Kaynanam yznden yaamaktan bktm

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve birumutt tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

9 Eylül 2009
    Konu Sahibi : birumutt
  1. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    188
    bende sizinle aynı şeyleri yaşadım kızlar ve de hala yaşıyorum.kaynanamdan nefret ediyorum ölsün göbek atacam o denli yani.biz evlendiğimzde kaynanamlar ayrı yerde oturuyorlardı.bizimde 3 katlı evimiz yapılıyodu ev btene kadar hepsi bizmdi sonra ev bitti kaynanamların evinin eski olsı tuttu.sonra yaşlılar falan filan derken eşim onları getirdi başıma.en altta kaynanam,ortada eltim,en üstte ben düşünün.neyse taşındılar aramızda sorun çıkmasındedim evini temizledim,yemeğini verdim hertürlü laflarını yuttum yinede yaranamadım.olmadı böyle eşimde bi daha işini yapma böyle yapacaksa konuşma dedi ama bu kadarla bitse.dedikodular,iftiralar yalan,dolan aynen devam 5 tanede cehennem zebanisi gibi görümce canımdan bezdim bazen ölsemde kurtulsam diyorum.eşime hergün yalvarıyorum gidelim burdan diye evinide annesinide bırakmazmış.şuan bunları yazarken gözyaşlarımı tutamıyorum.annede anne olsa her işini eşim yapar herşeyine o koşar yinede yaranamaz.oğluna bile beddua eder.geçen gün kaynanam gelmiş zili çalıyo bana onca yaptığından sölediklerinden sonra.bu arada zaten küsüz.bende açmadım tabi kapıyı senmisin kapıyı açmayan allahım bana ne laflar sölüyoo.yine sesimi çıkarmadım napıyım kadın sokak ortasında basbas bağırıyo zaten rezil olmuşuz olacağımız kadar.amam o günden beride içim içimi yiyo niye karşılık vermedim diye.ramazanda kızı aldı götürdü 1 ay kurtuldum diyodum bahçede sesini duydum gelmiş yine bıktım ya bıktım yaşamak bile istemiyorum artık.hergün allahıma yalvarıyorum kurtar beni diye yapacak bişey bulamıyorum.
    ha bide bunun bayramı var tabi eşim beni zorla götürmek istiycek her bayram bunları yaşamaktan bıktım napacam ben ya.bu yüzden eşimlede aramız açılıyo zaten .çok uzattım kusura bakmayın ama o kadar doluyum ki.pencerenin önünde oturur nöbet tutar kim geldi kim gitti.gelene gidenede laf sokar komşular bize gelmeye korkar.eşimle bi yere giderken içim sızlayarak çıkarım evden yine ne diycek diye.sürekli beddua eder kulağım duya duya.eşime desen boşver o yaşlı aldırış etme.ama ben bıktım artık dayanacak gücüm kalmadı.

2. 9 Eylül 2009
  3. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    valla çarparım onu o oturduğu pencereye :nazar:

4. 9 Eylül 2009
  5. Masumiyett

Masumiyett PEGASUSUMLA FİRARDAYIM;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    iş daha çok kocalarda bitiyor işte ...eğriyi doğruyu görmek gerek anne de olsa...dur diyebilmek ve yumruğu masaya koymak gerek...

6. 9 Eylül 2009
  7. yade06

yade06 annesinin miniki yusufum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
    :roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme: 9 Eylül 2009
  8. 9 Eylül 2009
  9. yade06

yade06 annesinin miniki yusufum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım varya anneleri evlenince kıymetli olurr... o kadın bunamış siz onu akıl hastanesne götürün kaynanan normal değil galiba n öyle sokakta laflar gelene laflar yok anacım eşinle konuşş herşeyi..

10. 9 Eylül 2009
  11. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.389
    Ödül Puanları:
    238
    hiç onları tınlama keyfine bak

ve kendine seslen ben iyiyim kötü olan onlar de

tv seyret keyfine bak çatlasınlar
    :kahve:

12. 9 Eylül 2009
  13. birumutt

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    188
    hakılsın iş kocada bitiyorda.annesini susuturmak orta yolu bulmak için neler yapmadı ki.artık o da bıktı bende bıktım.

14. 9 Eylül 2009
  15. birumutt

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    188
    bende öyle yapmaya çalışıyorum eşimde hep senin dediğini söyler tınnnnnn de geç der.

16. 9 Eylül 2009
  17. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    bunların sebebi kocan:kahve:

18. 9 Eylül 2009
  19. birumutt

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    188
    ahklısın niyeyse anneleri evlenince kıymetleniyo.aynı binaya taşınana kadar eşim annesine bayramdan bayrama giderdi.şimdi annesi olmadan yaşayamıyo.