Kaynanama iyi davranmakla iyi mi yapıyorum bilmiyorum.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve balxixmnur tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

8 Nisan 2010
    Konu Sahibi : balxixmnur
  1. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    eşimle tanıştığımız günden beri o kadar iyi anlaşıyorduk ki çok iyi iki arkadaştık. bütün günümüz berbaber geçiyordu birbirimize aşık olduğumuzu anladığımızda uzaklaşmaya çalıştık ama olmadı evlenmeye karar verdik. herşey güzeldi derken kaynanam pürüz çıkardı ve ayrılmak zorunda kaldık ama ayrılamadık tabi. bir ayrı bşr barışık geçti senelerimiz sonunda kesin evlenecez dedik ve evlendik şükürler olsun. ama sürekli kavga çıkartıyor kaynanam ve görümcem. küsüyoruz birkaç ay görüşmüyoruz sonra tekrar barışılınıyor ama durduk yere yine kavga. en son eşimle kavga etti kaynanam bıktık artık dedik görüşmüyorduk taki kaynanam belini kırana dek. gitmiyecem dedim ama eşimi yine kıramadım gidiyorum mecbur ne yapayım. ama görümcem suratsızın teki dudak büküyor tiriplere sokuyor kendini bir acayip kadın yaaa. biliyoruz ki kıskançlığından kaynanamı bizimle kavga ettirende oydu zaten ama sinir oluyorum onu görünce. eşim uğraştı didindi yine drlarla görüştü ameliyatınıda yine eşim ayarladı hala eşim kötü ben kötüyüm. ya hep biz koşturuyoruz o cadı görümcem ne yapıyorsa yapıyor. yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum. bilmiyorum iyi mi yapıyorum kötümü ama çok tedirginim aynı şeyleri yaşamak istemiyorum. aslında onların yine yüz bulup fitne fesatlık yapıp eşimle aramızı bozmalarından korkuyorum. hastalık bu sonuçta gitmesem olmayacak ama görümcem çok fena bişey derlerse cevap vereceğimi çok iyi biliyorum bu kez kimse susturamayacak beni eşimde susmayacakta zaten. kavgalardan bıktım inanın. inş kaynanam bu kez akıllanırda kızının dolduruşuyla bize laf söylemez yoksa tamamen ipleri koparacak eşim. offff çok kötü yaa neden böyleler aileler bilemiyorum ki iyi olanı hep eziyorlar kötü evlatları geçiyor.

2. 8 Nisan 2010
  3. deryazen

deryazen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ınsanlık görevidir bence,zor durumda olan birine yardımcı olmak.Kaldı ki bu eşinin annesi.
    Görümcen kendi hasetliğiyle kalsın,sen merhametini esirgeme.
    Eşin iyiynin kötünün ayırdına varacaktır.Farketmese bile ne kaybedersin.
    Sonrasında keşke dememek için,insani vazifeni yap.
    Yapılan iyiliğinde kötülüğün de insanın önüne çıktığına ilahi adalete inanırım ben.

4. 8 Nisan 2010
  5. nelit

nelit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    deryazene kesinlikle katılıyorum
    sen neyin ne olduğunun farkındasın en önemlisi eşinde farkında boşver görümceni hiç takma
    o yaptıklarına yansın sende yaptıklarına sevin çünkü eninde sonunda mutlaka gülen sen olacaksın
    Rabbim iyilikleri mükafatsız kötülükleri cezasız bırakmaz
    Allah yardımcın olsun

6. 8 Nisan 2010
  7. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kulun bilemdiği allah bilir merak etme istediği kadar surat assın siz insanlığınızı yapın eşinizde anlar zaten kimin ne olduğunu allah yardımcın olsun

8. 8 Nisan 2010
  9. helinim08

helinim08 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    iki arkadaş da benim söyleceğim herşeyi söylemişler onlara katılıyorum kaybeden kesinlikle sen olmazsın canım.....

10. 8 Nisan 2010
  11. Catharsis

Catharsis Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.947
    Ödül Puanları:
    163
    bence doğru yapıyorsun..
    belki böylece yaptıgından,ettiğinden utanır.. belki de bu hastalık vesile olur aranızda birşeylerin düzelmesine..
    eşinle senin aranızı da bozabileceklerine inanmıyorum.herşey çok güzel anladığım kadarıyla ..

12. 8 Nisan 2010
  13. nazz81

nazz81 artık mutluyum Üye

Beğenildi:
    110
    Ödül Puanları:
    153
    sen üzerine düşeni yap gerisini boş ver
    nasılsa eşin seni de onlarıda tanıyor

14. 9 Nisan 2010
  15. edanaz

edanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Sen yaptıklarınla eşine olan saygını gösteriyorsun, kaynanan da oğluna olan sevginin gösteriyor. Kendine yakışanı yap, o anlasın sana minnet duysun diye değil, sadece eşin için yap. Gerisini boşver, hem böylelikle vicdanında rahat edecek.

16. 9 Nisan 2010
  17. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    sen görümceni görmezden gel.en iyi ceza bu öte yandan kayınvaliden madem hasta yardım et,insanlık namına

18. 9 Nisan 2010
  19. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hepinize çok teşekkür ederim. bende aynısını düşünerek gidiyorum bir haftadır zaten. ama yaşanılanlar unutulmuyor işte. eşimle aramızı bozmalarına fırsat vermemeye çalışıyorum. bakalım nasip artık ne diyelim ben insanlığımı yapayımda kul bilmezse allah biliyor sonuçta.