Kaynanam yüzünden nişanlım evi terketti :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dadlummm tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : dadlummm
  1. dadlummm

dadlummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar hayırlı akşamlar.
    kaç gündür canım aşırı sıkkın. Düğünüme 21 gün var.ama birbirinden fena 2 görümcem ve kaynanam yüzünden en güzel günlerim ağlayarak geçiyor :eek:lmaz:

Kaynanam bana hiç birşeyi layık görmüyor.1 senedir nişanlıyız 1 senedir yaptıkları beni bitirdi. herşeye ne gerek var diyor. bizim nişanımız olmadı sayılır.evde 1 yüzük taktık sadece. bu zamana kadar yaptıklarını sineye çektim.düğün günüm geliyor dedim.
    evimizi binbir zorlukla nişanlım tuttu.kaynanamların üst katı :çok üzgünüm:
    ama beraber oturmaktan iyidir. kadın ne olsa benden biliyor. aramayan kadın 2 gün önce annemi aradı. annemde şaşırdı.
    annem hal hatır sorarken kaynanam demez mi kına elbisesini siz alıyosunuz.biz ayrı şehirlerdeyiz.çeyizlerimin bi kamyon gibi bişeyle gitmesi lazım.kadın tutturdu ben gelipte çeyiz alamam banane sizin çeyizinizden. anneme dediki sen anneyle oğlunu ayırdın,alışmışsın.senin kıızın oğlumu benden kopardı.ve daha bir sürü laf,hakaret. annem hüngür hüngür ağladı..bende bi yandan ağlamaya başladım.sonra babam geldi anlattık.kaynatamı aradı.nişanı bitirdiler senağlama

nişanlım babamı aradı konuştu.annem babam karışmıyor ben yapıcam herşeyi dedi..
    annesi olucak kadın eşyalarını kapıya koymuş
    o da kiraladığımız eve gitmiş.2-3 gündür orda kalıyor. ama evde eşya yok bişey yok.ne yiyo ne içiyo hiç bilmiyorum.2 gündür sinirimden ağlıyorum..
    Bu mubarek günlerde benim en güzel günlerimi zehir edenleri Allaha havale ediyorum

Son düzenleme: 4 Eylül 2009
  2. 4 Eylül 2009
  3. blueege

blueege Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    kaynananın üzerinden ev tutmuşsun oraya taşınmayı düşünmüyosun herhalde

4. 4 Eylül 2009
  5. blueege

blueege Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    kaynanan düğünde masraf yapmıyım diye kavga çıkarmış bence düğün olsun bitsin kapınızı aşındırır.oğlumu benden ayırdınız diye söyleniye kendisi oğlunu kapının önüne koyuyo dengesiz kadın

6. 4 Eylül 2009
  7. dadlummm

dadlummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hiç istemiyorum canım.bakalım hayırlısı.evime gelip gitmesin de üst katta olması beni ilgilendirmiyor

8. 4 Eylül 2009
  9. EU3

EU3 Guest

gerçekmi bunlar yaaaakannehir

yuh diyorum böyle insanlara:umursamaz:

cnm öle kirada oturcaksınız bari uzakta tutaydınız ewinizi yaa, hazırda ew olsaydı hadi tamamda kira ödiyceksiniz madem uzakta olurduda huzurlu olurdunuz..

eğer nişan atma olayı hallolduysa nasılsa eşya yok ewde, nişanlıız hemen yeni ew arayışına başlasın we kurun hayatınızı..

tabi sizede çok görew düşüo, ailenizi ikna etme gibi.. ayrıca unutmayın yuwayı dişi kuş yapar, kaynananızı unutun we kurun haytınız nişanlınızla eleleopuyorumnanaktan

10. 4 Eylül 2009
  11. dadlummm

dadlummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tam dengesiz hemde. paraya aşık bi kadın.sezon açılmadan gelinlik alalım dedi.6 ay önceden gelinliği aldık.altına çamaşır almadı,ayakkabı almadı.hiç bi alışverişe çıkmadık.utanmadan görümcemin çamaşırı getirdi. görümcem ben aldım çamaşırını dedi bi açtım bustiyer var.altının çamaşırı yok çorabı yok. bunun içi eksik dedim.görümcemde sen tamam la dedi.meğer kendininmiş. 1 kuruş bile harcamıyolar. buzdolabımı çamaşır makinemi bile babam aldı.

12. 4 Eylül 2009
  13. dadlummm

dadlummm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    öyle yapmaya çalışıyoruz canım. ama çok üzülüyorum.nişanlım boş evde yalnız kalıyor.alt katta annesi hiç umursamıyor. evde sadece 1 minder var. orda yatıyor. böyle hain kadın görmedim.

14. 4 Eylül 2009
  15. EU3

EU3 Guest

ailen ne dio şuanda peki?

16. 4 Eylül 2009
  17. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    ya neden bu kadar sorun varken üst katı tuttunuzki bedaa değil kira veriyorsunuz anladığım kadarıyla iki odalı olsun başka yerde olsu be güzelim ne bu şimdiden huzurunuzu kaçıran kadın alt katta rahat dururmu ki.

18. 4 Eylül 2009
  19. kamilisss

kamilisss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    cok zor cok...
    hala cözemedim su kaynanalarin tabiatini ben ya sanki oglu evlenınce ondan kopucak sanıyolar...
    hic dusunmuyoılarmı karsı tarafta ana kuzusu...bugun varız yarın yokuz bari uc gunluk dunyada elimizden ne geliyosa yapalım diye...
    biseyleri yapmayinca zittina zittina gidince ne oluyo sanki...
    gül gibi yasamak varken inatlasmak neden....
    karsi taraf resti cekmis bellli....
    ama siz elinizden geleni yapinn madem cocuk senı sevıyo herseyi ben hallederim diyo...
    bari senin annen baban yardimci olsunlar...yukunu paylasın...
    sonucta aynı evde de olmayacaksınız.... takmayin kafanıza elbet yumusarlar....