Kaynanamın yaptıklarını unutamıyorum...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve garfieldim tarafından 26 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Aralık 2009
    Konu Sahibi : garfieldim
  1. garfieldim

garfieldim aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oğlunun yanında bana bir iyi bir iyi.

çok uğraştım unutayım ben de yakın davranayım ama istemiyorum ve ona gereken cevapları zamanında vermediğim için çok pişmanım işte beni rahatsız eden sinirimi bozan bu..eşimin hatrına susmuştum o zaman susmasaydımm keşke düğün öncesi zehir etti bana günlerimi..unutulmuyor kızlar inanın aklıma geliyor nefret başlıyor...

Son düzenleme: 26 Aralık 2009
  2. 26 Aralık 2009
  3. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kendin pisir kendin ye yapiyorsun resmen sen.....olmus bitmis seyler icin kendini sinir etmenin ne anlami var güzelim?:nazar:

Ayrica ben kaynananda degil esinde kabahat buldum....madem seni odasina cagiracak kadar erkek anasina karsida seni koruyacak kadar delikanli olsaymis.:hulya:

Evet ben cagirdim onun hicbir sucu yok, resmen nikahli karim, niye böyle konusuyorsunki Anne diyemedimi?benneyaptımki

4. 26 Aralık 2009
  5. garfieldim

garfieldim aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın ama ben unutamıyorum çok canım acıdı o dönem.

ya çok kızdı ama işte gidip te soramadı ne dedin sen diye..içimi acıtan da bu neden hesabını sormadı o kadın beni yerin dibine soktu o gün ama ben de gerekeni söyleyememişim sonradan kızdım kendime..

6. 26 Aralık 2009
  7. leyla mecnun

leyla mecnun her anım AŞK olsa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    amaan arkadaş olmuşla ölmüşe çare yok geçti gitti ne düşünüp kendini harab ediyosun eşinle mutlu olmaya bak canıım..yaşadıkların elbetteki hoş şeyler değil ama neyapıcan olmuş bikere bundan fazlası senin canını sıkmaktan başka bişeye yaramaz..emi tatlım takmaa:hulya:

8. 26 Aralık 2009
  9. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    bizde nikahımızı önceden kıydırmıştık canım. eşimle beraber bizim (annemin evinde)kalıyorduk. kayınvalidem hiçbişiy demedi. sıkıntı çıkarmadı ama o süreç çok az görüşürdük.

senin için çok zor bir durum. ama takma düğünden önce olanları takarsan eşini ve kendini yıpratırsın. yeni bir hata daha yapana kadar affet onu. iyi anlşmaya çalış

10. 26 Aralık 2009
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146

Anliyorum güzelim ama olmusla ölmüse bir care yok....sen simdi ne kadarda kendine kizsan olani biteni degistiremezsin.

O zaman öyle olmus, susmussun... belki cahilik belki ürkeklik insanin kafasi bazen sonradan basiyor....ama bunu simdi düsünmekle sadece kendini sinir edersin, hemde bosu bosuna....

Ha unutamiyor olabilirsin, canin cok yanmistir bilemem tabiki, ama düsünmemeye calis ve olani bteni kabullen, evet öyle oldu, napiyim ben bundan sonrasina bakarim de kendine...

Bazi aileler dügün dernek olmadan bu tür seylere hos bakmaz canim, herkezin kendine göre fikir ve degerleri var, esin bunu bildigi halde seni odaya cagirdiysa arkasindada duracakti....bu kadar....yani en azindan bu konuda kaynanana kizma....gerci hos esinede kizmanin bir anlamida kalmadi....öyle degilmi...

Simdi esinle mutlu huzurlumusun? En önemlisi budur.

12. 26 Aralık 2009
  13. EU3

EU3 Guest

gelmis gecmis bosuna dusunupde kendinizi uzmeyin.
    kayinvaldende haksiz degil bence.
    ne olursa olsun dugun olmadan once ne isin var o odada.

14. 26 Aralık 2009
  15. adiyef

adiyef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bence yatman yanlış olmuş.ama kayınvaldende iyi niyetli biri olsaydı,ayrıca görgülü biri olsaydı durumu garipserdi,am birşey söylemezdi.gerçi konu bu değil.zaten sana baya sıkıntı çektiriyormuş.bence bundan sonrası için dikkatli ol.gerektiğinde cevabını ver ama kavga dövüş yüzgöz olma eşinede çok şikayet etme bence.haklıyken haksız duruma düşme.sen sustukça o bazı şeyleri daha iyi görecektir

16. 26 Aralık 2009
  17. garfieldim

garfieldim aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tabi haklısın arkadaşım millete iki göbek atmadan biz karı koca sayılmıyoruz değil mi..nikah önemsiz zaten!

kaynana haksız çünkü kendi kızının yaptıklarını duysan daha nikah olmadan aynı evlerde mi kalmalar olmadı daha neler ama ona toz kondurmaz.

18. 26 Aralık 2009
  19. harmoni

harmoni canlarım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ya varya kendi kaynanamı görmüş gibi oldum aynı yani fazlası var eksiği yok.Almadığı şeyleri bile ben aldım der kaynanam.Bende eşimin hatrına sustum yıllarca ama artık anında cevabı veriyorum.Atsan atamıyosunda eşin var arada.Buda bizim kaderimiz işte.Eşimiz iyi ama anaları berbat.

matmazellaa bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.