kaynanamı sevmek istiyorum :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sarisekerim86 tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sarisekerim86
  1. sarisekerim86

sarisekerim86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar kaynanamı sevmek istiyorum ama yaptıklarından dolayı nefret etme derecesine geldim :KK43:

Oğlunu çok kıskanıyor haftada bir gün bize akşamları oturmaya geliyor nişanlım ve aradan 1 saat geçince aramaya başlıyor geç kaldın nerdesin çabuk eve gel diye nişanlım bişey söyleyince direk hastaymış gibi yok başım ağrıyor yok şekerim çıktı diye triplere giriyor hadi onuda geçtim şurda 4 haftamız kaldı idare etmeye çalışıyorum ama sınırıma geldi resmi nikah geçen hafta kıyılmamış olsa yeter artık diyecektim. evin boyası yapılıcaktı biz renk seçtik kaynanama söyledik ikimizde çalışıyoruz başında duramıyoruz diye o ilgilendi gitmiş kendi istediği renge boyatmış evi , balayına gidicektik karşı çıktı biz gizliden gittik rezarvasyonlarımızı yaptık herşeyi ayarladık söyledik bişey demedi aradan 2 ay geçti gitmiceksiniz ölümü çiğnersiniz diye bir sürü tan tana yaşadık yine kötü olmayalım diye iptal ettik, eşyaları bazılarını kendileri seçtiler ve gereksiz gördükleri eşyaları (gümüşlük, tv ünitesi, yemek masası, çekyat) sonradan nişanlıma baskı yaparak aldırdım. eşya konusunda herşeye karıştı ama cebinden çıkartıp 1 lira bile vermedi herşeyi biz kendimiz ödicez. daha neler nelerrr varr siz olsaydınız böyle bir kaynanayı sevebilirmiydiniz ? ben sevmek istiyorum ama yapamıyorum onada belli etmiyorum nişanlım üzülmesin arada kalmasın diye ama içimden ona anne demek yanına gitmek dahi gelmiyor off offf

2. 23 Eylül 2010
  3. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    balayına gitmiceksiniz ölümü çiğnersiniz mi diyor?
    bu nasıl bi mantık ya? :1shok:
    Allahtan nişanlın senin istediklerini yapıyormuş.

4. 23 Eylül 2010
  5. mirka

mirka hayattan tek dileğim var Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eğer böyle bir cümle kurduysa ben olsam psikolojik sorunları var diye acırdım.nefret etmeye değmez yazık

6. 23 Eylül 2010
  7. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    iyi de o istemiyo diye siz neden balayınızdan vazgeçiyorsunuz ve nişanlın bu konuda annesine niye rest çekemiyo?
    balayına gitmiceksiniz demek de ne demek?
    çok mu kötü bişeymiş balayına gitmek?

8. 23 Eylül 2010
  9. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bencede. bu kızda kaynanamı sevmeliyim diye uğraşıyor yazık.

10. 23 Eylül 2010
  11. sarisekerim86

sarisekerim86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    aynen kızlar bana bişey söylemedi nişanlıma söylemiş bana söyledi ben şok oldum istersen yine gidelim dedi bende bu yükün altına ben giremem sana bırakıyorum dedim ve iptal ettik kadını bir hafta sonra aradım nasılsın felan diye izne ne zaman çıkıyorsun dedi düğünden sonra 1 hafta ayarlamıştım ama öncesindede kullanmam lazım dedim öncesinde kullanma hepsini sonra al dedi hepsini sonra alıp napıcam evde tek başıma dedim neden balayına gitmiyormusunuz ödemiştiniz paralarını dedi ödemiştik ama iptal ettik bilmiyormusunuz dedim hayır dedi durup dururken nerde çıktı felan dedi yuhhhh dedim içimden bu kadar olmaz çıktı işte bi yerden boşverin sonuç olarak gitmiyoruz dedim konuştu konuştu konuştuklarımızı sakın oğluma söyleme dedi sonra bana küsüyor azarlıyor dedi çok şaşırdım :KK43:

kadın oğlu evleniyor diye resmen ağlıyor ve evlerimizin uzaklığı yürüme mesafesinde 15 dk :KK43: (keşke daha uzak olsaydı )

12. 23 Eylül 2010
  13. Tarcin...

Tarcin... canım kuzularim... Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    çok çekersin canım Allah kolaylık versin ,böylesi tam bela..

14. 23 Eylül 2010
  15. s3nna

s3nna Yakışıklım 2 Yaşında Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    sevme arkadaşım sende
    bu kadının nesini sevmeye çalısıyorsun

16. 23 Eylül 2010
  17. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    annesini azarlıyormuymuş :) iyi bari eşin senin arkanda olur değişmezse tabi. insan bi kere evleniyor içinde hiçbişeyin kalmasına izin verme. unutulmuyor çünkü.

18. 23 Eylül 2010
  19. polyanan

polyanan "Kırpık ile pıtır" Üye

Beğenildi:
    145
    Ödül Puanları:
    153
    ay sinir oldum yine sabah sabah
    yok onu alma gereksiz yok bunu alma gereksiz kendisimi yasicakmis evde bu dügün gecesi yaninizdada yatmak ister yada zirt birt gelir gider yine tlfla arar basim agiriyor bana biseyler oluyor diye.
    bence nisanlin artik tavrini koymali yoksa bu kadin seni daha cok üzer güzelim
    sevmeye calismakda cok haklisin ama:nazar: