Kaynanam yüzünden ayrılıyorum..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve my_baby tarafından 14 Nisan 2009 başlatılmıştır.

14 Nisan 2009
    Konu Sahibi : my_baby
  1. my_baby

my_baby masumdum..artık ürkeğim:( Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar cok uzun yazmadan en son olayı anlatacagım..2 yıldır yurtdısındayım ve ızıne ggeldım ılk onlara gıttım esım gelmedı 3 gün sonrra annemlere geceyim dedim başka şehirde annemler..ama kıyamet koptu..kaynanam hayır burda 15 gün kalacaksın öbür cuma gideceksin dedi..ben de annemler beni bekliyo özledim gidip geri gelirirm dedim ama anlamadı hayır gidemezsin dedi ben de ben çocuk muyum dedim ve ertesi gün başka ufak bi olaydan sorun çıkarıp beni kendi azarladı üstelik misafirlikteydik.. ve ben de surat yapınca niye surat yapıyosun eger o benim oğlumsa bu iş bitmiş bitecek gibi bi laf söyledi ben de yuvamı mı yıkacaksın dedim hayır al oğlumu tepe tepe kullan falan birsürü laf..bugün annemlere geldim çok kötüyüm..eşimle daha konuşmadık kesin omu şimdiye doldurmuştur..yalan yanlış abartmıştır..onlarla bidaha yüzyüze gelemem ayrılacaz bu yüzden o ailesinden vazgeçmez hep onların lafını dinliyo

2. 14 Nisan 2009
  3. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm cok ön yargısın nereden biliyosun ailesini tutucagınıki.konuşmakta fayda var diye düşünüyorum.bir aile kolay kurulmuyo,eğer güçlüyse birbirinize olan sevginiz,değil kaynanan dünya gelse yıkamaz hiç bir şeyi.ç

4. 14 Nisan 2009
  5. H_E_N_D

H_E_N_D stay Strong Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ya olaya bak ayıp bişey sen onları saymışsın ilk oraya gitmişsin iylik yaramaz böyle insanlara gerçekten acab kendi oğlu ilk önce senin annenlere gidip üç gün kalsa ne olurdu acaba çok merak ediyorum üzme canını benimde buna benzer bi olay gelmişti başıma bende çok korkmuştum ama korktuğum gibi olmadı onlardan önce ben anlattım eşime ama olduğu gibi bencesende böyle yap onlardan duymasın..

6. 14 Nisan 2009
  7. H_E_N_D

H_E_N_D stay Strong Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten eşin senin ne karaktere sahip olduğunu bilmiyomu bu yüzden dert etme sonuçta senin haksız bi yönün yok eşinle biran önce paylaş canım..

8. 14 Nisan 2009
  9. my_baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben yoldayken anlatmıştır kesin bire bin katarak kesin..ve benimki de inanıyo ona

10. 14 Nisan 2009
  11. jelibonbon

jelibonbon kötüyüm ben kötüyümm:( Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne cadı bi kaynanaymış seninkide canım yaa.önce annene gitseydin ya.ben olsam öyle yapardım.çocuk varmı;?

12. 14 Nisan 2009
  13. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    dur canım dur sakin ol biraz.o da ne kadınmış haaa . sen dert etme,eşinle konuşsana canım.eşin seni anlayacaktır.

14. 14 Nisan 2009
  15. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım keşke anlatsaydın hemen anında önce senden duysaydı kocan.ben kaynanayla kavga ettim ama kocama söylemedim 15 gün sonra söyledim annesi söylesin dedim önce ama söylememiş kocamda bana neden söylemedin dedi.herşeyi bilmek istiyorum zamanında dedi..keşke haber verseydin.belkide gec kalmıs sayılmassın ara bakalım

16. 14 Nisan 2009
  17. my_baby

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çocuk var maalesef anlatamadım çünkü ben yoldayken o arayıp anlatmış eşimi aradım sesi çok kötü aramadı daha arıyacam dedi ama

18. 14 Nisan 2009
  19. askimveben

askimveben Kaanima kardes geliyor Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Derdi neymis kayinvalidenin senin annenin yanina gitmeni istemiyor
    Esinle sakin sakin konus durumu anlatsmaya calis
    Allah yardimcin olsun