Kaynanamın yüzüne tükürmek istiyorum

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve XtUrkiyem tarafından 9 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Şubat 2009
    Konu Sahibi : XtUrkiyem
  1. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar size bir soru kayınvalıdenızı annenızden ayırt etmedınız her kötu gununde yanında oldunuz eltınızle arası yokken hep sızınleydı aynı sekılde annenızde hep yardımcı oldu amelıyat oldu altından aldı aynı sekılde sızde yaptınız ama allah rızası ıcın yaptınız nısanlı oldugunuz halde evlıymıs gıbı 2hafta her gun gıdıp gece eve geldınız babanızda sızı destekledı allah rızası ıcın yap dedı sonra eltınız geldı ve kaynananız sasırdı ama sevındıde o gelınce önceden eltınızı sıze kesen kadın sımdı sızı eltınıze kesmeye basladı tek eltıyle kalmadı öncedende cok ksııye kesmıs megerse ıkıyuzluluk yaptı sızde bu sırada gerceklerı ögrendınız ve nısanlınıza söyledınız nısanlınız annesıne haddını bıldırdı ama ıcınızden hıc evıne gıtmek gelmıyor hatta sacını basını yolmak ıstıyosunuz ama nısanlınız uzuluyo gitmedıgınız ıcın sız olsaydınız gidermısınız ? kızlar cok kötuyum:a015::a015::a015:

2. 9 Şubat 2009
  3. Libyana

Libyana Allah var, Allah yâr... Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Açıkçası ben pek anlayamadım birinci tekil ağızdan yazsaydınız daha net ve anlaşılır olurdu.Kim neyi kesmiş neden kesmiş anlamadım bir de k validenizin yüzüne tükürmek cümlesi -ne kadar haklı olursanız olun- hoş gelmedi bana..

4. 9 Şubat 2009
  5. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    Tabiki giderim sonuçta evlenince oda benim annem olacak bu kesmiş demekle çekiştirmeyi kasdediyorsun sanırım demekki kayınvalidenin öyle bir huyu var nişanlına şikayet edene kadar
    kendisiyle konuşmayı dene kulağıma böyle birşeyler geldi anne çok üzüldüm bunlar doğrumu diye sor belkide sana bunları iletenler farklı iletiyor yada abartıyorlardır

6. 9 Şubat 2009
  7. EU3

EU3 Guest

içinden nasıl geliyorsa oyle davran nısanlın uzulcek dıye yok annen istemiyor allah rızası ıçin yap dıyor dıye davrnama cunku şimdi nişanlısn evleneceksın ve sendne daha da çok seyelr beklıycekelr bırıelrı uuzlmesın dıye davranma canım doğal ol.yapmak istiyorum yada istemiyorum diye net sekılde koy tavrını

8. 9 Şubat 2009
  9. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben olsam giderdim.ama eskisi gibi de sıcak ve iyimser davranamazdım sanırım.

daha nişanlılık aşamasında sorunları düğümlememek gerekir diye düşünüyorum.sonra evlenince çok zorlanılır bence.

nişanlın farkındaysa ortadaki haksızlığın sorun yok.hatır için gidip gelirsin.ama annesine haddini bildirmek filan gibi şeyler de yapmasın.sonra sen dolduruşa getirdin yaptırdın olur.

kolay gelsin canım.üzülme:teselli:.önemli olan tavrını koyarak,köprüleri yakıp yıkmadan ilişkiyi devam ettirmeka.s

10. 9 Şubat 2009
  11. milat

milat yaşıyorum Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    113
    bana göre insanlar birbiriyle mesafel i olmalıdır..evlilik döneminde hele hele nişanlılık döneminde bilhassa buna dikka t edilmelidir..BENCE tabiii..:kahve:

12. 9 Şubat 2009
  13. DeliKizinDirdiri

DeliKizinDirdiri Yangına Körük , Kavgaya Sırık... Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    anlaşılan o ki sen daha oğluyla evlenmeden çok büyük fedakarlıklar yapmışın altından aldım diyorsun şimdi bazı evlatlar kendi annesine yapmıyor bunu
    helal olsun derim böyle bir davranışa
    ama yüzüne tükürmek istiyorum diye yazmasaydın keşke
    içinde tut kimseye söyleme der annem bana olumsuz bir düşünce geçince aklımdan
    sen dersin eser gürlersin ama yapmazsın
    fakat biri çıkar bi gün yüzüne bunu yapmışsın gibi vurur zor duruma düşersin der

sen şimdi bunu belki sinirinle bşakalarının yanında da diyiverirsin sonra madem kedini haklı görüyorsun haksız duruma düşersin

ilerde eşin olacak kişinin annesi olduğu için sıkıntı olur sana gitmem demek
    git ama kırgınsan tavrını usturubunca belirt

öz annen değil ki diğer gelinini sana çekiştirirken seni göklere çıkaracak sanıyorsun
    bekliyorsun
    (şimdi herkes bana kızacak ama öyle)

14. 9 Şubat 2009
  15. XtUrkiyem

XtUrkiyem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yorumlarınız ıcın tşk ederım ama ben onu annem gıbı görmustum o benı evladı gıbı görmemıs bı anne evladının kusuru olsa bıle kapatır ama bu kadın tam tersı ortada kusur yokken bana yapmadıgım seylerı yaptı demıs ne zoruma gıttı anlatamam ve ınanın ne kadr kızsanızsa sacını basını yolmak ıstıyorum hırsım sınırım öfkem asla gecmedı kendını bısey sandı sımdıde essek gıbı pısman nısanlımda bılıo annesının huyunu ama ben kendıme bunu yaptırtmam ben bunu haketmedım

16. 9 Şubat 2009
  17. EU3

EU3 Guest

kayınvalidenın yuzüne söyle hakkımda böle böle demişssin benhaketmedıgımı dusunuyorum bu sözleri de. eltımle ıyı olabılrsın inş bendne de iyi oluraranız de.kı eltınlede iyi olsun eltınle iyi olmazsa tum sorumluluk sana kalır canım kayınvaliden hastalanır sen gidersın mısafırı gelir sen koşarsın işi olur sen yaprsın.çünkü eltın ve kayınvalidneın aarsı iyi değilya kayınvaliden eltıne söleyemez sende kıyamazsın giderisn kendımden biliyorum canım

18. 9 Şubat 2009
  19. DearesT

DearesT Yalan...yalann... Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence;
    ilk hata kayınvalidenizi anneniz gibi görmekle başlamış...
    anne annedir, kayınvalide kayınvalide...kimse kimseyi birinin yerine koymazsa daha az sorun yaşarsınız...
    yerinizde olsaydım yaptıklarınızı yapmazdım...daha nişanlıyken bukadarına gerek yok...
    bundan sonrası için de yine yerinizde olsaydım gitmezdim...daha resmen kayınvalidem olmadığı halde altından bile aldığım bir kadın arkamdan konuşuyorsa ben o kadına gitmem...
    ama yine de söyleyim, bence hata sizin...bu nişanlılık evresinde ilişkileri bukadar abartmak büyük hata...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.