kaynana kaynana.........

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Green33 tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : Green33
  1. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    nefret edirorum deyince kinci diolar insana birde başka nasıl bir duygu beslenirki her işine burnunu sokan yerli yersiz konuşan patavatsız insanlara daha öncesinde sabrediodum ama artık yeter dedim kaynanmla kayınpederim geldiler dün bize bikaç gün kalıp dönücekler ama zehir olur o bikaç gün bana dün akşam gelmelerine rağmen hemen karıştılar ortalığı eşimle küstüm şimdi eşim dünya iisi bir insan ama ailesi gelince sürekli üstüne gidiorum oda bi yere kadar alttan alıo aslında adam bişide yapmadı ben ondan çıakrdım sinirimi
    ya 2 aylık çocuğa sürekli sumu verilir sıcak die sobayı kapatıorum açıolar soğuk die açıorum kapatıolar sürekli onu giydir bunu çıkar altına bak mamasını ver nie sütten kestin sanki vardıda komşunun çocuğuna verdik sabır ver YA RABBİM diorum içimden ama bi yere kadar çocuğun göbeği şişio gazlı olduğu için sürekli ıkınmaktan bunun üstüne nie bişi bağlamadın ayna bağlıcakmışım üstüne:KK70: doğum yapalı 2 ay olmuş (ben normalde 65 kilodum zaten şimdi 70 kiloyum) anam bu kilo nee ve benim kocamda 101 kilo yanında sırıtmıorum yani:d bütün görümcelerim 90 kilo ama bana taktı kadın sabah ağzıma bi parça kek attım onu yedin işte başka bişi yeme dio bana:KK70: ALLAH ım ya bana sabır ver yada onları al başımdan diorum başkada söleyecek bir söz bulamıorum

2. 23 Mart 2010
  3. helenic

helenic Guest

kaydirigubbakcemile3
    Alemlermiş cidden...

4. 23 Mart 2010
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.678
    Ödül Puanları:
    163
    Anneler babalar malesef böyle oluyorlar. Siz sinir oluyorsunuz ama inanın ki hemen hemen hepsi torunlara karşı böyle davranıyorlar. Tabi size karşı olan tavırları hoş değil. Ama madem bir kaç gün kalacaklar sıkın dişinizi.
    Kayınvalidenizin bir tek şeyine katılıyorum, bebeğiniz sizi emmiyorsa yani mamayla besleniyorsa mutlaka su vermelisiniz. Çünkü su ihtiyacı anne sütü alan çocuklarda yoktur ama mama alan çocuklara vermeniz lazım.
    Allah kolaylık versin bu arada, boşuna sinirlenip eşinizle de huzurunuzu bozmayın.

6. 23 Mart 2010
  7. Mihriban

Mihriban Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    196
    birkaç gün kalıcaklarmış yanınızda bencede dişini sık sabırlı davran
    duymamazlıktan gel işi şakaya vur.zaten büyüklerin çoğu böyle inan birtek seninkiler değil yeri geliyo annelerimiz bile bu şekilde konuşuyolar
    en iyisi biraz sağır olmakyerimseniben

8. 23 Mart 2010
  9. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    :)..cıdden cok şekerlermıs:)..
    vurdum duymaz olsalar geldıklerınde ne sızle ne bebekle ılgılenseler tamam dıcem ama ksuura bakmayıdna sızle bebegınzıle ılgılenmısler daha ne ıstıyosunuz dıcem ..
    ve sız yenı logusada oldugunuz ıcın bence fazlaca alınganlık yapıyosunuz..
    zaten az kalıp gıtceklermıs kırmayın onları degırm sızde anne oldunuz artık ..

10. 23 Mart 2010
  11. mazot

mazot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geleceğimi okudum yazdıklarında canım .benim eşimin aileside öyle kayınvalidem kayınpederim bize geldiklerinde herşeye biyorum yapıyolar herşeye karışıyolar evimin düzeninekadar.çocuğum oldumu yandım hep içimden diyorum ilk torun sevgisini ben yaşatmamayım onlara kızlarıda evli o yapsın bi çocuk belkifazla karışmazlar bana. yorum yaptılardamı duymuyorum onları en iyisi bu......

12. 23 Mart 2010
  13. Green33

Green33 oğluşunun annesiii Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar ben torunlarıyla ilgilenmelerine bişi demiorum ayrıca ilgilendikleri falan yok daha ne baban ne çocuga bişi almış değiller para yoktur alamzlar sorun değil her ay gelip bu ay aylıkda çeyrek alıcaz oğluna diolar almıolar zaten almayın diorum hem çocuk avutur gibi lafı söleyip yapmıoalr su vermeyde gelince ben zaten bebeğime her mamadan sonra 3 çay kaşığı su veriorum ama eline çeşmeden bi bardak su doldurup al hepsini içireceksin demelerine takılıorum ben kardeşim bende kalıo zaten haftada 2 kere anca eve gelio ve her işimizi o yapıo akşam çocuga bakmaya gittik baktım eşimi dolduruolar neden burda kalıo die
    şimdi eve gittim geldim kayınpederim evden çıkarken bana dioki siz bu çocugu yerde buldunuz hee:KK70:
    2 sene olmadı die böle dio ve eşimden olmadıgını bile bile dışarda benden lmadığını sölüo buraya yazdıkalrım sadece bikaç olay yoksa bikaç günlük idare etmeyi bende biliorum sadece paylaşmak istemiştim

14. 23 Mart 2010
  15. _NURUM_

_NURUM_ Guest

allah sabır versin canım

16. 23 Mart 2010
  17. _NURUM_

_NURUM_ Guest

onlar bu saatten sonra değişecek değiller.böle kızıp sıkılmakla kendine edersinn.tamam de geç.eşinlede kötü olma onların yüzünden

18. 23 Mart 2010
  19. mavera04

mavera04 Güneşin doğduğu yerdeyim:) Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    153
    çıldıyorum böyle kaynanalara yaaa bunların başka işi gücü yokmuda gelinlere takarlar kafayı hiç anlamam valla benim kaynanamda bize gezmeye geldi 2 hafta falan kaldı fazla bi sorun yaşamadık ama
    çocuk konusuna gelince ben kibarca sen karışma dedim sen git dinlen falan oda baktı işler böle hiç sesini çıkarmadı artık kaydirigubbakcemile3...