kaynananız evinize habersiz gelir mi?

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve shannon tarafından 14 Ocak 2009 başlatılmıştır.

14 Ocak 2009
    Konu Sahibi : shannon
  1. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet yine bi kaynana problemiyle karsınızdayım kaynanamlarla evimiz yakın bugün yine cıkmıs gelmiş habersiz.asagıdan kapıyı caldı bende acmadım artık haber vermeyi öğrensin diye kapıcıya actırmıs kapıyı yukarı kadar cıkmıs ısrarla kapıyı calınca actım uyuyodum dedim ay cok merak ettim ama tahmin ettim dedi sinir oluyorum yapım geregi aman ayıp olur diye bi sey diyemedim büyügüm sonucta ama bi kez laf sokmaya calıstım cat kapı misafir sevmiyorum diye o da cat kapı misafir olarak görmüyor kendisini söyle dedi bende sevmem insanın annesi dısında kimse gelmemeli cat kapı.yani hiç üstüne alınmadı hanfendi haftaya da biz gidecez .gelirken haber verin demezmi simdi ölürmüsün öldürürmüsün bu hatunu sizinkilerde böylemi yoksa bi benimkimi arızalı böyle.

2. 14 Ocak 2009
  3. cadoloz_x

cadoloz_x Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    senı kendıne yakın goruyo demekkı buyutmene sasırdım annesı dısında demıs demekkı kızı gıbı goruyo baska bırı olsa bu lafı buyutur ogluna soler ne kavgalar cıkarır

4. 14 Ocak 2009
  5. blueege

blueege Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    Ben kaynanamla görüşmüyorum .alt katımda oturuyor .ben rahatıma düşkünüm.ilk başlarda benim evimde mesela yere bişey düşürüyodum çat kapı bişeymi oldu diye yukarı fırlıyordu .luzumlu lüzumsuz zile basıyodu. şimdi konuşmuyozda kafam rahatdelikafadulden

6. 14 Ocak 2009
  7. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    valla ne ben kimseye çatkapı giderim,nede bana gelinsin isterim...uygun olurum olmam,haber versin başım üstüne ama nedense çatkapı olayı hiç bana göre değil....:nazar:
    sağolsun kayınvalidemde çatkapı gelmez...........a.s

8. 14 Ocak 2009
  9. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    ben olsam gocunmam. nasil senin annen sana cat kapi gelebiliyorsa, kayinvaliden de oglunun evine o sekilde gelebilmesi lazim. anne-kayinvalide ayrimi yapmanizi kiniyorum.

oncelikle kendine onun da senin annen oldugunu ogretmelisin beyninde. ikincisi cok rahatsiz oluyorsan gelmeden once aramasini soyleyebilirsin. eger soylediysen ve yapmadiysa kadina bu yastan sonra terbiye verecek degilsin.

10. 14 Ocak 2009
  11. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benim kayınvalidem de gelmez.
    Hatta misafir var diye ararım, eğer gençse siz konuşun kızım der, ben rahatsız etmeyeyim der.
    Seviyom ben bu kaynanayı
    kaydirigubbakcemile5

12. 14 Ocak 2009
  13. hulyasen

hulyasen gelincik Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim kayınvalide uzkta zaten gelsede ztn haberim olur

14. 14 Ocak 2009
  15. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kayınvalidem uzakta ama aynı şehirde olsaydık çok kızardım istemezdim tavrımı koyardım.gerçi her fırsatta sölerim ben öyle çatkapı habersiz misafir sevmem diye.kaynanam çerkez olduğu için misafiri çok sever.o der hep burda olsan gider geliriz ben de annem de sen de hbrsiz gelmeyin derim valla.ben sevmem herkesin evi ayrı öyle çatkapı annem de olsa arasın

16. 14 Ocak 2009
  17. NAZ__24

NAZ__24 Semih ve Duru*nun annesi Pro Üye

Beğenildi:
    5.017
    Ödül Puanları:
    188
    benim için hiç problem değil çat kapıda gelir haberlide
    geçerken uğrar vs ben severim kayınvaldemi zaten onların evinin
    anahtarı var bende zil falan çalmam açar girerim ama kayınpederimin evde oldu saatlerde
    apartman kapısını anahtarla açarım evim kapısını çalarım ne olur ne olmaz....
    siz sanırım yapınızdan dolayı böle tepki veriyorsunuz herkesin görüşü farklı.
    sizide anlayabiliyorum eğer istemiyorsanız direk sölemelisiniz bu seferde kalbi kırılır
    belkide eşinizle aranız açılır allah korusun yinede idare etmeye çalışın iyi akşamlar.

18. 14 Ocak 2009
  19. DeliKizinDirdiri

DeliKizinDirdiri Yangına Körük , Kavgaya Sırık... Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    153
    valalhi hiç gelmez
    öle bişe daha olmadı ama demek k sana karşı rahatlık hissedio