Kaynanamdan nefret ediyorum dndke kocamdan da...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yserez tarafından 10 Eylül 2009 başlatılmıştır.

10 Eylül 2009
    Konu Sahibi : yserez
  1. yserez

yserez hayat paylaşınca güzel Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    [sıze="2"]içimi birilerine dökmek istedim artık iyice doldum ben eşimle tanıştıgımda ilk eşinden yeni ayrılmıştı 2005 yılıydı konuşmaya başladık ama ben onu istemyrdm sonuçta ewlenmiş ayrılmtı ailemkarşı çıkardı neyse sonra çıkmaya başladık aşırı şekilde aşık oldum öldüm öldüm dirildim onun için çok sewdim omu o ne yaptı herşey için dövdü beni aşşagıladı ama genede pes etmedim ben salağı 3 sene böyle sürdü üni. Son yılında ayrılmak istediğimi açık yüreklilkle söyledimartık dayagına sewgisizliğne ilgisizliğne bu kadar dayanabilmştm sonra bana ilk kez aşık oldgunu we ewlenmek istegni söyledi şaşırdım bocaladım boşlufga düştüm aylarca sonra gene ben salağı olur dedim ewlenelm dedim öyle böyle derken ewlendik we dayagından ilgizsizliğnden eser yok artık ewleneli 1buçuk sene oldu daha yüksek sesle bile konuşmadı benle ama bana eskiden yaptıkları aklıma gelnce miğdem bulanıyo ondan bide gudubet anası her halta burununu sokar oğlna aşık beni sewmez istemez daha 2 aylık bebeğimi dün gelmş werde bize götrym bi kaç gün kalsın bende diyo düşünn hep kawga ediyoruz kadının derdi oğluyla torunu ben boşansam kına yakıcak bi tarafına neyse bu sorunuda aşıyrm sinir oluyorum ama dişimi sıkıyorum oğlum için

Son düzenleme: 10 Eylül 2009
  2. 10 Eylül 2009
  3. busra58

busra58 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok berbat bi durum gercekten..senin adına uzuldum canım Allah yüreğini hep ferah tutsun..sonuçta bi çocugun bi bebeğin var ona göre hareket etmek zorundasın teyze kızıda zaten uzaktaymış kocanda senin yanı başında biraz ipleri al eline gerisi gelir..bide inşallah o teyze kızıyla bi daha aynı ortamda bulunmazlar iğrenç bişey ya eşin nasıl teyzesinin kızıyla ilişkiye girebilmiş ya iğrenç bişeyyy..sonuçta teyze anne yarısıdır ve oda onun kızıyla ... pek hoş seyler değil gercekten..Allah sana bunlara dayanma gucu versin canım :Saruboceq:

4. 10 Eylül 2009
  5. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Gerçekten çok karışık yaa okurken başım döndü . Sen sana el kaldıran biriyle evlenmekle hatanın büyügünü yapmışsın ama çok geç tabi umarım umdugun istediğin gibi gelişir hayat senin için umarım mutlu olsun umarım geçmiş geçmişte kalır

6. 10 Eylül 2009
  7. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Arkadaşım yazı türkçe olsa bir de az biraz noktalama işareti olsa,okumak isterdim ama..

durum herneyse dilerim düzelir..

8. 10 Eylül 2009
  9. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    içimi birilerine dökmek istedim artık iyice doldum ben eşimle tanıştıgımda ilk eşinden yeni ayrılmıştı 2005 yılıydı konuşmaya başladık ama ben onu istemyrdm sonuçta ewlenmiş ayrılmtı ailemkarşı çıkardı neyse sonra çıkmaya başladık aşırı şekilde aşık oldum öldüm öldüm dirildim onun için çok sewdim omu o ne yaptı herşey için dövdü beni aşşagıladı ama genede pes etmedim ben salağı 3 sene böyle sürdü üni. Son yılında ayrılmak istediğimi açık yüreklilkle söyledimartık dayagına sewgisizliğne ilgisizliğne bu kadar dayanabilmştm sonra bana ilk kez aşık oldgunu we ewlenmek istegni söyledi şaşırdım bocaladım boşlufga düştüm aylarca sonra gene ben salağı olur dedim ewlenelm dedim öyle böyle derken ewlendik

ben buraya kadar okuyabildim..
    bunları yaşayıp evlenmekle hata yapmışsın kusura bakma
    gerisinide düşünmen lazımdı..:nazar:

10. 10 Eylül 2009
  11. cicikedi

cicikedi No Hope,No Fear ! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay feci bi durum...ne diyecegimi bilemiyorum ama ben olsam eve sokmazdım onları ya..bence sende böyle yap

12. 10 Eylül 2009
  13. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ne denirki....kendim ettim kendim buldum...gül gibi saraip soldum..eyvahhh eyvahh..:çok üzgünüm:

Rabbim bu mübarek günlerin yuzu suyu hürmetine sana sabir akil fikir versin arkadasim...cok hatalar yapmissin gercekten...ama ne fayda...?:1no2:

Evladin var...daha cok kücük...biraz daha büyüsün biraz daha kendini toparla...hata diye gördügün evliligni o zaman gözden gecirirsin....:1hug:

Ya bu deveyi güdersin...yada bu diyardan gidersin..

Allah yardimcin olsun:Saruboceq:

14. 10 Eylül 2009
  15. incitanemm

incitanemm oyunu sen bozuyosunnn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım ilk yorumu ben yapıyım;kendi fikrimi söyleyim; eşimin teyze kızı hiçbir şekilde evime ayak atamaz nerden gelirse gelsin aralarında bir aşk olmuş vede ileri bile gidilmiş sen nasıl kabul ediyorsun merak ettim doğrusu:uhm::uhm: senin pişmanlığına sebep olan eşinin geçmişte yaptıkları cnm geçmişle yaşanmaz biliyosun geçmişi konuşarakta birbirinizi üzmeyin yoksa o yaralar hiç kapanmaz arkadaşım sevgiler:1hug:

16. 10 Eylül 2009
  17. incitanemm

incitanemm oyunu sen bozuyosunnn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benden önce yorum gelmiş :))))))))) bile

18. 10 Eylül 2009
  19. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Eskiden yaptıkları midenizi bulandırıyorsa evlenmeseydiniz.
    Eğer evlendiyseniz de bulandırmaması lazım.
    Birini seçmeniz gerek malesef.