Kaynanam

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sehercik tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

25 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sehercik
  1. sehercik

sehercik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar bu sefer konu kaynanam.kaynanamın yalanları diyeyim.kadının bir söylediği diğgerini tutmuyor.inanın bende neye inanacağımı şaşırmış durumdayım.geçen kayınpederimin hakkında konusyorduk.kaynanamla.ben kayınpederimi çok severim.onada bahsetmiştim çokiyi biri falan diyorum.oda olayı görümceme getirdi.görümcem ameliyat oldu.bunu kaynanam bana ilk anlatırken aynen yazıyorum.selda amlıyat olacacaktı.babasına anlattık.babası dedi ne gerek var.ameliyata.ben onun niye ameliyat oldugunu biliyorum deyip ağzına geleni saymış.kaynanama.
    ikinci anlatışı farklı bir gün görümcen bugün burnunda estetik oluyor..
    üçüncü anlatışı.okadar dedim estetik olma yine oldu.basında dogru durust baba yokki bunu frenlesin.guya kayınpedr dermiş hemen yaptırsın pskolojısı bozulacak yoksa kızın ..

hangisine inanacağım anlamadım.herneyse sormadım da.ben eltimi çok seviyorum.hep onu kötüler bana şöyle biri böyle biri diye.bide bana der onu evine çagırma etme der.kendi de onun evinden çıkmaz.şimdi kızlar.evet tabiki kaynanam yalan söylüyor.bunu biliyorumda.ben sonucta onunla bir ömür geçirecem.korkuyorum.ya benide böyle anlatıyorsa .atıp tutyorsa.şizofreni galiba yardımlarınıza ihtiyacım var.ne yapabilirim ona nasıl davranmalıyım.ohaoldumsmile

2. 25 Ocak 2010
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Peki neden "Anne bana kimsenin hakkinda konusma, hoslanmiyorum" deyip tavrini koymuyorsun!

Dedikodu tek basina yapilmazki güzelim, yorum yapmasan bile dinlemekle suc ortagi oluyorsun, söyle Kayinvalidene......istemiyorum kimse beni ilgilendirmiyor de.

4. 25 Ocak 2010
  5. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    aynısından bendede var canım.hem yalan söyler hemde eltimle aramı bozmaya çalışır.ama ben ona prim vermem.eltimde bilir o huyunu pek yanında durmaz zaten bende bizi ilgilendirmez derim şimdi hiç bişey diyemiyor.boshayallersmile

6. 25 Ocak 2010
  7. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    eğer eltini sana kötülüyorsa muhtelemen senide ona kötülüyordur
    aranızı açmak adına
    bence eltinizle bir olup kesinlikle birbirinizi kötületemeyin, konu oraya doğru gittiğine hemen sözünü kesip kimse hakkında bişey duymak istemiyorum de

8. 25 Ocak 2010
  9. nursevde

nursevde bayılazaaaammmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım sana görümceyi kayınpederi sürekli çekiştiriyor kötülüyor.. iki ihtimal geldi aklıma, ya seni onlardan uzaklaştırmak istiyor, ailece çok içli dışlı olmamak..
    yada kadın her derdini -cahilce- dedikoduyla sana anlatıp rahatlamak istiyor... öyle konuşuyor bilip bilmeden..

10. 25 Ocak 2010
  11. mu_se

mu_se günes topla benim icin .. Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cift kisilikli bi insan desene .. isin zor araya mesafe koy .. eltinlede araniza girmenize izin verme ..

12. 26 Ocak 2010
  13. _chocolate_

_chocolate_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Onunda senin hakkinda konustugu kesin. Eltin hakkinda öyle konusan senin hakkinda neden konusmasinki?

Senin yapacagin birsey var oda ona herzaman evet evet demek hak veriyormus gibi yapmak ama agzini acmamak. Söylediklerine inanmayi hala nasil düsünürsün onu anlamis degilim zaten. Ne söylerse söylesin inanmayacaksin tabii ki.

Anlattiklari zaten dedikodudan ibaret hicbirine inanma kafani salla agzini acma yeter.