Kaynak Yaptiranlarin Paylasim Alani

Konusu 'Postiş, Çıtçıt ve Peruk' forumundadır ve mesi tarafından 28 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : mesi
  1. mesi

mesi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :teytey:arkadaşlar selam saçlarım kaynak nasıl daha uzun kullabilirim,bilgi ve önerilerinizi bekliyorum

2. 28 Ağustos 2007
  3. ozgurdu

ozgurdu Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    keratin kaynak mı saçın boncuk mu? tavsiye ediyormusun bende yaptırmayı düşünüyorum daa

4. 4 Eylül 2007
  5. seda-jale

seda-jale Guest

benim boncuk tavsiye ederim ama keratini kullanan arkadaşlarımın çok şikayeti olmuştu

6. 4 Eylül 2007
  7. tansa

tansa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maşallah seninde bilmediğin bir şey yok herhalde kaynağı yenimi yaptırdın ,ne kadar süre kullanılır vede ayıptır sorması ne kadara yaptırdın ban cevap yazarak bilgilendirirsen memnun olurum teşekkür sen ban her zaman yaz seda -jale sende bilgi fazlaca var herhalde kızım ihtisas mı yapıyorsun güzellik üzerine ha bu arad boncuk ne demek cahillik zor iş valla birde sende şu çatlaklar için bir şeyler varmı

sağolasın varolasın nurolasın.....................................mmmmuck
    :enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:seda-jale

8. 4 Eylül 2007
  9. seda-jale

seda-jale Guest

maşallah seninde bilmediğin bir şey yok herhalde kaynağı yenimi yaptırdın ,ne kadar süre kullanılır vede ayıptır sorması ne kadara yaptırdın ban cevap yazarak bilgilendirirsen memnun olurum teşekkür sen ban her zaman yaz seda -jale sende bilgi fazlaca var herhalde kızım ihtisas mı yapıyorsun güzellik üzerine ha bu arad boncuk ne demek cahillik zor iş valla birde sende şu çatlaklar için bir şeyler varmı

sağolasın varolasın nurolasın.....................................mmmm uck

wala ihtisas yaptın denebilir aslında gerekli aleti wersinler ben bile yaparım o derece:dance: kaynak konusunu o kadar araştırdım ki gitmediğim sormadığım yer yok uzamıyo saçlarım ve süreklli sarıya boyattığım için yıpranıyor. 1 sene çıt çıt kullandım ama belli oluyor gerçek saçta olsa görünüo bi rüzgarda. halkalı kaynak boncuk kaynak aynı şey belki onu duymuşsundur tatlım yerimseniben 6 aydır onu kullanıyorum ataşehirde yaptırdım ben istersen sana adresini tel.ini veririm. 500 e yaptırdım sıkı bi pazarlıktan sonra 140 tanesini. normalde tanesi 6.5 milyon:) pazar günü 50 tane daha eklettiricem.

çatlakları hiç ssorma walla ender saraç a gittim 500 milyona 2 krem werdi bir sürü şey yazdı onlar bile işe yaramadı ancak azaltabilio ama geçiremedi. sonra dedim o bile geçiremediyse batsın bu dünya:içelim:

10. 4 Eylül 2007
  11. seda-jale

seda-jale Guest

çok pardon izmirdeymişsin:utangac: ama istanbula yolun düşerse istediğin konuda yardımcı olurumyerimseniben

12. 18 Kasım 2007
  13. barbizeynep

barbizeynep Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    üfff bende izmirdeyim yaaa burda dgru dürüst kaynak yapan kuafor yok musenağlama

14. 24 Şubat 2008
  15. izmirliii

izmirliii Guest

cnm izmirde novaplus 'ın iyi olduğunu söylüyorlar.görüşmeye gidersen fiyatları hakkında bana da bilgi verir misin?bende yaptırmayı düşünüyorum da.yeni bişey öğrenirsem yazarım burdan sana.

16. 24 Şubat 2008
  17. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    63
    İzmir'de Alsancak'da var.400 civarı boncuk ve keratinli kaynak yapıyorlar

18. 24 Şubat 2008
  19. izmirliii