Kaynana derdi!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve eslemnur tarafından 28 Eylül 2010 başlatılmıştır.

28 Eylül 2010
    Konu Sahibi : eslemnur
  1. eslemnur

eslemnur oğlum tatlı meleğim benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meraba arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum aama yeni yazmak nasip oldu ve yine aynı yine sizin yardımınıza dediklerinize ihtiyacım var::benim 10 aylık oğlum var ve çalışıyorum 1 hafta k.validem 1 hafta annem bakıyor...k.validemin baktığı hafta bana tam bi eziyet evimizde meyvamız sebzemiz herşeyimiz varken eşimi ara evinizde bişi yok derr mmesela üzümmü yiyoruz zaten başka bişi yokder hep aynı hep aynı ....her geldiğinde eltimi över beve gittikten sonra arar ne yaptın der derim misal tavuk yapıyorum aaaa bu saattemi der halbuki saat 7,30 dur...bebeğime bakmama karışırlar malum havalar serin çok dışarı çıkarmam heryerde akvaryum çocuğu diye konuşurr heryerde ama herkesin yanında nabıcam kızlar beeeennn.........:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

2. 28 Eylül 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.561
    Ödül Puanları:
    463

akvaryum çocuğu ne demek ya
    sempatiksalakcinni

takma kafaya canım, çocuğuna iyi bakıyosa alttan al, laflarını kulak arkası et bencekaydirigubbakcemile5

4. 28 Eylül 2010
  5. yaz gecesi

yaz gecesi 3bes Üye

Beğenildi:
    2.172
    Ödül Puanları:
    238
    e niye sıkıyon tatlı canını canım ya.
    hep annen baksın. ağır gelecekse yarım günlük gelecek bi bakıcı bulursun annenle beraber bakarlar. ev işlerinde yardım eder bakıcı. hem yarım gün olduğundan fiyatıda uygun olur.
    salla kaynanayı gitsin :nazar:

6. 28 Eylül 2010
  7. minikprenses

minikprenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    aynı sorunlarla bende zamanında çok mücadele ettim yeri geldi doğurdum çocuğumu benden ayırıp kendi yanında yatırttı ve oğluda buna izin verdi...
    aslında böylelerine çok da fazla yapılcak bişey yok tek denilebilecek şey allahından bulsun...

8. 28 Eylül 2010
  9. eslemnur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Doğru söylüyosun canım işte beni tutan annem annemden yüz bulsam ben ben bakarım kızım dese ben sallamasına iyi sallarım onuda işte ayıp olur diywe düşünüyo annemde oyüzden nasıl davranayım milletin içinde derse ne lafıvereyim inanın şaşırdımya eşimle bile aramız bozuluyo kavga ediyoruz boşanmayı bile düşünüyorum kızlar iş cidden ciddi yanii

10. 28 Eylül 2010
  11. yaz gecesi

yaz gecesi 3bes Üye

Beğenildi:
    2.172
    Ödül Puanları:
    238
    bence bu dediğimi annene bi teklif et.
    aslında maddi durumunuz müsaitse bir bakıcı tututp bebeğine istediğin gibi baktırırsın. kimseninde iyiliğini başına kakmasını dinlemezsin

12. 28 Eylül 2010
  13. eslemnur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım allaha şükür ama bakıcıya verecek kadar değiliz olsa zaten kesinlikle k.valideme minnet etmem ne diyeyim ben bukadına konuşayımmı herkesin içinde öyle inanın oğlumun doğum günü var annemlerin ve misafirlerimin yanında salak salak konuşacaklar diye şimdiden içim sıkıntılı insan oğluna ilk yaş günü yapmaya korkarmıya ben korkuyoırum arkadaşlarım ne olur bii fikir verinn

14. 28 Eylül 2010
  15. eslemnur

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne kadar ayıp şeyler bunlar benimkide gelir herkesin içinde bakıyoya aaaaaaaa bak bana bakıyo annesine bakmıyo tabi çocuk hep beni görüyo gel annem diye açmazmı ellerini deli oluyorum deliiiiiiiii

16. 28 Eylül 2010
  17. eslaaa

eslaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım kayınvalidene ayrı başkalarına ayrı dogumgunu yap olmazsa. zor bi durum. üzüldüm valla. böyle mudahaleci kayınvalideler mudahale etmekten ne anlıyorlar anlamam

18. 28 Eylül 2010
  19. kayradorugum

kayradorugum 23.12.2009/15:00 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah sana kolaylık versin bence annenle bi konuş belki kabul eder
    benim kayıınvaldemde bazen o tür şeyler söyledi yok bana geliyo bana daha çok sarılıyo diye ben bozdum lafı tıktım ağzına şimdi söyleyemiyo
    ama çok ayıpladım kayınvaldenizi o çocuk onun kanından çocuğunuz gerçekten akvaryum çocuğu bile olsa böyle herkesin içinde söylemesi çok saçma benim kayınvaldem oğlumu ve bizi yere göğe sığdıramaz kötü bi yönü bile olsa iyi söyler hiç arkamızdan konuştuğunu duymadım yiğidi öldür hakkını ver demişler dimi ama