Kaynana sevmeyenler grubuna beni de alır mısınız?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve cemrenaz06 tarafından 9 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : cemrenaz06
  1. cemrenaz06

cemrenaz06 fıstık gibiyim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inanmıyorum ya iice sinir olmaya başladım ben kayınvaldeme
    bana çok fazla karışamaz karıştırmam zaten
    ama bebeğime bakıyoya aman şuraya gitme aman böle etme bebek hasta olur demesi bile beni sinir etmeye yetiyo yaa şeytan diyo çık işten bak bebene konu
    iide o benim çocuğum onu benden daha çokda sevemez ya benim canım o bu şekilde karışmaları sinirime dokunuyo o benim çocuğum
    görümceme ayrı sinir oluyorum zaten uyuzun teki :nazar:

2. 9 Mayıs 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenileri:
    389
    Ödül Puanları:
    83
    Zor valla..
    Ama bu işler hep böyle..
    İnanın bebeğinize kendi anneniz de baksaydı o da karışacaktı..
    Büyükler iyiliğimiz için yapsalar da bizi üzüyorlar,biliyorum.. Ama işte yakınlarla iş yapmak,onlara mecbur olmak böyle bir şey..:nazar:

4. 9 Mayıs 2009
  5. MLS_

MLS_ Lost in the dark... Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sende pek taviz verme ozaman biraz dilediğin gibi yap onlarda anlar sen tavrını ortaya koyarsan büyükelr diye bu kadarda insan kendinden taviz vermemeli diye düşünüyorum

6. 9 Mayıs 2009
  7. cemrenaz06

cemrenaz06 fıstık gibiyim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bana asla karışamaz zaten :nazar: çocuk hasta diye dedi ve ağzının payınıda aldı sanırım artık bu konudada konuşamıycak :roflol:

8. 9 Mayıs 2009
  9. MLS_

MLS_ Lost in the dark... Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    :jeyyar:yerimsenibeniyi cnm kendini sakın ola ezdirme böyle kaynana tarafına bi açık verirsen susup pusarsan daha beter oluyolar

10. 9 Mayıs 2009
  11. kibele80

kibele80 Guest

tebrik ediyorum arkadaşım seni.ben yapadım ne yazık ki sırf o yüzden böyle sinir stres sahibi oldum

12. 9 Mayıs 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Suan calisabiliyor evine bir katkin olabiliyorsa bu Kaynananin sayesindedir güzelim...

Yorumlarini okudum...acikicasi ben kaynananda hic bir problem göremedim...bebek icin endiselenmesi, kizim sunu söyle yap bunu böyle yap demesi kadar dogal birsey yok, torunu neticede..caninin cani, senden daha fazla görüyor ilgileniyor bakiyor ona suanda tabiki sevecek........senin annende olsa aynisini yapardi...ama o zaman böyle simarlik yapmazdin...annen olumsuz birseyde yapsa bile annemdir bosver derdin degilmi??:nazar:

14. 9 Mayıs 2009
  15. BinbirRenk

BinbirRenk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Burada bir sorun göremedim. Sevmiyebilirsiniz ama en azından oğlunu büyütüp yetiştirdiği için saygı duymalısınız. Üstelik çocuğuna da bakıyormuş.
    kaynana sevmeyenler grubuna söylüyorum: Ona kızmadan önce 1-2 saniye düşünün annem söyleseydi acaba tavrım ne olurdu?
    Sizin de ilerde gelininiz veya damadınız olacaktır ona hiç mi bir büyük olarak uyarı yapmayacaksınız.
    Sırf eşinin annesi veya kardeşi olduğu için cephe almayı hiç doğru bulmuyorum.:1no2: Biraz empati yapmayı öğrenelim, ön yargılı olmayalım lütfen.

16. 9 Mayıs 2009
  17. çalxixkuxsxu

çalxixkuxsxu Aklım egede kaldı...... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle katılıyorum. Bugün olmuş annem yanımıza geldiğinde; çocuklarımla ilgili
    herşey hakkında fikirler söyler, çeliştiğimiz yerler olsada sen bilirsin derim.Ama işte
    kayınvalide olduğunda baştan zaten önyargılar var üzerimizde, aşamadığımız, değişmeyen.
    Bence dert edecek hiçbirşey yok ortada. Öncelikle kayınvalidenize teşekkür edin
    çocuğunuza bakıp, üzerine titrediği, işe gittiğinizde gözünüzü arkada bırakmadığı
    için. Ben çok kişi tanıyorum; kayınvalidesi ile altlıüstlü olduğu halde bebeğini
    bakıcıya taşıyan, bir torununa bakmıyor diye dert yanan.....

18. 9 Mayıs 2009
  19. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sultan kesinlikle katılıyorum, üstelik torununa bakan, onu düşünen, kimseye zararı olmayan kadıncağıza karşı bu duyguların besleniyor olmasını da hiç hoş karşılamıyorum :kızgın: kayınvalide kötü torunu düşünüyor diye, görümce uyuz, neden acaba?