Kaynanam niye bu kadar kötü kalpli...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve shannon tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : shannon
  1. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba su anda bir cıkmazdayım kaynanam cok kötü kalpli ve bir o kadarda kurnaz kötülük yaptıgını benden baska kimse anlamıyor esim en bastada .ne yapacam bilmiyorum ne olur fikirlerinize ihtiyacım var kısaca özetliyim durumu kaynanama cok yakın oturuyoruz kendi ailem ise baska sehirde simdi bir kızım var ve ben bir kac ay sonra işe baslıcam o bakacak .dün bıraktık bir iki saatliğine biz baska bir yere gittik alıssın diye döndüğümüzde agladımı diye sordum güya hiç aglamamıs hep oynamıslar falan ama eminimki agladı kızım bana cok düşkün bir de ne dese bagenirsiniz sadece memeyi aradı memeyi özledi simdi bu ne demek tabii bunu öyle bir dille söylüyorki eşime göre hiç abest bir sey yok rüyamda o kızımı ayırmaya calısıyoru benden ya kaynanam cok kurnaz mesela yemege cagırıyor herkese yemegi koyuyor bana soruyor iyimi yetermi yani gönlünden belkide koymamak geliyor bize durumumuz kötü dior devamlı ama her gittigimde kızına yeni bir sey aldıgını görüyorum esim iç farkında degil söyleyince ben kötü oluyorum ben fesat oluyorum kaynanam her seyi büyük bir urnazlıkla tatlı dille örtüyor ben ise dobrayım o yüzden ben kötü düşünüyor oluyorum nefret ediyorum nasıl mücadele edecem ben bu kadınla dayanamıyorum

2. 29 Aralık 2008
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    kurnaz insandan nefret ederim :kızgın:
    bence sizde kurnaza kunazca yaklasın
    bi bakıcı tutun :uhm:

4. 29 Aralık 2008
  5. eftalyaa

eftalyaa sevdimde noldu:((( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence bıraz fazla abartmıssın gıbı geldı
    mutlaka soyleyıs seklını sen daha ıyı bılırsın ama bukadarınada takılmamak gerekıyo sanırsam
    bu konuda tecrubem yok ama burada daha kotulerını okudugum ıcın soyluyorm
    bıseylerı bazen gormezden gelmek ve dıle getırmemek en ıyısı gıbı canım

6. 29 Aralık 2008
  7. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    Açıkçacı ben bu anlattıklarınızda çok kurnaz olan bişey göremedim...
    bana göre abes olanda bişey yok gibi
    he tabi o anı yaşayan szisiniz bilemem ama abartıyor olabilir misiniz?

8. 29 Aralık 2008
  9. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kurnaz insanlardan nefret ediyorum benim k.validemle oyle mesala sofrada herkese corbayı koyar bana gelince al kendine koy demişti anlıyabiliyorum seni eşim anlamaz tabi senelerdir annesi bakışa konuşmasına alışmış ona batmaz konuşmaları cok fazla takmamaya calışın sevgiler

10. 29 Aralık 2008
  11. ravzaaa84

ravzaaa84 miniğim bizimle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben kaynanamlarla oturuyorum bu yüzden yaşadıklarını anlayabiliyorum kendine fazla sorun etme onu benimkide aynı bize gelince yok kızlarına gelince akansular duruyor boşuna kendini hırpalama biz haklı bile olsak onlar bizden daha haklıdır hep sende onu umursama işe başlıycakmışsın ne güzel kızınıda bakıcıya verecek durumun yoksa bırak baksın kaynanan işten gelincede al evine git onunda torunu bakabilir sanırım söylediklerinede hiç aldırma böylesi daha iyi

12. 29 Aralık 2008
  13. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadasım ben anllattıklarında pek bi kötülük ve kurnazlık göremedim burda insanlar neler neler anlatıyor kayınvalıdesiyle ilgili.Ayrıca çocuğuna kayınvalıden bakacakmış bak ne güzel ağlamamış demiş belkıde seni üzmemek adına söylemiştir birde olayın bu tarafından düşün sonuçta evladına kayınvalıden bakacak sen böyle incir çekirdeğini doldurmuyacak şeylerden kafanı meşgul edersen kızına nasıl baktıracaksın biraz empati yapalım lütfen.Sevmediğin bir insana nasıl evladını emanet edipte gideceksin??

14. 29 Aralık 2008
  15. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    ne beter kaynanalar var ama seninki bildiğimiz tam kaynana edasında boşver salla gitsin kızına yaptığını sen bekleme ki ilerde senden de bişey isteyemesin :nazar:

16. 29 Aralık 2008
  17. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

ben anlamadım kurnazlık nerde?
    bence biraz fazla abartmışsınız kayınvalidenizi...:nazar:

18. 29 Aralık 2008
  19. Elis

Elis Guest

abartiyosun gibime geldi,,,,,
    iste bana soyle dedi,acaba sunumu ima etmeye,calisti dersen ,hic sevemezsin kaynanani,,

her lafi yanlis anlama,,,,
    kendini yipratmaktan baska bisey kazandirmaz bu sanaa.s.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.