kaynanalar size sesleniyorum...!!!

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve gururlu tarafından 28 Eylül 2007 başlatılmıştır.

28 Eylül 2007
    Konu Sahibi : gururlu
  1. gururlu

gururlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaynanalar size sesleniyorum..madem oğlunuza bu kadar bağlısınız; madem oğullarınızdan ayrılmak size bu kadar zor geliyor neden onları evlendirip zavallı kızların başlarını yakıyorsunuz ha???:uhm: :eek:klava:

2. 28 Eylül 2007
  3. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    dertlisin galiba bacım..bu kaynanalardan çektiklerimiz nedir dimi
    ya..bu arada benim kaynanam kayınbabam olur...

4. 28 Eylül 2007
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.679
    Ödül Puanları:
    163
    benim oğlum var, tabiki oğlumu çok seviyorum kızımıda çok seviyorum, ve çocuklarımın hiçbirinin kötü olmasını, mutsuz olmasını istemem, haaaa bir gelinim yok tabi ama çocuklarımı gözümden bile kıskanırım ben, varmıdır çocuğunu sevmeyen ve kıskanmayan söyleşin? bence iki kadın arasında yaşanan güç kavgasıdır kaynana gelin çekişmesi, her iki taraftanda kötüler vardır. Ama ben hala ve inatla diyorumki gelinler olarak kayınvalideleri öncelikle yaşlı insanlar olarak görelim ve saygıyı eksik etmeyelim, unutmayınki bir gün bizlerde yaşlanacağız ve Allah izin verirse kayınvalide olacağız, o zaman bize normal gelen bir şey gelinimize gelmeyebilir ve ondanda kötü muamele görürsek kırılmazmıyız? Onlar yaşlıdır ve bence saygıyı hakediyorlar (sözüm gerçekten kötü kalpli olanları kapsamamaktadır)

6. 27 Ocak 2008
  7. conal222

conal222 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Yaşli Insan Yaşliliğini Bilecek..yani Olgun Düşünüp Olgun Davranacak.... Bukadar

8. 27 Ocak 2008
  9. xnazanx

xnazanx ogullarina asikkkkkkkkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    anne kizi olsun oglu olsun evlendikten sonra artik onun ayri bir yuvasi ayri bir hayati oldugunu kabul etmeli, oglum yine hep yanimda kalsin benim sozumden cikmasin en cok yine beni sevsin tarzinda dusunuyor bence erkek esine sevgi ilgi gosterdigi zamanda kiskaniyor bazilari belli ediyor bazilari etmiyor ama isin gercegi bu
    benimde bir oglum var birbirimize cok duskunuz kayinvaldemin yerine koyuyorum kendimi bazen gelinim bana saygi gosteriyorsa oglumuda sevip mutlu ediyorsa daha ne isterimki........

10. 27 Ocak 2008
  11. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    Büyük büyüklüğünü bilirse küçük küçüklüğünü herzaman bilir.

12. 27 Ocak 2008
  13. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86

evet katılıyorum sana . çok doğru bir söz söylemişsin..

14. 27 Ocak 2008
  15. heidi28

heidi28 Guest

benim kaynanam damatlarına karşı bir iyi, bir iyi anlatamam. benim ise 8 yıldır emdiğim sütü burnumdan getirmişti takiiiii 4 ay öncesine kadar şimdi iyi ağzını açmıyo ama sonuçta bir yüz göz olmuşluk var arada artık. şimdi diyeceksiniz ki damatlarına iyi de sana niye kötü? çünki kızları damatlarının elinde aklınca damatlarına ne kadar iyi davranırsa damatları da kızlarını o kadar hoş tutacak. pekiiiiii benim günahım neydi? ben herşeyimi ailemi arkamda bırakıp sizin kapınıza geliyorum ben de bir ananın kız değilmiyim? benim günahım sadece senin oğlunu sevmek, hayatımı onunla ve sizinle paylaşmaktı ama bunu cok geç anladılar, yazık oldu şimdi daha iyi ilişkiler içinde olabilirdik. kesinlikle kaynanama karşı bır vicdan azabı hissetmiyorum elimden geleni sonuna kadar yaptım onun için. ama benden de bu kadar maalesef sabır taşı değilim ve çatladım.oh beee rahatladım valla.konuyu açan arkadaş teşekkürler....

16. 27 Ocak 2008
  17. eficik

eficik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

valla çok haklısın .....................oysakı ne güzel oğulları sayesınde bır kız evlatları oluyorrrrr ama bilmezlerrrrr

18. 20 Şubat 2008
  19. vicdan

vicdan ~ справе&#1076 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

"Kaynana kişileriyle mümkün olduğunca mesafeli olunur. Tutulacak ev, onun evinden en az iki şehir uzakta seçilir. Mümkünse yurt dışına taşınmak tercih nedenidir. Ziyaretler bayram ve özel günlerle sınırlı tutulur. Gerekmedikçe telefon görüşmelerinden kaçınılır. "

:))))