Kaynanam yüzünden boşanıyoruz...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve hazaldt2008 tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : hazaldt2008
  1. hazaldt2008

hazaldt2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar yaklaşık iki yıllık evliyim 10 aylık bebeğim var...kaynanam flört döneminde bile istememişti beni sebep oğlu elden gidiyor...nişanlıyken en ufak tartışmamızda ayrılın diyordu en fazla üç ay evli kalırsınız diyordu...eşimle birbirimizi çok seviyoruz...fakat kaynana ortalığı karıştırıyor o kadar çok sorun yaşadıkki bebeğimi istemedi...doğum yaptım sütüm kesildi...kombiyi yakmadı bebeğim yedi günlükken hastanelik oldu...şimdi ise bebeğimi seviyor fakat yaşadıklarımı unutamıyorum...geçende kaç tane laf soktu sustum fakat en sonunda dayanamadım ve yüksek sesle konuştum karşı geldim...eşimle bağlar ko:1no2::1no2::1no2:ptu...çünkü eşim her zaman susmamı söylüyordu...şimdi ise eşim ya buralardan gideceğiz sende bende ailemi görmeyeceğim yada boşanacağız diyor...ben aileme düşkün bir insanım ailemi silemem bebeğim var ne yapacağımı bilemiyorum ve eşime bitsin artık dayanamıyorum dedim...yardım edin ne yapabilirim...

2. 26 Şubat 2009
  3. zuza

zuza emo emo fuck you emo!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benım ortaa 10 aylık masum bı bebek var ne olur yapma ben annemle babamın bosanmalarına sahıt oldum bu ılere coccugunz ıcın cok zor olu yapma gıt artık sen annenlerın evınde dglsın senın yerın kocanın yanı o nereye ısterse gıt pesınden omur boyu bırlıkte olacagın kısının pesınden en azndan bı surelıgıne bakarsın ortalık yumusar aılenlede gorusursun

4. 26 Şubat 2009
  5. zuza

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senın aılen sorun cıkartıomu???

6. 26 Şubat 2009
  7. zuza

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaynananın huyu gecmez kızım bazı anneler evlatlarını cok kıskanır hayatını paylasacagı ıkıncı bı kadın olsun ıstemler erkelerın hayatında 2 bolum vardr bı evlenee kadar anne bolumu 2 hayatının sonuna kadar karısının bolumu kocan senı secmıs ya otur katlan deseydı annesının tarafna gecseydı bu yonden sanlısın

8. 26 Şubat 2009
  9. megilara

megilara onelife,onesoul,onelove.. ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    afedersin ama eşinin de k.validenden farkı yok bence
    k.valideden kaçsan eşin yine sorun çıkarır bence
    siz aynı evde mi yaşıyorsunuz onlarla?

10. 26 Şubat 2009
  11. smiter

smiter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canım kaynana adı üstüne
    bence o yavrun için dayan kaynanana onu babasız büyütmek cok acı
    eşinle anlasıyorsan bence hiç takma eşine de söyle tamam daha olmayacak böyle sorunlar falan filan
    yuvanı yıkma sonra gercekten pişman olursun canım

12. 26 Şubat 2009
  13. zuza

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kocanın sozunu dınle bılıorum aıle cok onemlı ama kocan ve sevgın ya bebegın??gerı donersen baba evıne hersey eskısı gıbı olmas cok acı cekersın bıde kayanannın ıstedıgını elde etmesıne sebep olmus olursun kaybetme cnm savas ona bu gucu verme bırak o kaybetsın sen hayatını yasa kocanla

14. 26 Şubat 2009
  15. AskBocugu

AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    EşiNle iii anlaşıyorsan eğer onada güveniyorsan eşinle git derim kolay deil tabi ama eğer eşinle sorunun yoksa bebğini babasız koyma aileni tabiki sil demiyoruz ama artık sen ailenden koptun bir kere dönsende eskisi gibi olmaz çok acı çekersin el gibi olursun eşini dinle derim eğer sorun yoksa onla aranda

16. 26 Şubat 2009
  17. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    allah böyle kaynanaları ıslah etsin..berabermi oturuyorsunuz kaynananla.?canım sen yuvanı kurtarmaya bak.eşinde çok uzağa gidemez kızgınlık anında söylemiştir..

18. 26 Şubat 2009
  19. hazaldt2008

hazaldt2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim ailem kötü olsa anlıcam fakat önceden eşim hep aileleri sakın kıyaslama derdi fakat şimdi ailesi baş tacı oldu...annesi arayıp şişiriyor oda artık dayanamıyor belkide....