kaynanam çoştu

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve shannon tarafından 31 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Ekim 2008
    Konu Sahibi : shannon
  1. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mrb arkadaslar olayı kısaca özetliyim 2 yıllık evliyiz 2 sokak arayla oturuyoruz yani aramız 5-10 dak.evlendiğimizden beri araya mesafe koymaya calısıyorum sık sık gelmesinler bizde gitmeyelim diye yapmadıgım sey kalmadı sonunda basardım sayılır.ben 3 haftada bir gidiyordum kaynananamların evine esim haftada 1 gidiyordu idare ediyorduk işte.daha sonra kızım dogdu hesey altüst oldu tabii sık sık gelmeler torun sevmeler özlemeler neyse lohusalıgı da atlattıktan sonra ben ücretsiz izne ayrıldım kızıma kendim bakmak için kaynanamda bakabilir ben calısırken ama ben kendim bakmak istedim simdi iznim dolmak üzere bir 6 ay daha uzatmam mümkün ama maddi acıdan daraldım biraz.herneyse kaynanama söyledik sen bakarmısın diye balıklama atladı ben bakarım o benim herseyim diye simdi gün asırı arıyor hadi gelin diye sebeb torunum alıssın sonra sen giderken aglamasın yani bu durumu kendi lehine cekmeye calısıyor biz bisey diyemicez kızımın hatrına ne zaman cagırsa gidecez oda cıkıp cıkıp gelecek amacı bu simdi ben napim

2. 31 Ekim 2008
  3. egzantirig

egzantirig Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    kaynanadan neden kacıyorsunuz merak ettim kaydirigubbakcemile3
    görüşünce yapışıyorlarmı bu hatunlar :1shok:

4. 31 Ekim 2008
  5. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    çok zor .mecbur olmasan keşke de çalışmasan.benim ki alt katta oturuyo acayip mesafeliyim ben sürekli görsem deliririm sanırım.Allah yardımcın olsun.Akşam iş çıkışı kızını al hafta sonları hiç muhattap olma çocuğunu iyi baktığına emin ol aklın kalmasın yeter çok sıkı fıkı olman gerekmez.

6. 31 Ekim 2008
  7. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cok fazla samimi olmak istemiyorum araya mesafe koymak istiyorum hergün görüşmekten ve yüz göz olmaktan korkuyorum birde benim sevmediğim bir cok özelliği var

8. 31 Ekim 2008
  9. lostsun

lostsun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    senin aran iyi sanırım kaynanan ile yapışmaktan beter bir hal alıyo bazıları..

10. 31 Ekim 2008
  11. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    yapacak birşey yok güzelim
    aklıma şu söz geldi;
    'hem önde oturuyum diyosun
    hem para vermiyim diyosun
    hemde teyzemi göreyim diyosun'

12. 31 Ekim 2008
  13. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cok zor bir durumdayım aslında önümde 3 secenek var birincisi calısmayıp bir süre daha evde oturup cocuga bakmak ikincisi calısıp bakıcı tutmak üçüncüsüde kaynanama bırakıp kızımı onun iyi yönlerini görmeye calısmak

14. 31 Ekim 2008
  15. Noa

Noa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de kaynanama çok sık gitmek istemiyorum ama onlar ne zaman gelse kapım açıktır. Torunlarını görmek en doğal hakları. Hele iki sokak arayla oturluyorsa... Kaynanam dilini tutabilse onlara gitmeyede itirazım olmaz aslında. Yinede 15 günde bir gideriz. Zaten torunlarını görmeye gelmeseler bozulurum. Benim onlar hakkında ne düşündüğüm değil onların benim çocuklarımın dede ve ninesi olması önemli. Bazı yönlerini sevmesemde çocuğum aile ortamında büyüsün istiyorum. Onları akrabalarından mahrum edemem. Tabi her aile birbirinden farklı mutlaka senin de bir gerekçen vardır...

16. 31 Ekim 2008
  17. bartuarda

bartuarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah yardımcın olsun çalışma zorunluluğun olmasada kendin bakabilsen çocuğuna en iyi seçenek bu tabiki de ama kaynana bırakmak zorundaysan iş çıkışı kapıdan çocuğun al evine geç iş zamanı haricindede kendi düzenini kur sen evdeyken onlara zaten gerek yok çocuğunda seninde kendi düzenin olsun

18. 31 Ekim 2008
  19. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    yanlış anlama canım ama eğer çocuğuna kayınvaliden bakacaksa mecburen iç içe olacaksınız...

hem ne güzel emin ellerde...

bak ben kızıma güvenilir birini bulamadığım için çalışamıyorum kayınvalidem 3 yaşından önce almam diyor...

bence kızının geleceği için çalışmanda gerekiyorsa sorun olacağını sanmıyorum....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.