gxuxlixsxxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar öncelikle selam

ben bu yıl açıköğrt. türk dili ve edebiyatı kazandım kayıtlar ne zaman başlıyor 31 ağustos ile 7 eylül arası diye okudum doğru mu?bide kayıt yaptırırken neler gerekiyor?
    cevaplarsanız çok sevinirim.
    mutlu günler

2. 1 Eylül 2010
  3. estur

estur Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kimliğimi , lise diplomamı , (5-6 taneydi sanırım)fotoğraf , götürdüm başka ne vardı hatırlamıyorum , bulunduğun ildeki aöf birosunu arayarak bilgi alabalirsin canım , google den bulabilirsin telefonları .. kolay gelsin ..

4. 1 Eylül 2010
  5. bulancak28

bulancak28 Sosyologia Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    açıköğretim kayıtları eylülün 15inden sonra olur.evinize evrak yollayacaklar zaten.31 ağustos 7 eylül normal programların (örgün) kayıt tarihleri.aöf'ün kayıt tarihleri farklı.neler gerekeceğini de gelecek olan evrakta görebilirsin

6. 2 Eylül 2010
  7. Daedra

Daedra Druid Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Dün açıköğretim bürosunu arayıp sordum, internetten kayıtlar da, bürodan kayıtlar da 20 eylülde başlıyormuş. Anadolu Üniversitesinin sitesinde, AÖF bölümündeki akademik takvimde 31 ağustos yazıyordu, o örgün öğretimlerin kayıt tarihiymiş. Ne diye bizim takvime yazmışlar, bilemedim. Sanırım bazı önlisans AÖF bölümlerinin kayıtları da 31 ağustosta başlıyor.