Kaynanadan Mektup.....

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve SHADOWGIRL tarafından 7 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : SHADOWGIRL
  1. SHADOWGIRL

SHADOWGIRL Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    108
    Pek sevgili oglum ve evlendigin o insan,

Size Mutlu tatiller dilerim ve benim için üzülmeyin. . Nefes alamadıgım ve yemek yiyemedigim dü$ünülmezse iyi sayılırım. . Önemli olan hasta annenden binlerce mil uzakta iyi bir tatil geçirmen. . Son 10 lirami bu kartin içinde size gönderiyorum. . Umarim bunu torunlarim için harcarsin. . Tanri biliyor, anneleri onlara hiç güzel bir$ey almiyor. . Zavallilar. .

Resimlerde çok zayıf görünüyorlar. . Canım oglum, dogum günümdeki çiçekler için çok te$ekkür ederim. .

Onlari buzdolabina koydum ki mezarim icin taze kalsinlar. . Bu bana geçen hafta Büyükanne'yi gömdügümüzü hatirlatti. . Biliyorum yillar önce oldu, ama güzel bir cenaze töreni arzu ettigi için kom$u Teyzenle birlikte kazip çikardik ve her$eyi yeniden yaptik. . Seni de davet etmek isterdim ama birlikte ya$adigin o kadin seni kesinlikle göndermezdi. .

Bahse girerim guatr ameliyatimin kasedini de hiç seyretmemi$tir, seyretti mi? Neyse oglum, artik yataga sürünme vaktim geldi. . Bastonu geçen hafta soygunculari kovalarken kaybettim, ama benim için üzülme. . Soguga da ali$maya ba$ladim çünkü isitmami kapattilar ama onlara minnettarim, çünkü yatagimin üstündeki don, agrilarimi uyu$turuyor. . Neyse bana kesinlikle artik, bir daha para göndermeyi dü$ünme, çünkü her sene çiktiginiz o pahali aile tatilleri için sizin buna çok ihtiyaciniz var. . Benim cici torunlarima sevgilerimi ve adi her neyse o kadina, hani o siyah saç dipleri olan ve seni çiglik Çigliga bagrimdan çalan o kadina da selamlarimi ilet. .

Tekrar Mutlu tatiller dilerim. .

Sevgiler,

Annen .. ( )

2. 7 Ağustos 2007
  3. EU1

EU1 Guest

çok üzücü bence.........

4. 8 Ağustos 2007
  5. royall

royall yaşamak herşeye rağmen Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Yorum yok.....

6. 8 Ağustos 2007
  7. SENACE

SENACE Guest

ŞAŞKINIM :1shok:

AMA iYİ LAF SOKUŞTURMUŞ HA... :Roflol:
    DUYGU SÖMÜRÜSÜ DE YERİNDE... jeyyar

8. 8 Ağustos 2007
  9. gulayy

gulayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evlendiğin o insan
    çok kötü bir hitap şekli
    zaten daha burdan yazının nasıl iğneleyici olduğu işaret ediliyor yani :))

10. 8 Ağustos 2007
  11. bendenxixzz

bendenxixzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencil bi anne modeli...

12. 8 Ağustos 2007
  13. Fahriye

Fahriye Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    he he :) bir an benim kaynanamin yazdigi mektuplardan bir tanesi sandim. Ama daha dikkatli okuyunca, bu kadin benim kaynanamdam yine terbiyeli, en azidan küfür etmemis, sadece ignelemis jeyyar ben buraya o meshur mektuplarindan birini kopyalasam herhalde :1shok: şok gecirirsiniz :) zavalli insanlar iste bu tür insanlar, kendi evlatlarinin yuvalarinin düsmanligini yaptiklarinin farkinda bile olmayan cocuklasmis ya da hic büyümemis sahsiyetler...Neyse birden gaza geldim galiba kaynana mektubu denince :)