Kaynanam benim için büyük bir ceza

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve feryalcan tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : feryalcan
  1. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb yeni üye oldum ve sizden yardım bekliyorum kayınvalidem demek istemiyorum malum kadın evlendğimzden beri hiç yanımda olmadı giydklerime karışır onu bunu örnek gösterir eşime daha önce istedği kızlardan bahseder bunlar biyana en son öyle bi kavga yaşadık ki oğlunu korumak için iki gün bizde kalacağını söyledi biz göz kulak olucakmış bi gün kaldı ben dier gün patladım kapıları çarptım ve kavga başladı konuştu konuştu bende git başımdan git dedim oda burası benim oğlumun evi sen git eşylarını da götür dedi tabii eşimde ağzını açamadı ikimizde bi şey demedikötükedihüso....iki haftadır gitmiyorum evine kayınpderim geldi büyüğün gel özür dile barış dedi ama hiç gitmek istemiyorum eşimde cahilleğine verdi beni suçladı üni mezunu biri böyle davranmamalıymış....sanki ben insan değilim...yardım edin bana :a015:ve burda ailem yok yalnızım....:

Son düzenleme: 4 Ocak 2010
  2. 4 Ocak 2010
  3. eflatun81

eflatun81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    sakinleşince git..eninde sonunda gideceksin,çünki o eşinin annesi sana küfür etse de eşin onu yine sevecek yine sevecek.en iyi hiç cvp vermeseydin kadına ya konuşur konuşur giderdi eşinde seni daha çok severdi anasının cahilliğini daha iyi anlardı..ama insanız işte bizimde gururumuz var fakat kavga ile küsme ile biyere varılmıyor.sen de daha az görüş özür diledikten sonra

4. 4 Ocak 2010
  5. bulgar

bulgar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.037
    Ödül Puanları:
    238
    kapıları çarpman iyi olmamış..o senin büyüğün ve eşinin annesi..
    kayınvalidenle kavga ediyorsun ve oğlunu korumak için niye eve geliyor onu anlamadım

6. 4 Ocak 2010
  7. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Ayyyyyyy:S
    Yine bir kayınvalide durumu:)
    Bu glinlere Allah sabır versin.Benim annemin kayınvalidesi de bet bir kadın o yüzden bilirim az çokakannehir

8. 4 Ocak 2010
  9. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    en çok neye takıldım biliyor musun? eşinin eski kız arkadaşlarını ne diye anlatıyor? sanırım eşinle aranızı bozmaya çalışıyor. bence söylediklerini duymazdan gel ve mümkünse az görüş. birde oğlumu koruyacağım diye sende kalması çok garip.
    bende hiç altta kalamam. eşimin annesi olabilir ama bu ona beni ezme hakkı vermez. benim annem bana kötü davranmazken elin gelip kayınvaldelik sıfatıyla bana istediğini yapacak hakkını vermez. eşin annesiyle konuşsun sakın bir şey deme. ama sen görüşmek zorunda değilsin.
    kimsenin gelin diye kişiyi ezme huzurunu bozma hakkına sahip değil. bu konuda katıyım.

10. 4 Ocak 2010
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Niye Kaynanan oglunu korumak göz kulak olmak icin sizde kaliyorki?fisfisfis

Bu kismi anlayamadim....sendenmi koruyacakmis?benneyaptımki

I

12. 4 Ocak 2010
  13. aylin66

aylin66 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç de özür dileme canım eşinde ayıp etmiş insan karısını korumazmı evden sen gid dediginde susmamalıydı ohh çok iyi yapmışsın başına ğelen bilmez oglu çoçuk mu kendini koruyamıyormuymuş hiçde takma

14. 4 Ocak 2010
  15. firuze112

firuze112 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    148
    her ne olursa olsun eğer eşini seviyorsan ve o evliliğin sürmesini istiyorsan kayınvalidenle ii geçinmek zorundasın canım. çünkü hiçbir erkek annesine sırtını dönmez.

16. 5 Ocak 2010
  17. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    büyükse büyüklüğünü bilecek ......yok öyle yaşım büyük gel itaat et demek...akıl yaşta değil baştadır !yaşa saygı duymam ben saygı durup dururken kazanılacak bişey değildir saygıyı haketmek gerekir! ben asla dönmem o eve kendi evimden beni kaynanam kovacak ...ve eşim tık çıkarmayacak! Allah muhafaza ...o adama sana eş değil anne lazım der çeker giderim ! anne elbet sevilir ama yerini iyi belirlemek lazım eşle annenin...beceremiyosa kendi bileceği iştir! benim kaynanamda otorite kurmaya çalıştı yaptığı ilk ve son oldu eşim ağzının payını verdi şimdi tık diyemiyo ! beni telefonla bile arayamaz kaynanam ...ben onun evladı değilim onun nazını çekmek zorundada değilim annem babam bana bakmaya kıyamazken başkası ağzını açamaz!

18. 5 Ocak 2010
  19. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    zaten onların yaptıkları hep cahillik olur canım boşver üzme kendini. üniv mezunuyuz diye insan değilmiymişiz gibi davranıyorlar. benim eşimde hep onlar cahil insanlar deyip deyip beni susturyordu bende başladım artık cevap vermeye. kaynanam hakaret edici bir laf söylüyor ben karşı cevap veriyorum susup kalıyor sonra eşime adam olda akrını sustur diyor eşimde ben onu çok susturdum babamda azıcık adam olsunda artık seni sustursun diyor. ahh ahhh bu kaynanalar yokmu insanı deli ederler. ama bunlar gelinlerine kaynana damatlarına yapsalarya bunu ama yapmıyorlar işte.