Kaynanam anahtarla evimize dalıyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve curry tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : curry
  1. curry

curry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaslar cok sinir oluyorum kafayi yicem ya bende 2 sene kaynanamlarla oturdum suan ayri eve ciktik ama malesef simdide eltimlerle altli üstlü oturuyoruz ve onlarda bizim anahtar var kaynanam zirt pirt anahtarla acip iceri geliyor cok sinir oluyorum bunu yapmasina herseyimize karismaya ugrasiyorlar hala. 3 senedir nelerini cektim bunlarin anlatamam hep kendilerini bisey zannediyorlar simdi gene geldi bana kizdi neden asagiya gelmiyormusum diye ama insan gibi sölemiyor kizarak sölüyor hayret biseymisim falan ben zaten hamileyim doktor randevularimiza bile karisiyor ya allahim akliniza ne gelebilirse burada anlatmamla bitmez benim esim zaten dükkanda 13 14 saat calisiyor gece geliyor kafayi yicem ailemden uzaktayim artik dayanamiyorum kacip kurtulmak istiyorum burdan bunlarin yaptigi pisliklerden banaldim bunlardan uzaklasmak istiyorum ne yapabilirim arkadaslar burada anlatamiyorum simdi herseyi bana bi akil verin

2. 26 Şubat 2009
  3. smiter

smiter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    offfffffffffffffffffffffff
    senin gibi öyle cok arkadasım varki canım
    yapacak pek bişey yok katlanacan canım yada o apartmandan tasınacaksın gülüm
    ya bu kaynanalar niye böyle herseye karısıyorlar

4. 26 Şubat 2009
  5. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    hemen bir çilingiri çağırıp ,anahtarı değiştirin. soranlarada eskisini , kaybettim. bulamıyorum. tedbir için değiştirdim deyin. ve bu anahtarıda artık kayınvalideye vermeyin...

6. 26 Şubat 2009
  7. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    anne diyeceksin..ben hamileyim strese girmek senin de kalbini kırmak istemiyorum
    zaten evi ayırdık rahat rahat keyfimi sürrmek sağlıklı hamilelik geçirmek istiyorum bu benim en doğal hakkım ve bir daha bana bağırma :1closedeyes:

8. 26 Şubat 2009
  9. zuza

zuza emo emo fuck you emo!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ıstısnalarda olabılo benım kayananm pek karısmaz bız onla bırlıkte oturuoz annem gıbı esımle derdım olsa anlatırım o konusur haksızlık yapıldıgında bana benı korur herzamnder karısılcak sey var karısılmıcak sey var kaırıkoca arasına ben kaırsmam der sonra kotu olmıyım dıe aksıne bız aıle apartmanındayız esımın halası dedesı falan karısıo bı gun gece dısarı cıksak nereye gıdıonz nıe gıdıonz su saatte donun falan cocukmuyuz bı z yavv

10. 26 Şubat 2009
  11. curry

curry Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sanirim bunlardan kurtulmanin yolu yok cünkü tasinmaz esim buradan. evlendigimizden beri onlar yüzünden esimle kavga ediyoruz tasindik kurtulamadik esimde bunlarin farkinda ama hala ne yapayim diyo bende ne yapacagimi bilmiyorum gercekten kafayi yemek üzereyim psikolojim bozuldu artik cok kötüyüm siz benim yerimde olsaniz ne yaparsiniz

12. 26 Şubat 2009
  13. AskBocugu

AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Canım madem ayrısın o zaman söyle ben hamileyim bana karışma sağlıklı bir hamilelik yaşamak istiyorum arkadaşında dediği gibi kilidide değiştir gelemesin mecburmusun sen ya aşagıya inmeye çok enteresanlar bu kaynanalar ya deli oluyorum ben bunlara ya

14. 26 Şubat 2009
  15. zuza

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaynanam bıgun ole yıne dıyınce onlar sole yapın bole gıtmeyın falan dıe onlar karıkocalar gencler cocuk dgller kocasıyla olduktan sonra heryere gıtsnler karısmayın eglensınler demstı ondan sonra pek bısı demıolar

16. 26 Şubat 2009
  17. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    ben olsam aileme anlatırım duruma el attırırım
    nereye kadar çekiceksın boyle :nazar:

18. 26 Şubat 2009
  19. zuza

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslara katılıorum degıstır anahtarı bızdede esımın babanesınde dedende anahtar var ama hıc bızamn pat dıe gırmesler cocugu sevmeye gelıolar kapıyı calarlar yada sole esıne baska bı eve cıkalım cok huzursuz oluorum de amaaaaaaaan senınkıde ne koca bea konussun annesıyle ben bole selerden hoslanmıorum evımz ayrı burası bızım ozelımz de karıkoca ya uygunsuz yakalasa manyaklar yaaaaa hıc bı zman kaynanam kapıyı calmadan gırmez odamısa musaıtmısınz der