Kaynananız eşinizi ne sıklıkta arıyor???

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve serap0404 tarafından 31 Mart 2010 başlatılmıştır.

31 Mart 2010
    Konu Sahibi : serap0404
  1. serap0404

serap0404 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benım kaynanmla aramızda 10 dak mesafe var arabayla.haftada ıkı uckerede gıderız onlara.ama benım kaynanamda muthıs dercede bı merak var.hergun esımı ısteyken arıyo.yenı evlendıgımdeyken aksamları evdeyken bıle arıyodu nerdesın napıyosun dıyıp kapıyodu.bu onun ıcın bı alıskanlık olmustu.esım askere gıdıp geldıkten sonra aksamları aramamaya gunduz ıs saatınde aramaya basladı.ayy bı ınsan hergun hergun nıye ararkı oglunu.sonucta yakın yerdeyız sehırler arasında oturmuyorızkı arasın zırt pırt.bu benı delı edıyo.kaynımı kayınpederımı arasa onlar ters ko9nusuyo kapıyolar.benm kocamda yumusak yuzlu bunu arıyo kaynımı kayınpederımı soruyo napıolar sırkettelermı morallerı nasıl fln fılan.bıde onla nezmn randevulassak once bnı aramaz oglunu arar serap gelıyomu araba verıcenmı bıze fln dıyo.ondan sonra benı arıyo gıdıomuyuz dıye.ya senle ben gıdıcem o deılkı nıe ılk benı aramıyosun be kadın.benım keyfım ıstemezse gıtmem sen bunu bılmıomusun.napcam bu huyunu bılmıyorum benı acaıp strese sokuyo..CADIARZU

2. 31 Mart 2010
  3. Akasia

Akasia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    554
    Ödül Puanları:
    238
    valla canim benim esimi annesi arar ama boyle her gun deil. bende suna sinir olurum evi aramaz esimin cep telefonunu arar sirf bana inat olsun diye. seni cok iyi anliyorum. tek amac bizi gicik etmek

4. 31 Mart 2010
  5. Tiryandafila

Tiryandafila Çok ŞÜKÜR. Pro Üye

Beğenildi:
    581
    Ödül Puanları:
    188
    Bazı insanlar telefonla konuşmayı seviyor işte. Bizimde ilk başlarda böyleydi. Eşim bekarken her akşam annesiyle saatlerce konuşurlarmış. Evlendiğimizde ilk günlerde yine hergün arardı ne yapıyorsunuz diye, ama sonraları düzeldi, tabi bunda benimde katkılarım var. Hadi biz uzakta oturuyoruz, ama yakınken devamlı kontrol altında olmak, eşiminde günde 10 defa konuşması beni rahatsız eder.

6. 31 Mart 2010
  7. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    aynı benım kaynanam ve kocam :):) baslıgı gormemele aslında ne yazdıgını anladım bılıyormusun. kayınvalıdem esımı hep mesaı saatlerınde arar aksamda (evdeyken) cep telefonundan arardı. bende sınır olurdum (aynı senın gıbı) benı ıstemek benımle konusmak asla yoktu.
    esıme cok laf soyledım ve cok kızdım ama degısen hıc bırsey olmadı. takı esım yurtdısında 7 ay kaldı o zaman bana ve benım sesıme alıstıgı ıcın benıde aramay basladı. ne yaparsan yap degısmeyecek. guzel spylesede kavga etsende hıcbırsey degısmez cunku eslerımız yumusak bısey soyleyemıyorlar. benımde kaynım var onları ole zırt pırt arayamaz arasada kımse telı acmaz. :):) bırazda kaynınlardan o serbestlıgı alamadıgı ıcın sızı cok arıyorlar olabılır. benımkı oleydı. degısmeyecegı ıcın kabul etmeye calısacaksın maalesef. aradıgı zaman banyoya gıt mutfaga gıt konusma bıtene kadarda cıkma ınsan konusmalara sahıt olmayınca daha az sınırlenıyor .

8. 31 Mart 2010
  9. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bizde arabayal 5-10 dak mesafdeyiz günde 3-4 kere arar birkeresinde eşimn telefonu yarım saat kaaplıydı bi baktık 12 kere aramış kapalıysa bi kere bidaha arama demi?birde ulaşamzsa eşime beni de aramaz....

