kaynanam ve kayınpederim zavallı yetim diye kovdular!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve firuze2009 tarafından 30 Mart 2010 başlatılmıştır.

30 Mart 2010
    Konu Sahibi : firuze2009
  1. firuze2009

firuze2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslinda esimin is nedeniyle yurtdisinda yasiyoruz, sadece 2 ayligina ulkeme gidip kaynanam evinde kalmak zorunda kalmistim.kayinpeder alkolik ve cok sorunlu insanlar.evde hergun kavga gurultu okadar canim sikildi ki anlatamam.anne babam coktan rahmetlik,ben de dayim hala teyzelerim destegiyle buyumus okumustum,dogal olarak onlari anne-baba yerine sayiyorum.bigun teyzeme kalmaya gitmishtim cocugum ve ben de hastalanmishiz, kaynanam birden bagirmasin mi.senin kimin oluyo da gidiyosun, bizim evde yemek yokmuda gidiyosun,sen soylesin boylesin cik git evden cocugu da hasta etmisin........tabi ben sok oldum.tamam dedim gitcem ve toparlanmaya basladim.neye ugradigimi sasirdim.kadin hic durmuyo bana da demedigi laf kalmadi cok asagilayici seyler konustu.sende evin varmi da gitcen hangi ev o?falan....esim arayip kizdi neler oluyo diye ona diyor ki senin bu kaltak esin deli niye getirip basimiza attin bunu,hemen bosa diyor.aii beynimden vurulmusa dondum. akrabalarimi cagirdim gitcem ama cocugu vermiyo sen evinden mi getirmistin ki goturceksin...hic halim kalmadi zaten hastayim da bi taraftan esimin babannesi bana yalvariyo boshver bu kari deli gitme el ne dicek.....neyse hasta hasta yattim gece kocasi geldi sarhos tabi, hemen ona da iletmish sabaha kadar beni sovdu demedigi kalmadi zavalli yetim,calisip para kazanmayan kari bize lazim degil bilmem ne hatta zaman zaman kalkip dovcem oldurcem kaltak kariyi demesin mi hayatimda boyle seyleri ancak TVde izlemisimdir okadar korktum...ve 2 gece boyle oldu.zaten 4 gun sonra gitcem diye kimseyi de ugrastirmak istemedim soylemedim.
    resmen beni ezdiler,kaynim ve eltim oh olsun der gibi seslerini bile cikartmadilar.elti eltinin kumasidir derler ya..........
    benim icin cok buyuk travma oldu uzerinden 4 ay gecmesine ragmen hala unutamiyorum sinirlerim bozuldu.ruyamda bile goruyorum.onlarla haberlesmiyoruz ama esimlede arada tartisiyoruz bundan dolayi.cok kotuyum.herkes diyo onlar cahil affet ama ben nasil affedim kalbim okadar kirilmis ki... bu olayi uzerimden nasil atcam ne yapmam lazim.burda hic arkadasim yok.konusacak kimse yok belki ondan da bukadar uzatiyorum.cok uzgunum bana biseyler yazin...............ve lutfen dua edin

2. 30 Mart 2010
  3. mavera04

mavera04 Güneşin doğduğu yerdeyim:) Üye

Beğenildi:
    307
    Ödül Puanları:
    153
    ay canım neler yaşamışsın öt-yle peki eşin bu durumda karşılıksız cevapsızmı kaldı vermedimi ağızlarının payını?

4. 30 Mart 2010
  5. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Çok geçmiş olsun arkadaşım. Eşin ne diyor bu konuda? Taraf oluyor mu?

6. 30 Mart 2010
  7. Cardialgia

Cardialgia Hayallerim gerçek olsun... Pro Üye

Beğenildi:
    653
    Ödül Puanları:
    188
    Aman Allah'ım kabus gibi yaşadıklarınız eşiniz nasıl bu kadar kayıtsız kalıyor anlamıyorum doğrusu...
    ben sizin yerinizde olsam asla ve asla görüşmezdim bir daha onlarla...
    ne münasebet ki size hakaret ediyorlar,kendinizi üzmeyin toparlanın ve onların karşısında dimdik durun...
    bu durumu eşinizle etraflıca konuşun ve bir daha onların yüzüne bile bakmayın..
    Allah yardımcınız olsun,dilerim çok ama çok mutlu olursunuz...

8. 30 Mart 2010
  9. Bir_kadin

Bir_kadin kardelen Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Esin bu duruma ne dedi? sana arka ciktimi?

10. 30 Mart 2010
  11. firuze2009

firuze2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    esim arayip kavga ettti ama banamisin demiyolar,nasil bir annebaba ben de anlamadim.Allahtan o taraf tutmuyor.bosver unut gitsin cahil insanlar diyor.ama hic gonlum razi olmadi.
    hele gecen kaynimin kizi olmus onu kutlamak icin aradi kayinpeder diyormus ki karin niye bizi aramiyor?
    beklentilerine bakin siz.......................Allahim insanin yuzu bukadar kalin mi olur.

12. 30 Mart 2010
  13. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Haklısın ama en azından eşin seni anlıyor, ya bir de eşin yüklenseydi? Yurtdışındasınız, sürekli onlarla bir arada değilsin. Düşünme artık bunları, düşündükçe kendini gaza getireceksin, kendi kendini doldurup daha çok snir olacaksın. Sen eşinle ilişkine bak. Mutlu günler yaşayın, Eşinle iletişimin koparma, sürekli konuş. Emin ol herşey istediğin gibi olacak.

14. 30 Mart 2010
  15. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    böyle bişey affedilebilirmi ya akannehir bunlar insan olamaz onlar nasıl sözler öyle hiç muhatap olma ölselerde kalsalarda bırak öylece hiç birisiyle görüşme:teselli:

16. 30 Mart 2010
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Sen akrabalarina gittin diyemi bu kadar delirdi kayinvaliden?bilmiyorumkismile

Inanilir gibi degil....

Deli demekkiCADIARZU

Esin dogru söylüyor arkadasim, böyle birsey yüzünden sana bu laflari sayan insanlari biran evvel beyninden atmaya calis, ölmüs diye düsün.

Allahindan bulsunlar....sakin aff etme.:umursamaz:

18. 30 Mart 2010
  19. Egem

Egem Yokluk içinde Cumhuriyeti kuranların torunuyuz. Pro Üye

Beğenildi:
    9.435
    Ödül Puanları:
    238
    alma mazlumun ahını çıkar aheste,aheste demişler.
    üzülme canım,allah büyüktür:teselli: