Kaynana ve Grmce...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve oyademir tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : oyademir
  1. oyademir

oyademir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    6 yıllık evliyim ve bu altı senenin 5 yıl 9 ayını kaynanamla yaşadım tabi yaşamak denirse ne çektiğimi bir ben birde Allah bilir birde görümcem var düşman başına dediklerinde kıskanç yüzsün ne desem hafif kalır aslında kaynanamla aramızı en çok o bozdu diyebilirim ilk evlendiğim zaman görümcemde bekardı neler yaşadık neler benim görümcemle hiç bir sorunum yoktu ama onun benle çok sorunu vardı ben evlendiğimde 18 yaşımdaydım oda 28 yaşındaydı ve evde kaldım diye ağlayan ben bu yaşta evliyim diye kıskançlıktan geberen biriydi

Hatta bana bir keresinde "ben seninle bir yere gitmek istemiyorum çünkü herkez sana bakıyor bana kimse bakmıyor "bile dedi neyse ben kocama kaçtım bunun içinde çok laf yedim kaynanamdan ve görümcemden ama ben evlendikten 2 sene sonra görümcemde kaçtı kaynanamla çok sorunlar yaşadık hatta kaynanam bir keresinde kocamla beni evden kovdu 3 ay babamlarda yaşadık sonra bir şekilde barıştık ama bu 3 aylık sürede görümcem bir kere olsun arayıpta neden böyle oldu gelin barıştarım falan demedi hatta nişanlanacaktı abisini aradı sen gel ama karın gelmsin bile dedi tabi bu üç aylık zamanda görümcem annesini çok pohpohladı annemi ben yanıma alıcam evlenince benimle oturck fala diye

sonra nemi oldu biz görümcemin nişanında barıştık bir şekilde bir hafta sonra nişan bozuldu annesi yüzünden iki ay sonra görümcem kaçtı annesine arkasını dönerek tabi kaynanamın yanında yine ben vardım ama sonuçta et tırnaktan ayrılmaz bunlar barıştı sonra tekrar ortalıklar karışmaya başladı

sonrada 4-5 ay sonra görümcemi kaynanası evden kovdu kocası kendi akrabalarında kendiside memleketine gitti ev tutulana kadar şimdide biz kaynanamla konuşmuyoruz evler ayrıldı binbir zorlukla binbir kavga ile hattta ben kaynana dayağı yedim neyse şimdi bile kafam rahat değil kaaynanam görümcem hala kocamı arayıp doldurmaya çalışıyorlar ama pek bir şey başaramıyorlar

2. 18 Ağustos 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ben her zaman sunu der sunu bilirim....

Gecinmeye niyeti olmayan bir insan ne yaparsan yap gecinemez....onlarin zate seninle iyi gecinmeye niyetleri yoktu demek ki canim...

Ayrica ne olursa olsun hic bir zaman kinamamak gerektigni birkez daha görmüs oluyoruz...seni kacarak evlendin diye kinayan kayinvaliden kendi kizinlada aynisi ile sinaniyor....:nazar:

Lakin en cirkin olay kaynanandan siddet görmen bana göre.....bu kesinlikle aff edilmez

4. 18 Ağustos 2009
  5. ozlew

ozlew Daha ne olsun! Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ev uzerinde ev olmaz sozu cok dogru...
    ayni annenin karninda yattigimiz kardeslerimizle anlasamiyoruz yeri gelince..
    kaynana,gorumce gelin nasil anlassin 24 saat ayni evin icinde..
    umarim hersey yoluna girer esinide dolduramazlar

6. 18 Ağustos 2009
  7. oyademir

oyademir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Şuanda her şey yoluda gibi çünkü baktılar eşimi dolduramıyorlar onunlada küstüler ne arıyorlar ne soruyorlar ama bu eminim bir kaç günlük durum çünkü et tırnaktan ayrılmazmış

8. 18 Ağustos 2009
  9. _minik_

_minik_ Aşkının miniği :)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    insan el kızına laf demeden önce kendi kızınında olduğunu düşünmesi gerek bence bu olaylardaki ders budur

10. 18 Ağustos 2009
  11. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    kaynana dayağı çok üzücü yaşananlar

12. 18 Ağustos 2009
  13. oyademir

oyademir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya bahsettiklerim aslında devede kulak kısmı ben çocuğum olsun istiyorum kaynanam bana bir kere değil bir kaç defa şimdi olmaz ben istemiyorum dedi sonra kavga anında çocyk doğuramıyon dedi şimdi kızıda 3 ,5 yada 4 senelik evli onunda çocuğu yok

14. 18 Ağustos 2009
  15. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Eeee..ne demişler çalma kapımı,çalarlar kapını...yerimseniben
    sana yaşatılanları,şimdi onlar yaşıyor..
    a.s

16. 19 Ağustos 2009
  17. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Birde şiddet gördün peki canım eşin ne dedi bu duruma:nazar:

Koca bile dövemezken yani buna hakkı yokken sırf oğluyla evlendin diye

Sana şiddet göstermesi o kadar saçmaki..

Omu seni 9 ay karnında taşımış,ekmeğini omu vermiş,omu bakmış büyütmüş..

Allahından bulur inşallah:Saruboceq:

:1hug:

18. 19 Ağustos 2009
  19. cimcime eses

cimcime eses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    196
    Canım dikkat ettiysen sen ne yaşadıysan görümcende aynısını yaşıyor...
    Etme bulma dünyası...