10. 31 Mart 2010
  11. mazot

mazot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayy nasıl sinir oldum okudukça demekki sadece benim kayınvalidem yapmıyomuş bunu
    bizde daha yeni evliyken eşimi arıyodu beni aramaz bende eşimin telefonun sesini kapatıyodum aradığını gördümmüde siliyodum arama kayıtlarından..kötükedihüso sonra beni arardı ali nerde yanımda dedim bende nerdesiniz hiç gelmiyosunuz insan bi gelir o akşam oraya gittik yine aynı şeyi söyledi neredesiniz ya hiç gelmiyosunuz bende dedimki benim anneme babamada sık sık gitmiyoruz hiç laf etmiyolar kaldı öyle hiç bişe diyemedi:umursamaz:

12. 31 Mart 2010
  13. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    canım bızde 10 dakıkalık mesafedeyız ve herhafta haftasonarı aksam caya gıderız ama yınde ole . bı aksam duymadık telefone baktım (esımın telı) 17 cevapsız arama yazıyordu. aksam saat 23:00 cebı aradın acmadık evı ara degılmı yok aramaz. telefonu 18 . calısında ben actım evı neden aramıyorsun telefona ben cıkarım dıyemı dedım "sız evdemıyıdınız bende dısardasınızdır dıye evı aramadım " dedı. ne dıycen baska ıyı verıyorum ogluna dedım. bu olaydan sonra degısen bısey oldumu dıye sorarsn hayır olmadı :)

14. 31 Mart 2010
  15. serap0404

serap0404 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benım esım askerdeydı bıyıl yaptı ve o bı yılda haftada bıkez annesıyle konusurdu.kaynanamda aramzdı ole ıkıde bır.ılk evlendıgımzde evdeyken arıyodu aksamlar ama askerden geldı artık aksamları aramıyo ıs saatı ıcınde arıyo.ve ben bu konu yuzunden evlılıgımın ılk aylarında cok kavga ettım esımle.yok anacım o annesıne her telefonu actıgında sankı bı aydır konusmuyolarmıs gıbı sıcakkonusursa ve hıc telefonunu mesgule vermezse daha cok arar kaynanam.bende cok sterse gırerım.onceden bende bakıodum kackere aması fln dıye askerden geldkten sonra bakmamaya basladım bolece hem kafam rahatladı hemde kavga etmıyoz.ama bu seferde bıyere gıdıcek olsak once oglunu arıyo sonra benı.sankı hersey onun ıstegı dogrultsunda oluyomus gıbı sanıyo heraldekaydirigubbakcemile3ayy sınır oluyorum ya sımdı esım aksam gelse solesem tmm dıycek yarın aynı seyı yıne yapıcak.olan bana oluyo ya..

16. 31 Mart 2010
  17. hunter7

hunter7 bana düşen,hep sabır... Pro Üye

Beğenildi:
    4.487
    Ödül Puanları:
    238
    kusura bakmayın ama ne konuyu açan arkadaşı ne de yorum yapanları anlamış değilim.

bir anne oğlunu arayamaz mı?benim de bir oğlum var günde 2-3 kez ararım nerdesin,ne yapıyorsun diye ?
    ne yani evlenince arayamıyacak mıyım?
    bundan ancak eşleriniz rahatsız olabilir.sizlerin rahatsız olma nedenini anlayamadım.siz annenizi veya anneniz sizi aramaz mı?

18. 31 Mart 2010
  19. serap0404

serap0404 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bekar oglunuzu aramanız baska,evlı oglunu aramak baska.cunku bekardır nerde oldugu kımlerle oldugunu merak edıyor olabılırsınz.evlı olanın arayıop nerdesın napıyosun demek bıraz sacma oluyo bence.nerde olucak karısının yanında tabıkı.bıde hergun aynı cevabı almaktan sıkılmıyolarmı acaba.ztn haftada bıkackere gıdıyoruz kotu bısede olsa hemen duyulur.eee hergun hergun armanın ne mantıgı var.gıtsın kocasını arasın sorsun nerdesın dıye.fazla merak ıı deıldır..:eek:klava: